Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Archi

Psychonauts

Polecane posty

Witam. Wiem jest taki temat na forum, ale zamknięty a czekać nie mam zamiaru bo cierpliwy nie jestem. Dobra do sedna teraz. Mam taki oto problem: Zainstalowałem gre( instalacja trwała 25 minut, nie wiem czemu...), i gdy chcę ją uruchomić pojawia się taki komunikat: "Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono OpenAL32.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem". No to OK, instaluje znowu(25 minut w plecy), nic. Znowu(25 min.), nic. Więc straciłem cierpliwość i piszę. Pomóżcie, drodzy gracze:) Mój sprzęt: Pentium IV 1,7 , 1 GB ram, GeForce 6200 256 MB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, ściągnąłem te sterowniki i działa.

Dzięki za pomoc

Mam inny problem gra mi tnie. Mój komputer to:

AMD Athlon XP 2200 1,81 GHz 768MB RAM, Nivida GeForce FX 5200.

Może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak ? Może mam za słabe części ?

Proszę o pomoc !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon XP 2200 1,81 GHz 768MB RAM, Nivida GeForce FX 5200.

Może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak ? Może mam za słabe części ?

a może spróbuj powyłączać zbędne programy, jak np. gadu gadu, ewentualnie antywirusa, potem wciśnij ctrl+alt+delete

zakładka procesy, i sprawdź jakie masz użycie procesora..

ja mam amd sempron 2.09ghz, 960 MB RAMu i GeForce 6100 nForce 405 256 MB i użycie procesora miałem na 100%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem. Otóż włączam, tworzę profil,

ten dziadek każe mi się rozglądac, znika i koniec sekwencji.

I wtedy gra wywala do Windowsa. Gdy włączam kolejny raz, pisze "Press Space to..." i od razu wywala. Osso chozzziii?

Sprzęt:

Procek: Athlon 2200+ 1.8 Ghz

Grafika: Radeon 9200 64 MB/ 128 bit

RAM: 1 GB

Proszę , pomóżcie. Chciałbym sobie wreszcie pograc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam to:

Psychonauts has encountered and error - Crash: 0xc0000005
Please contact technical support at http://www.majescogames.com

Crash information may be available in X:\Program Files\ Psychonauts\PsychoDumpR553-76698.dmp

Szukałem na zagranicznych, ale tam wszystko się obija o ponowne ściągnięcie [chyba z czegoś steamopodobnego].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Po pierwszej lekcji dostałem od Sashy jakiś przycisk, żebym przyszedł do jego laboratorium. Przez pewien czas Raz chodził z tym przyciskiem w łapie, ale ofc, musiałem zacząć zawiedzać, a nie robić to co trzeba. W końcu znalazłem to laboratorium, ale nie wiem jak w środku użyć tego przycisku. Zgubiłem go, czy jak? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ja mam taki problem: "No supported sound playback device was found. Please check to ensure your audio drivers are installed properly."

Sterowniki dźwiękowe przeinstalowałem 4 krotnie... bez rezultatów. Tak samo próbowałem przeinstalować samą grę, jednak ciągle pokazuje mi się ten błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychonauts has encountered and error - Crash: 0xc0000005

Please contact technical support at http://www.majescogames.com

Crash information may be available in X:\Program Files\ Psychonauts\PsychoDumpR553-76698.dmp

Próbowałem zmiany sterowników, directX'a, przywracania systemu, zmian w boot.ini, wyłączania procesów w menadżerze zadań, instalowałem od nowa z 10 razy.

Co do konfiguracji kompa:

Intel Core 2 Quad Q6600 2.40 GHz

2 GB ramu

Gainward GeForce 9600 GTS 512 mb

Windows XP z Service Pack 3.

Błagam, pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest może do tej gry spolszczeenie, chodzi mi o napisy. Nie lubie się wysilać i tłumaczyć to co oni mówią, az tak dobrze nieznam angielskiego, a widze że psuje mi to zabawe. Ale choć i tak nie wiem o co chodzi to gra nadal jest boska ;D ale że dusze mam niepokojną to woałbym wiedziec co oni mówi ;D

W sumie durny post :P bo przecierz napewno cda zadbało by gdyby polska wersja była ;D Ale lubie się łudzic, że tak nie jest ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten "guzik" to masz go w ekwipunku. Naciskasz "[",wybierasz guzik, wciskasz spację i guzik znowu jest w łapie Raza. Teraz tylko "F" na klapie od laboratorium i gotowe:)

A ten drugi problem nie został za dokładnie opisany więc spróbuje strzelać:) Wg mnie powinieneś iść w strone przystani na lekcję lewitacji, po prostu kieruj się z main lodge, dalej za znakiem z wiosłami. Jeśli to nie to to powinieneś iść do sanctuary. Przed wejsciem do laboratorium Sachy po lewej jest pusty pniak. Wskakujesz do niego, wybierasz opcję sanctuary, i rozmawiasz z dziadkiem w bazie. Jakby co piszcie na gg(nawet gdy niedostepny):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychonauts has encountered and error - Crash: 0xc0000005

Please contact technical support at http://www.majescogames.com

Crash information may be available in X:\Program Files\ Psychonauts\PsychoDumpR553-76698.dmp

Ten sam problem. miałem wcześcien ten z OpenAL32.dll ale go rozwiązałem a teraz ten. Prosze o pomoc.

Intel Pentium IV 3.2 GHZ

2 GB RAMu

ATI Radeon X1600 256mb

Obudowa-czarna ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Archi, ale wcześniej znalazłem odpowiedź na zagranicznym forum.

Doszedł już ktoś do etapu z "penetrowaniem umysłu" szalonego policjanta? Zablokowałem się w miejscu, gdzie dostałem podróbe karabinu i mam się jakoś dostać do chronionych kanałów. Niewidzialność nie pomoga, tak czy siak strażnicy mnie łapią.

EDIT:

Jak ktoś sobie radzi z angielskim, a nie radzi z grą to proszę:

http://www.gamesradar.com/ps2/psychonauts/...215163254964081

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...