Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Archi

Psychonauts

Polecane posty

To taki wykrywacz :P. Wyciągasz go z plecaka i biegasz sobie po świecie. Gdy róźdżka coś wykryje piszczy i zmienia kolor z niebieskiego w różowy/fioletowy. Im bliżej jesteś tym piszczy szybciej i świeci jaśniej. Potem musisz naciskać szybko klawisz "użyj"po lewej będzie taki wskaźnik który pokaże Ci jak długo i szybko naciskać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poor_leno

jak jesteś w miejscu po drugiej stronie studzienki kanalizacyjnej (tam gdzie snajperzy i dziewczynka też snajperka (hardkorowa akcja z tymi wybuchającymi ciasteczkami XD) ) znajdujesz telefon a zaraz przy studzience jest słup telekomunikacyjny po nim wchodzisz i jedziesz aż do domu na osobnej platformie, a tam w domu śpi mleczarz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem grę i chciałbym się podzielić moimi wrażeniami. Przede wszystkim rozbija mnie humor, a najbardziej na poziomie mleczarza. Tajni agenci wymiatają! "Cześć, jestem wdową!" "Cześć, ja też. Jestem twoją siostrą w bólu." :-) Ale najbardziej mi się podoba oryginalność niektórych leveli, jak lungfishopolis czy bitwa o waterloo...

Dawno nie spotkałem tak wykręconej gry...

Jak chcesz się dzielić wrażeniami to zapraszam do "Komentarzy". W "Pomocnej dłoni" rozwiązujemy problemy. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam duży problem z grą Psychonauts... Mianowicie: Gdy w etapie: The Milkman Conspiracy próbuję użyć Clairvoyance wiesza mi komputer (wyświetla się cały niebieski ekran) i po chwili się resetuje. Udało mi się użyć tej mocy tylko na strażniku w pokoju i dziewczynkach sprzedającej ciastka... Gdy chce użyć tego na kimś innym wywala mnie tak jak wcześniej wspomniałem... Pomocy !

Jeśli masz kartę ATi Radeon to wyczytałem na zagranicznych stronach, że czasami występują u ich posiadaczy problemy związane z tą mocą. Podanym rozwiązaniem było ściągnięcie i zainstalowanie najnowszych sterowników do karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przybyl

Zgaduję, że jesteś na samym początku. Musisz udać się do bazy Ford'a Cruller'a.

jak to ten generał to już u niego byłem

EDIT już dostałem się do bazy wskoczyłem do pnia i tam był teleport do niego narazie thx

i już kolejny kłopot jak załatwić pierwszego bossa tego w głowie forda wcześniej było gadane coś o telekinezie chyba tylko nie wiem jak jej używać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam maly problem. Jestem w etapie z Milkmanem i w pewnym momencie dostaje atrape snajperki. W celach mam napisane ze musze dostac sie do studzienki kanalizacyjnej. Zeby to zrobic musze miec taka czerwona przepychaczke. I teraz pytanie, skad ja wziasc i jak ma mi w tym pomoc ta snajperka? Dodam, ze Ford nic w tej sytuacji nie pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepychaczkę musisz zabrać z Post Office (poczta) [z tego co pamiętam to jest gdzieś na końcu planszy]. Nie będę Ci mówił jak wejść do poczty, bo może będziesz chciał sam chciał do tego dojść, ale podpowiem Ci, że potrzebny jest Clairvoyance.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem do umysłu Forda wejść się nie da (próbowałem, drzwiczki za każdym razem odpadają)

Może chodzi ci o kogoś innego ??

ale na początku on sobie przylepia te drzwiczki tam gdzie trzeba załatwiać tych małych doktorków i co się przełącza poziomy trudności i potem jest taki wielki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zapytac o błąd 0xc0000005 (tak, tak, wiem. Bylo juz o tym), tyle ze to co inni poradzili (przeczytalem caly temat narazajac sie na przespoilerowanie -_-) po prostu nie pomaga. Znalazlem OpenAL majacy 100kb, nic nie dal. Zrobilem Formata, tez nic nie dalo. Moj komp bezproblemowo powinien uniesc Psychonauts (wymienialem go w grudniu), a jednak tak nie jest. Dalej ten durny blad sie pojawia, ZAWSZE po tym jak nacisne Enter przy wpisywaniu imienia.

EDIT: Ok, 'Dzieki' za pomoc xD. Sam sobie poradzilem. Po prostu ustawilem zgodnosc do XP i uruchomilem jako administrator XD Widocznie tego mu brakowalo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepny problem :) Jak w tym teatrze (w umysle tej kobiety z takimi rozwalonymi wlosami po etapie z milkmanem) dostac sie do tego cholernego balonu. Jestem tam u gory i co, nie moge tam wskoczyc, a nie pasuje mi zadna umiejetnosc, ktora mozna by wykorzystac (lewitacja nic nie pomaga).

poor_leno --> moze pomoge jak jestem dalej. Wnioskujac po Twoich wczesniejszych postach jestes w etapie z milkmanem? Zgaduje, ze chodzi Ci o walke przed samym milkmanem. Wtedy po prostu podczas walki z ta kobita musisz wziasc taki znacznik tuz przed soba i dac umiejetnosc clairvoyance. Bedziesz widzial jej oczyma i zalatwisz ja. No chyba, ze chodzi Ci o inne miejsce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...