Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 01/2009

Polecane posty

Zgadza sie.

The Little Cars in the Great Race

To pierwsza gierka, taka na rozgrzewkę. Następne tytuły będą już ciekawsze i bardziej znane.

Tak przy okazji ta gierka jest mało znana bo to premiera i chyba nie tylko polska, ale nawet światowa. :)

Kolejny przeciek jutro i też w godzinach wieczornych bo wciągu dnia będę musiał parę spraw pozałatwiać, choć postaram się aby wystartował wcześniej i raczej będzie już trudniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum zabieram się za przygotowanie kolejnego przecieku, niedługo startujemy więc obserwujcie uważnie temat.

A oto przeciek.

Trzeba "rozgryźć" ten obrazek. Jak? Podałem to na forum, gdzieś gdzie można łatwo dotrzeć (w zasadzie jednym kliknięciem myszki), ale trzeba uważnie patrzeć. Jest tam podane czego trzeba użyć (od razu podpowiem, że chodzi o nazwę i wersję programu).

I oczywiście bez strzelania, w odpowiedzi proszę podać tekst podpowiedzi oraz jaki tytuł gry wynika z tego wynika. Innych odpowiedzi nie uznaję, nawet jeśli ktoś trafi prawidłowy tytuł.

b.bmp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zwrócić innym uwage, ze jesli nie macie pomysłu, co jest odpowiedzią, ani co trzeba zrobić, to nie piszcie postów w stylu "no nie wiem", albo "nie mam pojęcia", bo tylko zaśmiecacie temat, i potem przecieki zajmują po 15 stron. Tak, wiem, mój post tez jest nie na temat, ale wydaje mi sie konieczne, żeby ktos zwrócił na to uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co tu główkować :D Jest łódź podwodna na obrazku (screen z jakiejś gry) czyli pewnie pełna wersja to Silent Hunter :P a Wgl to po co zgadywać, jak i tak za kilka dni poznacie odpowiedź, a za zgadywanki nie ma nagród? Ale i tak się cieszę że wreszcie po raz 1 mogę się tu wpisać, bo nigdy nie zdążałem. Zawsze, jak wszedłem było wszystko już odgadnięte :) i nie miałem co robić. Byłem wkurzony :> Za szybko odgadujecie i nie dajecie szansy innym. A poprzednia gra już odgadnięta :( wrr, wrr i jeszcze raz wrr. Nie poczekaliście na mnie, nie daliście mi szansy, znów się spóźniłem, a dopiero dziś się ten temat pojawił. Jaa kilka godzin i już pozamiatane :( A ja serio nie mogłem wcześniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabster 4.1

Sigma Dabster 4.1 to połączenie CoDeca 3.0 (Szyfrant) ze Steganosem 1.0 (Ukrywacz) oraz Zipperem (Pakowacz) przez co program został podzielony na moduły. Szyfrant umożliwia szyfrowanie i deszyfrowanie danych zawartych zarówno w pliku jak i w schowku. Korzysta on przy tym z jednego z trzech algorytmów. Ukrywacz wykorzystuje pliki bitmapy do ukrycia w nich danych. Posiada cztery stopnie kompresji: od najwyższego, powodującego znaczne zniekształcenie obrazu, ale ukrywającego wiele danych, do najniższego, nie powodującego widocznych zmian w rysunku. Pakowacz umożliwia zmniejszenie miejsca zajmowanego przez dane (spakowanie), wykorzystując przy tym dwa algorytmy. Dwie wersje językowe oraz czytelny interfejs czynią Dabstera prostym w obsłudze.

teraz ktoś ściąga dabstera i odszyfrowuje dane z obrazka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co tu główkować :D Jest łódź podwodna na obrazku (screen z jakiejś gry) czyli pewnie pełna wersja to Silent Hunter :P a Wgl to po co zgadywać, jak i tak za kilka dni poznacie odpowiedź, a za zgadywanki nie ma nagród? Ale i tak się cieszę że wreszcie po raz 1 mogę się tu wpisać, bo nigdy nie zdążałem. Zawsze, jak wszedłem było wszystko już odgadnięte :) i nie miałem co robić. Byłem wkurzony :> Za szybko odgadujecie i nie dajecie szansy innym. A poprzednia gra już odgadnięta :( wrr, wrr i jeszcze raz wrr. Nie poczekaliście na mnie, nie daliście mi szansy, znów się spóźniłem, a dopiero dziś się ten temat pojawił. Jaa kilka godzin i już pozamiatane :( A ja serio nie mogłem wcześniej...

O to tu chodzi. Na tym polega ta zabawa. Gdyby nikt nie główkował nie było by przecieków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto tekst podpowiedzi:

Zły glina i dobry glina, czarny i biały, broń, narkotyki, brutalne przesłuchania, pościgi, nocne eskpady, akcje w różnych częściach świata.

Pecetowa premiera światowa. Gra ostra i ze względu na pewne aspekty nie dla każdego czytelnika CDA.

aj, znowu mnie uprzedzili ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...