Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Polecane posty

Gość Grzechoo

Kurczę, ale moja wypowiedź poruszenie zrobiła ;-) Ale nie wiem czy ja jakiś dziwny jestem, czy jaki, ale po prostu te gierki przeważnie mi się nie podobają. No nie wiem... Pod względem pełnych wersji bardziej mi odpowiada Play. Ja jednak CDA kupuję tylko dla tekstów i kącików, no i demek :-) więc nie robi mi to ŻADNEGO problemu.

No i ja nie napisałem, że mi się żadna nie podobała, tylko że nie było takich wiele. No bo na przykład THPS 2 i 3 SoF są spoko.Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Pod względem pełnych wersji bardziej mi odpowiada Play. .

Ech. I to jest dziwne. Dlaczego w CDA nie mogę się doczekać The Sting PL, Pizza Connection 2 PL. Nie mam zamiaru kupować konkurencji i liczę, że gierki będą w końcu. Bo myślę, że są tego warte. Ale to takie moje gatunki, które lubię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie gościa czepiasz? Jest nowy na tym forum. Jeszcze sie rozkręci.
Jak jest nowy to niech najpierw przeczyta co Ghost napisal dla poczatkujacych w "Dla poczatkujacych"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechoo
No nie wiem... Pod względem pełnych wersji bardziej mi odpowiada Play. .

Ech. I to jest dziwne. Dlaczego w CDA nie mogę się doczekać The Sting PL, Pizza Connection 2 PL. Nie mam zamiaru kupować konkurencji i liczę, że gierki będą w końcu. Bo myślę, że są tego warte. Ale to takie moje gatunki, które lubię :)

No widzisz, więc jednak się zrozumieliśmy :-) Mam takie same odczucia jak ty pod tym względem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Pod względem pełnych wersji bardziej mi odpowiada Play. .

Ech. I to jest dziwne. Dlaczego w CDA nie mogę się doczekać The Sting PL, Pizza Connection 2 PL. Nie mam zamiaru kupować konkurencji i liczę, że gierki będą w końcu. Bo myślę, że są tego warte. Ale to takie moje gatunki, które lubię :)

To prawda że gry dołączane do Playa są bardzo dobre ale jest jedno "ale"!

Cena czasopisma przez ostatni rok wzrosła prawie dwukrotnie, obecnie kosztuje on prawie 15zl!

Nie wiem czy moja kieszeń wytrzymała by taki wydatek! :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Knedziul

Ja tam kupuje CDA od dawna (98 rok, numer z babką z 5 elementu na okładce) i nigdy nie przeszło mi przez myśl żeby przestać. Myślę, że najbardziej interesuje mnie samo pismo(recenzje, kąciki, action redaction itd. itp.), bo z gier instaluję tylko te, które naprawdę mnie interesują. Co prawda kupuję też inne pisma, ale tym jedynym, na które trace kase regularnie co miesiąc jest właśnie CDA. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Pod względem pełnych wersji bardziej mi odpowiada Play. .

Ech. I to jest dziwne. Dlaczego w CDA nie mogę się doczekać The Sting PL, Pizza Connection 2 PL. Nie mam zamiaru kupować konkurencji i liczę, że gierki będą w końcu. Bo myślę, że są tego warte. Ale to takie moje gatunki, które lubię :)

To prawda że gry dołączane do Playa są bardzo dobre ale jest jedno "ale"!

Cena czasopisma przez ostatni rok wzrosła prawie dwukrotnie, obecnie kosztuje on prawie 15zl!

Nie wiem czy moja kieszeń wytrzymała by taki wydatek! :D:D

Dla mnie cena gra dużą rolę bo mój dzienny dobytek to 3 zł czyli na miesiąc ok. 90 zł. W tym czasami zety nie dostane bo mama nie ma, bo ma papierkowe... tak to już jest. Moje miesieczne dochody wynąszą wówczas ok. 70 zl. Z czego 20 to Cda. 35 to Candys :) 25 to idze do mojego schronu w którym trzymam kasę i zbieram ja na jakieś gierki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu piszę z lekcji informy :D Szkoda że nie mam neta w domu :( .

A na matmie sobie CDA czytałem :D I już zbieram kase na nowe, chociaż fulki są nie najlepsze, ale ujdzie. Żeby tylko recki były spox. Jak mi sie uda to znowu sie odezwe na informie za tydzień, a jak nie to dopiero 16 lutego

:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co niebyło, niema i niebędzie lepszego pisma o grach. Stare pisma upadły bo nikt ich nie kupywał. Pisma teraźniejsze są mniej kupywane niż CDA. Przyszłość niewiadoma, ale jeżeli utrzymacie poziom to będzie cool :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu piszę z lekcji informy :D Szkoda że nie mam neta w domu :( .

A na matmie sobie CDA czytałem :D Jak mi sie uda to znowu sie odezwe na informie za tydzień, a jak nie to dopiero 16 lutego

Ty, daruj sobie te sprawozdania z lekcji, co? Jak ci się nudzi, to pisz takie pierdoły na jakimś czacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu piszę z lekcji informy :D Szkoda że nie mam neta w domu :( .

A na matmie sobie CDA czytałem :D I już zbieram kase na nowe, chociaż fulki są nie najlepsze, ale ujdzie. Żeby tylko recki były spox. Jak mi sie uda to znowu sie odezwe na informie za tydzień, a jak nie to dopiero 16 lutego

:(

Szkoda że nie możesz być cały czas z nami na forum, ale to szczegół. Nie zgodzę się z tobą w gierkach. Są one wypasione, a tobie się nie podobają bo ci nie pójdą :(. Trudno się mówi. A recki na pewno będą świetne, tzn są. Mówie tak bo nei mam jeszcze nowego Cd-Action (Full Satisfaction) :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -[Red_Jack]-

jakoś mi się nie wydaje że idziecie w górę:[

recenzje siadają, są za sztywne (a co ztymi 'fabularnymi'? takimi jak 'bloodrayne'?)

gry coraz lepsze to fakt, ale nie można tylko nimi się zasłaniać

konurencja wcale nie splajtuje wśród hymnów czci dla CDA (jak Black Isle potrafiło splajtnąć to co dopiero wy?... :!: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-]gry coraz lepsze to fakt, ale nie można tylko nimi się zasłaniać

A kto się u licha zasłania? Z byka spadłeś?

konurencja wcale nie splajtuje wśród hymnów czci dla CDA (jak Black Isle potrafiło splajtnąć to co dopiero wy?... :!: )

Black Isle? A co ma piernik do wiatraka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -[Red_Jack]-
-]gry coraz lepsze to fakt' date=' ale nie

Black Isle? A co ma piernik do wiatraka?[/quote']

mąkę, ciapku, mąkę

Koleś, nie drażnij się ze mną, ja cię proszę, bo jestem chyba najmniej wyrozumiałym modkiem na tym forum. Jak nie masz sensownego argumentu, to nie pisz nic, bo ja się z tobą cackać nie będę. Ciapka poszukaj sobie wśród kolegów. DION

co do zasłaniania-> czemu więc w ostatniach paru wstępniakach to właśnie gry są wymieniane jako pierwsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniane sa gry,bo licencje naprawde trudno zdobyc,dlatego jest sie czym chwalic :).Poza tym,wyobraz sobie ze taki recenzent pisze takie 'fabularne' recezencje jak ma wene,a tak to sa normalne <ale nie sztywne na litosc Boska>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -[Red_Jack]-
Wymieniane sa gry,bo licencje naprawde trudno zdobyc,dlatego jest sie czym chwalic :).Poza tym,wyobraz sobie ze taki recenzent pisze takie 'fabularne' recezencje jak ma wene,a tak to sa normalne <ale nie sztywne na litosc Boska>.

ale twe sprzed paru mięsięcy nie były jeszcze takie jest marnie ale nie beznadziejnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-]

Do DION'a >>> mąkę, ciapku, mąkę

hehe pracujesz nad DION'em jak widzę :P

O grach >>> ale twe sprzed paru mięsięcy nie były jeszcze takie jest marnie ale nie beznadziejnie

Hehe dać kilka dobrych gier i już wszyscu myślą że zawsze tak będzie :) Niestety jest to co akurat udaje sie zdobyć - lepsze kąski są od święta, tak więc chyba bedziesz musiał poczekać do "setki" i na następną gwiazdkę :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -[Red_Jack]-
-]

Do DION'a >>> mąkę, ciapku, mąkę

hehe pracujesz nad DION'em jak widzę :P

no proste, kiedyś trzeba;)

O grach >>> ale twe sprzed paru mięsięcy nie były jeszcze takie jest marnie ale nie beznadziejnie

Hehe dać kilka dobrych gier i już wszyscu myślą że zawsze tak będzie :) Niestety jest to co akurat udaje sie zdobyć - lepsze kąski są od święta, tak więc chyba bedziesz musiał poczekać do "setki" i na następną gwiazdkę :lol:

ajajaj chodziło o recenzje nie gry...

chyba jednak przesadziłem ale takie mam po prostu uczucie...

po przeczytaniu wstępniaka jakoś mam większe nadzieje co do zamieszczonych dalej tekstów... a rozbijam się o coś w stylu recenzji 'cold zero' autora do kaszanki zone!

jest może nie marnie, jest dobrze a nawet bardzo dobrze ale oczekiwania przerastają dzieło (patrz: Max Payne 2 i UT T i UT 2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-]

ajajaj chodziło o recenzje nie gry...

(...)

jest może nie marnie, jest dobrze a nawet bardzo dobrze ale oczekiwania przerastają dzieło (patrz: Max Payne 2 i UT T i UT 2)

Niestety oceniac można co najwyżej zawartość merytoryczną recenzji, bo styl pisania to już zupełnie inna bajka. Każdy ma poza tym lepsze i gorsze txt więc myślę że nie ma co rozpaczać.

"Oczekiwania przerastają dzieło" - cóż jako lekarstwo proponuję spróbowac samemu napisać jakiś txt. Dopiero wtedy widać że nie jest to prostei docenia się pracę innych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CDA od dawna, czyli od 1997( z małymi przerwami). Chciałbym się tutaj podzielić pewnym spostrzeżeniem. Otóż CDA nie traci klimatu, ale staje się coraz bardziej profesjonalnym pismem. Dziś według mnie jest zdecydowanie przed konkurencjom w Polsce. Kiedyś czyli w 1997 CDA było może jedną z najlepszych gazet. Wtedy dopiero redakcja jakgdyby uczyła się fachu. Teraz wiedzą co trzeba zrobić aby się dać wygryźć z rynku. Według mnie CDA z roku na roku staje się coraz lepsze. Oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kupujesz CDA czy jest lepsze pismo ?
- nie ma lepszego pisma to jest nie dość że najbardziej obfite to i jestem z niego zadowolony. To nie są pieniążki wyżucone w błoto! Tak trzymać :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CDA od dawna, czyli od 1997( z małymi przerwami). Chciałbym się tutaj podzielić pewnym spostrzeżeniem. Otóż CDA nie traci klimatu, ale staje się coraz bardziej profesjonalnym pismem. Dzi? według mnie jest zdecydowanie przed konkurencjom w Polsce. Kiedy? czyli w 1997 CDA było może jedn? z najlepszych gazet. Wtedy dopiero redakcja jakgdyby uczyła się fachu.

>>>Tak bylo, przeciez nie mielismy zadnego doswiadczenia.

Teraz wiedz? co trzeba zrobić aby się dać wygry?ć z rynku.

>>>...I tego nie robia :)

Według mnie CDA z roku na roku staje się coraz lepsze. Oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...