Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Polecane posty

Gość dr_cruces

dawno temu kiedy jeszcze nie slyszalem o cda, kupowalem inne pisma o tej tematyce, kupowalem do czasu gdy nagle znikaly bezpowrotnie ze sceny. :( o tym ze poznalem cda zadecydowal przypadek. kiedy tata wychodzil do sklepu, zapytal czy cos kupic. odpowiedz moja i brata: jakies pismo komputerowe. jak wrocil, to brat zaczal pierwszy czytac, ja tylko spojrzalem na okladke i raczej nie spodobalo mi sie. czytac zaczalem dopiero nazajutrz.... coz zaczelo sie niewinnie, pozostalem wyznawca cda. pozniej, staralem sie kupowac inne pisma komputerowe, ale cda zdecydowanie wygrywal batalie. potem juz wolalem miec jedno dobre pismo, niz to dobre i pare innych ktore tylko golocily :wink: moj porfel. ergo, na poczatku jest cda i dlugo, dlugo nic....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sick_Fantazy

CDA jest najleprz. Kiedyś było inne leprze pismo (Click) i nie prawdą jest że zeszło na psy poprostu z Clicka została tylko nazwa. Poprostu Wydawca CDA wykupił najgrąźniejszą konkurencje CDA i wywalił całą starą redakcje teraz są tam jakieś ciołki z pism które poupadały :cry: !!! Więc teraz CDA jest najlepsze. Ps nie wiecie czemu Click Fantazy (ostatnio znany pod nazwą CDA Fabtazy ) nie ukazał się w Lutym bo miał się wtedy ukazać i czy nie wiecie czy sie jeszcze ukarze???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jackoi

Ja kiedyś czytałem ŚGK myślałem że to jest najlepsze pismo na świecie, czytałem czytałem go aż tu kolega pokazał mi CDA od razu mi się spodobało i od tego momentu wiedziałem że się pomyliłem w stosunku do ŚGK. Od tego momentu cały czas kupuję CDA i inne pismo dla mnie się nie liczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

Ja czytam tylko CDA. Jest to jedyne czasopismo o grach...przepraszam...dla graczy które kupuję regularnie. Obojętnie jaka pełna wersja znajduje się w danym numerze. Natomiast inne czasopisma związane z grami komputerowymi kupuję sporadycznie. Jeśli jakaś pełna wersja mnie zainteresuję. Słowem: CDA kupuję głównie (tak w 90%) dla tekstu.

Ach ten czar CDA. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wężyca

Kupuję CDA, bo jest ciekawe, pieknie oprawione kolorystycznie i człowiek nie gubi się czytając informacje. A propose informacji, są żetelne, poprawne, profesjonalne, oczywiście zdarzają sie babolki ale niech mi się pokarze ktoś kto jest perfekcyjny ? Nikt ? Ciekawe czemu :P

Teksty nie są sztywne, czuć lekką nutke sarkazmu i humoru, dzięki czemu czyta sie przyjemnie i bez monotoni. Każdy redaktor oddaje w tekście swoje indywiduum co prowadzi do tego ,że można znależć swojego "idola". Gry są bardzo dobre, coraz częściej trafiają się te z najbliższych 2 lat i wcześniej. Co prawda nie każdemu odpowiada każdy gatunek gry ale CDA nie może dawać przecież wszystkich gatunków na 2/3/4 płytach bo i tak by się nie zmieściły :P Ci co jojczą ,że CDA jest beznadziejne, idiotyczne itd. niech marudza dalej. I tak nie zniszczą dobrego ducha pisma. Czytelnicy tego pisma, łączmy się ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don LOV

Ja tam kupuję CDA dla całej otoczki. Tzn. dla kącików i ludzi którzy je tworzą za totalną darmochę. Samego CDA raczej nie czytam, no chyba, że coś mnie interesuje. No i pełne wersje są naprawdę kapitalne (oprócz Angels vs Devils :x ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupuję CDA dla całej otoczki. Tzn. dla kącików i ludzi którzy je tworzą za totalną darmochę. Samego CDA raczej nie czytam, no chyba, że coś mnie interesuje. No i pełne wersje są naprawdę kapitalne (oprócz Angels vs Devils :x ).

Hehe, widze Lov ze potrudziles sie na forum ;-). Co do AvD to gra wypas ;-) nie wiem co od niej chcecie. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinią poprzednika. Gra zła nie jest na pewno :).

Najgorsze w niej było to, żę mój brat się tak wciągnął i nie chciał odejść od kompa. Trzeba było go razem z krzesłem wynosić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA czytam od zawsze i będę cytać zawsze ;).

Rzeczywiście- Click! jest coraz i kupuję go od czasu do czasu , ale tylko jak jest coś ciekawego, np. wyjątkowy artykół albo fajna gierka i to głównie dla płytek Clicka! kupuję (w przeciwieństwie do CDA).

Lubie jeszcze PLAY'a, który jerdnak zajmuje u mnie drugie miejsce.

PS. CDA górą!!!!!! ever&for_ever 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sick_Fantazy
Tylko, że Play daje miesięcznie 4-5 pełnych wersji gier, a CDA dwie, więc masz różnicę.

I co z tego??? Mam w ręku najnowsze CDA i najnowszego Playa. I jako pismo jest znacznie gorszy a kupiłem go tylko dlatego że dali "Gothica" ale takie gry to oni dają raz na puł roku a CDA daje dobrą gre prawie co numer tylko szkoda że RPG jest tak rzadko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes
Tylko, że Play daje miesięcznie 4-5 pełnych wersji gier

Z których tylko 1-2 są fajne :P

Hłe-Hłe... Tyle że Cda daje maxymalnie 3 gry w full-versji... :D

Lecz... Cda najlepsze jest- " oł jes, oł jes" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alixion

Ja nie kupuję CDA. Kupuje je mój brat, a ja mu zabieram (nieraz dochodzi do rękoczynów, ale dla CDA się poświęcam). To dzięki niemu zaczełam czytać CDA! Choć raz na coś się przydał :D

A czemu je czytam? Bo to jedyne pismo, które da się czytać!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...