Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Polecane posty

Gość Arathorn
Jesli moge byc przez chwile chamski... powiem to prosto w twarz: GAME_MASTER IRYTUJESZ MNIE. Co z tego, ze naczelny nSGK jest bylym naczelnym Gambera?Podniecil o cie to? Jestes jakas elita, ze czytasz tamto pismo? Jesli uwazasz je za lepsze to je kupuj a nie jojcz, ze nSGK bije CD-A na glowe. Jeszcze pytanie - czy zolte kartki POZA przypominaniem o "starych dobrych" [tak! tak! dobre! kiedy wszyscy jojczyli, ze nie maja akceleratora, zeby w sin'a pograc!] czasach?

Przepraszam moderatorow za ten wybuch, ale musialem...

No offence, ale coś ci się pomyliło, pomieszałeś dwa posty dwóch różnych osób Game_Master mówił że naczelnik KSG był naczelnym Gamblera.

JA czyli ARATHORN, mówiłem o żółtych stronach i nŚGK, radzę na następny raz dokładnie przeczytać post, a dopiero potem wyskakiwać z mordą

Wkurzają mnie tacy ludzie co parę dni temu sie zarejetrowali na forum i już na wszystkich wyskakują z pyskiem, bo jacy to oni są wielcy i genialni.

Podniecil o cie to? Jestes jakas elita, ze czytasz tamto pismo?

A takie teksty to już mnie smiesza niesamowicie...Czy ja gdziekolwiek napisałem takie coś?

Naprawdę przykro mi, że każdemu pismu trafiają się takie oszołomy :roll:

EDIT: A i jeszcze jedno:

Jesli moge byc przez chwile chamski...

NIE mozesz byc chamski

GAME_MASTER IRYTUJESZ MNIE.

A ty chlopczyku irytujesz mnie i jesteśmy kwita. Twoja głupota jest wprost proporcjonalna do poziomu twoich wypowiedzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi naprawde przykro że dużo ludzi pisze posty nie dlatego, że chcą się wypowiedzieć tylko w celu podniesienia sobie rangi... :(

( Zeby nie zrozumiano mnie źle: to nie do ciebie Arathorn)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arathorn

Widze ze to nie do mnie, ale mi wogole nie zalezy na liczbie postow na tym forum ani n zadnym innym, moge miec ich nawet -100.

Ja pisze tylko jak widzę czyjąś glupotę, lub mam coś do powiedzenia w dannym temacie...

Od normlanego udzielania się mam inne forum...

Za tym po prostu nie przepadam...

ORION ty jesteś tym Orionem z FŚGK?? :) NIe mylę sie prawda? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Graźnik

Cd Action kupuje z paru powodów. Poniżej przedstawie to lepiej.

1. Dla odprężającej lektury;

2. dla dowiedzenia się czegos o gierkach i sprzęcie;

3. dLA AR!!!!!!!!!!!!! :D

4. dla płyty na której są: AM(cudooooooo!) i inne zapasiaste kąciki;

5. bo dostaje najlepszą jakość za najlepszą cenę;

6. bo ci redaktorzy i recenzenci są wypasieni :D/ ( odlotowi!)

7. bo styl pisania jest na najwyższym poziomie!

Made in WAZ-EL-ina![ :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Graźnik

HEJ A DLACZEGO NIELUBIĄCY I NARZEKAJĄCY NA CD ACTION WCHODZĄ NA JEGO STRONĘ?

Czyzby jednak je czytali?

A te obraźliwe epitety były tylko próba odstresowienia się? :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SzczepQsek

Ja kupuję dlatego że jest tanie :wink: , ma super klimat,redaktorów, recki zapowiedzi AR tipsy Cover CD wstępniak Gamewalker kaszanka zone fpp zone linuks zone tawerna rpg rts area bonus 1 bonus 2 na luzie speed zone sport zone dema pełne wersje programy okładki i całą resztę :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ A DLACZEGO NIELUBIĄCY I NARZEKAJĄCY NA CD ACTION WCHODZĄ NA JEGO STRONĘ?

Czyzby jednak je czytali?

A te obraźliwe epitety były tylko próba odstresowienia się? :shock:

no i na tym przykladzie doskonale widac, ze najpierw sie mowi ze CDA jest takie i takie i jeszcze takie a samemu pokryjomu je sie czyta...

te beszty na CDA to chyba z czystej zazdrosci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytlumacz mi czy pismo o GRACH KOMPUTEROWYCH jest do dobrego "interaktowania" z czytelnikami, czy do pisania o owych grach? CD-A traktuje czytelnika jako lamera? No ladnie masz we lbie poprzekrecane, pokaz mi gdzie i w jaki sposob to robi, bo ja, mimo ze czytam CD-A od '99 jakos nigdy frajerem sie nie poczulem... A to, ze TY poczules sie urazony jakos mnie nie przekonuje, wszak ty nic nie zdzialasz samotnie, a poza tym... dlaczego ci wszyscy idioci kupuja CD-A skoro sa "lepsze" pisma? Nikt z nas chyba nie uzyskal jeszcze odpowiedz na to pytanie, a jak jest w stanie mnie oswiecic to bylbym wdzieczny...

Na przyklad owe slyne recenzje strangera o ktorych juz wspominalem i nie bede sie powtarzac (przyklad: kaszanka zone recka humvee assault cytat: zdesperowany gracz(...) bedzie musial odwiedzic Kolumbie, (...) Irak oraz Bosnie. I dobrze mu tak, frajerowi."

Albo AR tego samego numeru . Albote wszystkie Tipsomaniak CDA gdzie jest ponad 100 stron kodow a tak malo solucji i jeszcze te wszystkie kody na ostatnich stronach numerow CDA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord_Vertumnus najlpeszym podsumowaniem tego całego twojego wywodu są dwa słowa:

ZBŁAŹNIŁEŚ SIĘ

Zgadzam sie z Arathornem w 100%. W poscie na poczatku strony wylozyl on wszystko co trzeba.

A ja dodam jeszcze ze na przyszlosc prosze innych userow aby nie mylili KSG (komputer swiat gry) z sgk (swiat gier komputerowych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grel3gargamel

Ja kupuje CD-Action i dla płyt i dla tekstów. Dla mnie lepszym pismem jest nŚGK, ponieważ:

a) jest tańsze

B) Żółte Strony, a tak dla wyjaśnienia one NIE są po to, żeby przypominać stare czasy tylko po to, by umożliwiać większą współpracę z czytelnikami

c) podczas jego czytania nigdy nie dopada mnie znużenie, co czasami się dzieje, gdy czytam CDA

Te dwa pisma są na górze mojego przywatnego rankingu CZASOPISM o grach komputerowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zarayan

gdyby TS istniało ... to kupowałbym TS.

gdyby SS istniało ... not to bym SS kupował.

gdyby istniał Gambler ... kupowałbym Gamblera.

gdyby Kurt się nie zabił ... to kupowałbym płyty Kurta

CDA kupowałem dla płytek, tak było od kiedy pamiętam. Dalej kupuję go od czasu do czasu dla płytek (Q2, THPS2 i 3, teraz HOMEWORLD)... bo prawdę mówiąc w moim mniemaniu nigdy poziomem nie zrównali sięz pismami wyżej wymienionymi.

Nie wiem jak to się stało, że padły najlepsze pisma, a zostało CDA

PS - żeby nie było, ze psioczę, a kupuję. Kupuję tylko jak jest fajna gierka, a czytam tylko jak kupuję, ale bez entuzjazmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beny Kuleczka

Kupuje dwa czsopisma: CD-Action i Play CD. Czemu?? Pełne wersje gier( nie musze kupować piratów(tfu!!!) i nie musze chodzić do sklepu z grami(100zł za dobrą gre). Jestem chory na głód liter więc Cd-A. zaspokaja mój głód literek i wiedzy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Odyseusz

Kupuję CD-A poniewarz:

ma bardzo interesujace recenzje

świetne płyty z materiałami do nauki i zabawy :wink:

dział listów w którym mili :wink::wink::wink::wink: redaktorzy uprzejmie :wink::wink: odpowiadaja na każdy problem czytelnika

inyteresujące działy

podsumowując Cd-A to najleprze pismo na rynku

PS. Żadne prawa nie są zastrzeżone i Smuggler możesz to wykorzystywać w celach marketingowych :wink::wink:

PS.jakby ktos nie zauwarzył to nie jest lizusostwo ja tu se jaja robie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...