Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Polecane posty

Ja kupuję CD-ACTION z tego powodu, że próbowałem wielu innych pism i żadne nie dorównywało temu czasopiśmie pod żadnym względem.W CD-ACTION są o wiele lepsze recenzje,gry,na luzie :D ,nie do odrobienia Action Redaction(pozdro dla Smugglera i Jedi'a) i wszystko inne czego nie wymieniłem.Po prostu the best!!! :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogole to widac ze CDA jest robione dla nas-graczy. nie po to by odwalic robote i odpoczac. Widac ze ludzie tam pracujący sie staraja i chca bysmy byli szczesliwi z CDA :D

racja redaktorzy sachyba bardzo szczesliwi jakanm czytelnkowm podoba sie nopwy numer pisma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest zapach nowego, świeżego CD Action...

Dlatego kupuje to Pismo - żeby napawać się zapachem.

A jak pachniało poprzednie Cd-Action ? :) Dużo masz zachwytu z tego wąchania ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupowałem ksg ale jak wpadł mi do ręki nowy numer CDA to odrazu przestałem kupować ksg.Cda jest the best głównie dzięki reckom, AR, Na Luzie i swojej obszerności (niekoniecznie w takiej kolejności). :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSG jest przeznaczony bardziej dla poczatkujacych graczy a CDA dla ( tak mi sie wydaje) dla troszke bardziej zaawansowanych.

Skoro przezuciles sie na CDA znaczy ze nalezysz do drugiej grupy, gratuluje ! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze CDA jest naj naj naj najlepsze. Probowalem paru innych czasopism ale zadne mi nie odpowiadalo. A to wszystko z powodu sztywniactwa redkatorow. Nie to co w CDA. Luuuuz i tyle. Po prostu COOOL :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze CDA jest naj naj naj najlepsze. Probowalem paru innych czasopism ale zadne mi nie odpowiadalo. A to wszystko z powodu sztywniactwa redkatorow. Nie to co w CDA. Luuuuz i tyle. Po prostu COOOL :D
Bo widzisz, nie silą się na profesjonalizm tak jak w pewnym piśmie co zbankrutowało i wychodzi teraz online, tylko piszą co na prawde myślą o grze, co im się spodobało, co mniej...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwad_rat

Ja kupuje CDA poniewarz jestem uzalżniony. !!!!!!

Pamiętacie film "Teoria spisku" gdzie główny bohater musiał kupowac buszującego w zborzu. Ja mam tak CD-Actotin.

Hmm.. Wiecie co zaczynam się zastanawiać nad tymi teoriami...

Oni tu są... 8):wink: agenci... MatriX cię ma...

Ale jednak od najlepszych się uzależniłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSG jest przeznaczony bardziej dla poczatkujacych graczy a CDA dla ( tak mi sie wydaje) dla troszke bardziej zaawansowanych.

Skoro przezuciles sie na CDA znaczy ze nalezysz do drugiej grupy, gratuluje ! ;)

racja ksg dla poczatkujacych i rowniez dla tych ktorzy jeszcze sa mali (wiecie gierki bez przemocy recki nie pisane z luzem itd )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA jest zdecydowanie najlepszym pismem na rynku. Oprócz niego kupuję jeszcze pisemko z króliczkiem w logo, ale to przeciez inna branza:). Brawa dla CDA, byle tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSG jest przeznaczony bardziej dla poczatkujacych graczy a CDA dla ( tak mi sie wydaje) dla troszke bardziej zaawansowanych.

Skoro przezuciles sie na CDA znaczy ze nalezysz do drugiej grupy, gratuluje !

No to jak kszaq skomentował tą pierwszą grupę to ja tą druga :wink: Rzeczywiście w CD-A jest przeznaczone do bardziej zaawansownych grczy (i starszych) - dlaczego? - jest tu wiele tekstów nie przeznaczonych dla dzieci (sam nim jestem ale 13 lat to nie taki mały :wink: ) np. w AR :P A w technice to np. Strefa WWW :P Znacie jakiegoś dzieciaka co w wieku 7-8 lat opanował html czy php ? :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masterplayer

A więc uważam że nie ma lepszego pisma od Cd action :D .

Większość pism komputerowych traktuje gracza jak przedszkolaka który to se nawet ekhhm nie umie podetrzeć. :evil: Cd action jest pisane bardziej na luzie i o to właśnie chodzi tak trzymać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość słoma212

A ja i tak mimo wszystko wolę Cybermychę :P:P:P

CDA jest jak nałóg... już nie da się uciec... teraz rozumiem te wywody o uzależnieniach... ale jest już za późno :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...