Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Polecane posty

Gość ?Sotha_Sil?

Ja kupuje CDA(no teraz to już prenumerata :) ) bo muszę.Inaczej do końca miesiąca bym był nie w sosie i z deka znerwicowany :) .A tak pozatym to czasami inne czasopisma, ale to już tylko dla gierek.Od marca nie kupiłem narazie żadnego innego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arathorn

A ja mimo, że kupuje CDA już dość długo nie uważam go za najlepsze pismo komputerowe, owszem może i najpoczytniejsze, najwięcej osób je kupuje, ale dla mnie lepszy jest nŚGK (nowy Świat Gier Komputerowych), jednym z powodów dla których tak sądzę, są n.p. Żółte Strony, które przypominają od razu stare pisemka, które już poupadały (Gambler, SS, TS ech...to były CZASY)

A Cd-Action kupuje tylko dla samego pisma;a dlaczego? po pierwsze już się przyzwyczaiłem, po drugie lubię porównać daną grę poprzez 2 recenzje, a po ttrzecie poziom tekstów w CDA,jest naprawdę wysoki...prawie jak w nŚGK :wink:

A płyty w CDA? Dobrze że są, ale nie zdenerwowałbym się gdyby ich nie było...Chociaż gdy się widzi takie pełne wersje jak Homeworld, to nie można przejść obok obojętnie... :wink:

Pozdrawiam 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...CDA kupuję dla całości(no może oprócz tych bajeranckich reklam), bez recek bym nie kupił, a i bez płyt nie za bardzo by mi się chciało.

Czy CDA jest najlepsze? Niestety nie czytałem wszystkich pism na świecie.

Plusy i minusy CDA:

+czyta się jak dobrą książkę

+zazwyczaj świetne pełne wersje

+zadanie swoje spełnia - informuje o grach

+pismo nie o grach, ale dla graczy

-coraz częściej listy w AR przypominają - "CDA jest do dup*"(jak takie coś można drukować?)

-ci co wybierają gry nie za bardzo lubią polskie wersje(panowie, nie każdy ma z angielskiego 6!)

-CDA też komerchy nie uniknie(zobaczcie reckę AvsD, same pochwały)

-nie każdy tak kocha strzelanki

Ktoś tam kiedyś powiedział że CDA ma małą wartość merytoryczną,

a czy to jest pismo na naukowe, co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie CDA.Ja uwielbiam CDA.To najlepsiejsze pismo w Polsce.

Normalnie to ja gdybym miał wydać podobne pismo to za 200 stron, 2 pełne wersje,płytę z demami i taką dawką humoru sprzedawałbym je za 30 zł.A tu niecałe 19.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście twierdzę że nie ma lepszwego pisemka nad CD-Action.

Ono poprostu rządzi humorem, oprawa graficzna i coverami.

Ale nie czytam tylko CDA czytam też:

-XX

-YY

-XYY

-YXX

Bo one też są fajne :wink::wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
Po prostu: kupuję, bo lubię

Tak samo jest z lodami czekoladowymi, chlebem, wodą :)

To już się przerodziło w nawyk :)

Ze mną jest podobnie. Nie mógł bym sobie wyobrazić zeby CDA padło czy coś w tym stylu. Moim zdaniem CDA to po prosu najlepsze czasopismo w POLSCE i dlatego je kupuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w tym okresie nie ma pisma które stanowiłoby dla was zagrożenie na rynku krajowym. Ale może właśnie klon Smugglera knuje teraz super tajny plan wprawadzenia pisma w cenie 30 groszy i 200 stron objętości + 3 cd. Zastanówcie się czy nie warto zacząć się bać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CDA jest najlepszym pismem o GRACH. Jeśli chcę dokładniejszych informacji o sprzęcie (procki, płyty główne, szczegółowe porównania itd.) Kupuję PC World Komputer. Choć prawda jest taka, że większość textów jest tam przetłumaczona z Niemieckiej Firmy-matki (computer-coś_tam ;)). A w tym wypadku CDA bije PCWK na głowę, gdyż jest to PRAWDZIWE polskie czasopismo/magazyn/miesięcznik/periodyk o grach komputerowych (pomijając nazwę ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kupuję CDA?

Recenzje mam w necie

Kąciki na CD tez mozna tu znalezć

Są tańsze pisma

Pełne wersje, nawet te najnowsze można ściągnąć z sieci (piractwo jezt złe!)

Więc dlaczego?

Bo inaczej, to nie byloby to samo!!!

Comiesieczny wydatek w okolicach 20 zł, świetne czasopismo, świetne płyty, swietne dodatki. To stało się częścia mojego zycia i nie wyobrazam sobie, żeby było inaczej....

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, ale sie ten mój wątek rozserzył, ja chciałbym także napisać że kupuje CDA, za jego styl, strasznie wkurza mnie na przykład to sztywniarstwo w KŚG, z kolei np. Virus_ też nie jest niezły, ale wydaje mi się że u nich to luzactwo jest takie jakieś sztuczne i na siłe, a CDA, wydaje mi sie naturalne, widać że niczego nie udajecie (chyba że tak dobrze udajecie, że nie widać że udajecie :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Vertumnus

Jesli moge byc przez chwile chamski... powiem to prosto w twarz: GAME_MASTER IRYTUJESZ MNIE. Co z tego, ze naczelny nSGK jest bylym naczelnym Gambera? Podniecilo cie to? Jestes jakas elita, ze czytasz tamto pismo? Jesli uwazasz je za lepsze to je kupuj a nie jojcz, ze nSGK bije CD-A na glowe. Jeszcze pytanie - czy zolte kartki POZA przypominaniem o "starych dobrych" [tak! tak! dobre! kiedy wszyscy jojczyli, ze nie maja akceleratora, zeby w sin'a pograc!] czasach?

Przepraszam moderatorow za ten wybuch, ale musialem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _splash_

A ja kupuje cda bo jest jak narkotyk-chociaż w niktórych numerach nie ma nic ciekawego to i tak qpuje następny.Nie jestem w stanie określić słowami czemu tak sie dzieje-jest tak i już :D Tylko w sumie recki są jusz nudne ale ww.narkotyk tak mnie wciąga że nic mnie nie powstrzyma aby do pójścia do kiosku.!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje tylko CDA, nawet gdy numer jest beznadziejny. Po prostu można mnie nazwać kolekcjonerem, bo nawet jak z danego numeru nie korzystam, to i tak go kupie :) Maniak ze mnie. Niedługo zaczne kolekcjonować pracowników CDA :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDAction jest najlepszym pismem w swojej kategorii, to jest oczywiste. Nawet jesli ktos marudzi o zoltych stronach (zoltych papierach?? :wink: ) :)

A jesli chodzi ogolnie o czasopisma, to CDA tez przoduje, chociazby tym, ze zadne inne pismo nie ma takiej interakcji z czytelnikami, a zadni czytelnicy innych pism nie tworza chyba takiej fajnej grupy. No i nigdzie nie ma takich fajnych redaktorow... Tak wiec, mozna stwierdzic,ze CDA to dobre czasopismo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDAction jest najlepszym pismem w swojej kategorii, to jest oczywiste. Nawet jesli ktos marudzi o zoltych stronach (zoltych papierach?? :wink: ) :)

A jesli chodzi ogolnie o czasopisma, to CDA tez przoduje, chociazby tym, ze zadne inne pismo nie ma takiej interakcji z czytelnikami, a zadni czytelnicy innych pism nie tworza chyba takiej fajnej grupy. No i nigdzie nie ma takich fajnych redaktorow... Tak wiec, mozna stwierdzic,ze CDA to dobre czasopismo :D

Ales sie wysilila dziewczyno...

To widac, ze jeszcze nie czytalas KSG. Redaktorzy KSG maja lepsza interakcje z czytelnikami m.in. dlatego, ze odgaduja ich problemy, potrzeby, upodobania itd. Zas CDA mowi do czytelnika jak do lamera/frajera.

KSG jest nie do pobicia. W polsce oczywiscie, bo na swiecie najlepsze jest niemieckie GameStar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CDA jest najlepszym pismem o GRACH. Jeśli chcę dokładniejszych informacji o sprzęcie (procki, płyty główne, szczegółowe porównania itd.) Kupuję PC World Komputer. Choć prawda jest taka, że większość textów jest tam przetłumaczona z Niemieckiej Firmy-matki (computer-coś_tam ;)). A w tym wypadku CDA bije PCWK na głowę, gdyż jest to PRAWDZIWE polskie czasopismo/magazyn/miesięcznik/periodyk o grach komputerowych (pomijając nazwę ;))

NIe computer costam tylko IDG. Wiem po co miesiac mam dostawe z niemiec PC-WELT. Co do CDA. Lepsze czasopisma byly. Nigdy nie znalazlem lepszego niz Reset. A obecnie dosyc dobrze konkuruje z CDA GameStar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Vertumnus

Game_Master napisal:

Ales sie wysilila dziewczyno...

To widac, ze jeszcze nie czytalas KSG. Redaktorzy KSG maja lepsza interakcje z czytelnikami m.in. dlatego, ze odgaduja ich problemy, potrzeby, upodobania itd. Zas CDA mowi do czytelnika jak do lamera/frajera.

KSG jest nie do pobicia. W polsce oczywiscie, bo na swiecie najlepsze jest niemieckie GameStar

Wytlumacz mi czy pismo o GRACH KOMPUTEROWYCH jest do dobrego "interaktowania" z czytelnikami, czy do pisania o owych grach? CD-A traktuje czytelnika jako lamera? No ladnie masz we lbie poprzekrecane, pokaz mi gdzie i w jaki sposob to robi, bo ja, mimo ze czytam CD-A od '99 jakos nigdy frajerem sie nie poczulem... A to, ze TY poczules sie urazony jakos mnie nie przekonuje, wszak ty nic nie zdzialasz samotnie, a poza tym... dlaczego ci wszyscy idioci kupuja CD-A skoro sa "lepsze" pisma? Nikt z nas chyba nie uzyskal jeszcze odpowiedz na to pytanie, a jak jest w stanie mnie oswiecic to bylbym wdzieczny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł13

Kiedyś kupowałem CDa, ale teraz ich nie kupuje, bo... mam prenumerate!!! I jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Nie dość że na tym oszczędzam, to jeszcze dostałem słuchawki z mikrofonem. A kupuje Was za:

-klimat

-AR

-Na Luzie

-humor

-cała reszta.

Jesteście po prostu THE BEST!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...