Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Gwiazdkowy konkurs Ghosta - głosowanie

Głosowanie konkursowe  

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która pracę wybierasz (można wybrać kilka)

    • 01 - Sasq
      4
    • 02 - Artemis
      4
    • 03 - Xavis
      32
    • 04 - Dogmeat
      17
    • 05 - WojtekCichy
      7
    • 06 - mikolaj515
      26
    • 07 - Qrowsky
      9
    • 08 - Łukasz D
      15
    • 09 - Spooky Albert
      13
    • 11- SilverBoy
      6
    • 12 - olszes
      10
    • 13 - mack00
      4
    • 14 - Kwikhodron
      2
    • 15 - Smoczysko
      6
    • 16 - Michaluko
      4
    • 17 - SZWENIO
      6
    • 18 - PeQ
      9
    • 19 - Magg0t
      6
    • 21 - Kirosana
      4
    • 22 - Telomo
      11
    • 23 - rosenarium
      5
    • 24 - Ymir
      9
    • 25 - palec
      11
    • 26 - Diego666
      15
    • 27 - alaricker
      7
    • 28 - Polankki
      8


Polecane posty

Ja bym prosił o głosowanie PO przeczytaniu tekstu. Zauważyłem, że sugerujecie się opiniami Ghosta, czytacie teksty które mu się m.w. podobały i głosujecie. Jest 29 głosów a wiele testów nie ma nawet 10 pobrań... Przecież nie o to chodzi... Ja np. zagłosuję jutro. Dzisiaj nie mam siły przeczytac tych wszystkich tekstów xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że większość czyta tylko ze 3prace i na tym kończy, poza tym zbytnio sugerujecie się opiniami Ghosta...

Szczerze mówiąc, to wolałbym, żeby podczas głosowania nie było tych komentarzy, z tego względu, że zbytnio wpływają na opinię innych ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem 3 głosy. Wybór był trudny, ale myślę że wybrałem te najlepsze ;p

Apeluję - nie sugerujcie się komentarzami Ghosta przy oddawaniu głosów.

Często potencjalnie średnia paca może być najlepsza dla was.

Nie powiem oddanie głosu na siebie kusiło, ale jednak odpuściłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszy mnie pozytywna opinia Ghosta na temat mojej pracy. Liczyłem się nawet z tym, że mogę zostać kompletnie zjechany, a tu miła niespodzianka. Jak widać po ankiecie kilku innym osobom również mój Bezimienny przypadł do gustu :) Sam jeszcze nie głosowałem, ale postaram się to zrobić jutro (po zapoznaniu z wszystkimi pracami - of course)

Więc zareklamujcie swoje prace. :) Wrzućcie linki do sygnaturek

Dobry pomysł, dzięki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też zareklamuje... a co mi tam :P

W mojej pracy ujrzycie prawdziwe oblicze mikołaja każdego roku. Zobaczycie kim są ELFY, oraz dowiecie się kim jest w tym roku Mikołaj. Dowiecie się co czuje Altair do swojego Mistrza, oraz jak Mistrz troszczy się o Altaira. Zapraszam do przynajmniej PRZECZYTANIA mojej pracy :)

Have fun! ;)

PS: Ghoście kochany! Co żeś zrobił z moja grafiką? Czemu jest taka brzydka (jakościowo) i wielka? ><

PS2: Narracja jest urywana specjalnie. Chodziło o to aby oddać jak najwięcej gry i tak jak w Assassin's Creed są to kawałki opowieści z pominięciem niektórych żmudnych tematów. Jak np: podróż Altaira na północ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyny w swojej pracy użyłem najznamienitszej ikony popkultury, przedmiot, a zarazem osobę pożądania milionów mężczyzn, a mianowicie LARĘ CROFT! Tylko tuta możecie za pomocą opisu wyobrazić tak dobrze jej krągłości. Głosujcie na mnie, tylko ja rozdałem prezenty nie ludziom , a postaciom z waszych ulubionych gier. Tylko jeden może wygrać. Wybierz dobrze. Ymir

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się zdaje że jak ktoś napisał dłuższa prace to nikomu nie chce się tego czytać . Tak sugeruje patrząc na głosy :)

Dokładnie... Najczęściej czytane są prace, które Ghost zamieścił na samym początku (numery gdzieś do 5, może do 10). Np. pierwsze 5 miejsc ma ponad 40 pobrań, potem mniej, a te ostatnie to już po 10-20... No i właśnie na te pierwsze miejsca jest najwięcej głosów. Trudno się mówi :D

Ale i tak mam już 2 głosy... Nie wierzę... Jestem szczęśliwy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy z reklamą :P

Bezimienny - pogromca smoków, orków, cieniostworów; postrach Śniącego - powraca w zupełnie nowej roli - św. Mikołaja! Z opowiadania dowiecie się jak na Bohatera wpłynęła jego nietypowa misja. Czy go zmieniła? Czy też specjalnie go nie poruszyła?

(Historyjka dzieje się między Gothicem II, a III).

Proszę, przeczytajcie, a na pewno nie będziecie żałować! Dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś zobaczyć jak naprawdę wyglądał scenariusz w CoD:WaW? Chciałbyś ujrzeć prawdziwe oblicze japońskich oficerów ? Chciałbyś się dowiedzieć jak wygląda wojna w czasie świąt? Tak? To na co jeszcze czekasz? Wróć się na pierwszą stronę tego tematu i odszukaj pracę nr.1 "Sasq". Tam dowiesz się co się działo na odległym froncie II wojny światowej w czasie świąt Bożego Narodzenia! A na dokładkę zobaczysz jeszcze... Zobacz sam! :) I nie zapomnij oddać na mnie głosu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz, że bezszelestne dostanie się do domu, to najtrudniejsza rzecz w pracy Mikołaja... Koniecznie przeczytaj moją pracę (oceń czy warta głosu czy nie), jeśli zaś nie uważasz tak, to... I tak ją przeczytaj ;)

PS

Jeśli wiesz co to:

Cedwahapięćoha :D

"Wystrzel i zapomnij"

Oraz kto lub co to Maverick czy Stinger

To dodatkowo wyłapiesz kilka smaczków z mojego opowiadania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...