Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam pytanie do prenumeratorów. Przyszedł do was numer 01/07 :?: Do mnie nie - ale mam nadzieję że jutro przyjdzie :)

Nie chcę Ciebie dobijać, ale ja dostałem Czasopismo dzień przed premierą (pierwszy raz mi się to zdarzyło, zawsze dostawałem 2, 3 dni po...)

Wspieramy Cię ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Ciebie dobijać, ale ja dostałem Czasopismo dzień przed premierą (pierwszy raz mi się to zdarzyło, zawsze dostawałem 2, 3 dni po...)

Cho***y można dostać:!:

A w Warszawie kilka dni opóżnienia...

Choć jak wysłałem e-maila do działu prenumeraty to powiedzieli mi że wysyłają CDA dzień przed kioskową premierą.

Wspieramy Cię ^^

Tja jasne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie ściska kiedy przechodze koło Empiku i widze nowe, świecące jaskrawym światłem, pachnące CD-Action. Lecz na swoje "prenumeratorskie" czekam dzień lub dwa pod skrzynką na listy... Za jakie grzechy:?:

Pomysl co ja musze przezywac. Premiera 28 byla a ja po 7 dni po jeszcze nie mam. :(

Ja poczekałbym do piątku. Poźniej zaniepokojony najwyżej wysłałbym "meila"

Chyba tak zrobie,ale cos czuje ze jednak bede musial wyslac tego meila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem

Styczniowy numer nadal nie dotarł. Tym gorzej, że jest to prezent świąteczny dla ojca :( Niepokojem też napawa mnie fakt, że będzie to pierwszy numer prenumeraty, czyli z bonusem. Już raz mi się zdażyło przy okazji prenumeraty innego czasopisma, że w momencie gdy miał przyjść egzemplarz z książką to zaginął... Kochana poczta polska...

To mówicie, że poczekać do pon przyszłego tygodnia i zacząć interweniować- były święta, sylwek poczta spóźniona ponad miarę.

Mam jeszcze pytanie: mieszkam w bloku, jak wygląda Wasz egzemplarz po włożeniu go w tą małą, zbiorczą skrzynkę na listy?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem

Styczniowy numer nadal nie dotarł.

>> Jeszcze nie przyszedł? Masz na prawdę pecha...

Niepokojem też napawa mnie fakt, że będzie to pierwszy numer prenumeraty, czyli z bonusem.

>> Estel ja też zamówiłem prenumeratę z prezentem (pakiet 5 gier)

który przyszedł do mnie jakieś 2 miesiące od złożenia prenumeraty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOSZ NIE MOGĘ! Dlaczego oddani fani, prenumeratorzy, jak ja, muszą tak cierpieć? Co miesiąc dostaję, a i owszem, CDA zawsze z płytką i bez jakichś nieporozumień....PRAWIE. Prawie robi wielką różnicę, jak już nauczyło nas Tyskie, czy jakiś inny browar (nie obracam się w świecie złocistych napojów).

Każdy numer, bez wyjątku, musi z boku wyglądać jak przejechany nożem, więc jak układam je na stosiku, tak, żeby było widać, jakie gry są recenzowane, to wygląda to jak kupa śmiecia. Why? Zapieczętowane, więc nie wina listonosza. Skąd to się bierze???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nessaja, tez mam kilka takich numerow!

A CDA kupuje juz w sumie 10 rok, w tym pare razy mialem prenumerate, teraz tez. W tym czasie kilka razy nie przychodzilo, raz nawet musieli wysylac 4 razy! [pewnie poczta kradla :evil:]. Ale jestem spokojny, bo przynajmniej wiem, ze jak nie przyjdzie, to wysla ponownie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem prenumeratorzy sa traktowani jak zlo konieczne, w zasadzie bonusow zadnych i tylko problemy, nawet klubu CDA juz nie ma, co z tego, ze mam juz chyba z 5 czy 6 prenumerateich to nie obchodzi, ze maja stalych i wiernych klientow, przykre to troche...

Myślę że, powinni wymyśleć jakiś fajny bonus dla tych najwierniejszych prenumeratorów. Na pewno zachęciłoby to innych do prenumerowania.

Ale jestem spokojny, bo przynajmniej wiem, ze jak nie przyjdzie, to wysla ponownie

A mają inne wyjście? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOSZ NIE MOGĘ! Dlaczego oddani fani, prenumeratorzy, jak ja, muszą tak cierpieć? Co miesiąc dostaję, a i owszem, CDA zawsze z płytką i bez jakichś nieporozumień....PRAWIE. Prawie robi wielką różnicę, jak już nauczyło nas Tyskie, czy jakiś inny browar (nie obracam się w świecie złocistych napojów).

Każdy numer, bez wyjątku, musi z boku wyglądać jak przejechany nożem, więc jak układam je na stosiku, tak, żeby było widać, jakie gry są recenzowane, to wygląda to jak kupa śmiecia. Why? Zapieczętowane, więc nie wina listonosza. Skąd to się bierze???

Potwierdzam mam tak samo .

Co ciekawe numer w którym był blankiet przedłużenia prenumeraty doszedł cały :twisted:

Teraz czekam na prezent od prenumeraty . Zamówiłem ją od 2007/1 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem prenumeratę zobaczymy jak to będzie wyglądało... w ostateczności mogę być przecież przebrzydłym klientem i pisać do Baueru (dobrze napisałem? :D ) e-maile z pretensjami co miesiąc :D PŁACĘ - ŻĄDAM!

Oczywiście żartuję ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jestem bardzo, BARDZO mile zaskoczony :)

Mój pierwszy numer w prenumeracie (2/07) dotarł do mnie w dzień premiery w bardzo dobrym stanie :!:

Mam nadzieję, że bedzie tak zawsze :D

Pozdrawiam xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wykupiłem prenumerate, bo wyjeżdżałem i nie chciałem, aby mnie coś omineło. Teraz jestem spowrotem i numeru XIII nie mam. W dodatku okazało się, że okładki CDA mają jakieś załamania, a i tak są w skrzynce później niż w kiosku. Trudno. Chciałem mieć wszystkie numery i dzięki prenumeracie nie mam. Bo ktoś mądrzejszy wymyślił, że prenumerata nie obejmuje numeru specjalnego, jakim jest XIII. Tak samo jest z numeracją, ktoś wpadł na genialny pomysł, że XIII jest dodatkiem i musi być ponumerowany osobno. Jednak jako kolejny numer pisma, już nie jest traktowany osobno. Możnaby sie zdecydować. Albo jest KOLEJNYM NUMEREM PISMA, albo DODATKIEM. A tak stoimy jedną nogą w pociagu a druga na stacji. Jak ktos potraktuje jako dodatek i uzna, że mieć go nie musi. Będzie miał braki w numeracji ogólnej i w wiadomościach (bo przecież w XIII tez są recenzje gier, których później nie powtarzają w styczniowym).

Jeśli zaś uzna, że mieć powinien to sobie kupi i numerek 2/2007 po 12/2007 nie powinien być problemem. Co jednak z prenumeratą zagraniczną. Opłaci taki człowiek prenumerate i teraz ma numer grudniowy 132, a kolejny ze stycznia 134. Grunt to poczucie humoru.

Najpierw myślałem, że te numery 13 są tak oznakowane. Trzynastka z roku 2003 miała numer 6/2003. Więc sądziłem że z 2002 roku ma numer 5/2002 z 2001 roku 4/2001 , z 2000 ma nr. 3/2000 itd Wynikało by z tego, że "trzynastki pojawiły się w 98 roku. Dogłębna analiza tematu ujawniła, że pierwsza "trzynastka" pojawiła się w 2001 roku i do roku 2003 były numerowane normalnie tzn 13/2001 i 13/2002. Dopiero później jakiś "geniusz wymyślił że "trzynastka" to juz nie cda i ponumerował po jakimś czymś co pojawiało się równolegle z CDA. Stąd kiedy zobaczyłem w 2003 roku nr 06/2003. Sądziłem, że tamtego czegoś pojawiło się 5 numerów, a "XIII" była 6-ta. W 2004 roku, nasza nieszczęsna "XIII" miała nr 8/2004, więc wnioskowałem, że po numerze 6/2003 pojawiło się coś jeszcze co miało numer 07/2004 i kolejna była XIII 08/2004. Moja logiga legła w gruzach po roku, kiedy "trzynastka miała numer 03/2005 i przestałem zachodzić w głowe co miało numery 01 i 02 2005. W 2006 "XIII miała nr 02/2006, a za rok może będzie 01/2007.

Także rozumieć tą numerację, częsciowo rozumiem. Jednak powiem z całą stanowczością, że mi sie to nie podoba.

Było dobrze przez pierwsze dwa lata kiedy po 12 grudzień pojawiał się 13 i miał zamiast nazwy miesiąca napis "specjalny". Wtedy jakiś ktoż wpadł na idiotyczny pomysł z nowym oznakowaniem. Jak to mówią "Nadgorliwość jest (...)"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczniowy CDA dotarł do mnie wcześniej, ale już lutowy niestety nie

` :( Jest 23, a w skrzynce pustki ...

U mnie sytuacja jest analogiczna... Pewnie jutro dostaniemy, jeżeli zima nie zaskoczy Polskich listonoszów. 23 jest okropną liczbą(poczytaj o niej w necie...), dlatego nie dostaliśmy naszego Ukochanego Czasopisama :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczniowy CDA dotarł do mnie wcześniej, ale już lutowy niestety nie

` :( Jest 23, a w skrzynce pustki ...

U mnie sytuacja jest analogiczna... Pewnie jutro dostaniemy, jeżeli zima nie zaskoczy Polskich listonoszów. 23 jest okropną liczbą(poczytaj o niej w necie...), dlatego nie dostaliśmy naszego Ukochanego Czasopisama :(

U mnie też pustki, ale ja się już przyzwyczaiłem. Od kilku numerów jest 1 do 2 dni po kiosku. A co do 23 to się urodziłem w ten dzień, więc raczej pechowy nie jest :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...