Skocz do zawartości

Polecane posty

No właśnie nie było prośby o zadne dane. Ale dane to oni chyba mają od Plusa, bo 5plus to promocja od Plusa, a oni raczej mają mój adres :P Najwyżej poczekam z tydzień od premiery (chyba nie wytrzymam) i jeśli nie przyjdzie to kupie. Pal licho to 10k punktów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh liczylem że jak w tamtym roku pierwszy numer prenumeratowy przyjdzie na czas..........teraz tylko zostało czekanie na poniedziałek smile.gif

patryk a którego dnia zamówiłeś prenumeratę?

Edytowano przez Ark4ne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam na styczniowy :angry: . W zeszły piątek dzwoniłem i miał zostać wysłany ponownie. Jednocześnie mam prenumeratę PC-Formatu i również nie otrzymałem numeru 1/2009 a 2/2009 dostałem na początku stycznia. Sytuację zgłosiłem (nt. CD-Action, gdyż braku drugiego czasopisma nie zauważyłem - doszedł numer 2/2009, numeracji nie sprawdzałem i stąd problem) a kilka dni temu dostałem brakujący numer PC-Formatu i teraz nie wiem, czy błędnie została wysłana paczka (reklamację zgłaszałem telefonicznie, więc błąd mógł nastąpić) czy po prostu kochana poczta ponad miesiąc paczkę wiozła. Teraz napisałem maila do działu prenumeraty i zobaczymy co dalej (odpowiedzi jeszcze nie dostałem).

Oczywiście CD-Action, numer lutowy również nie dotarł jeszcze.

Edytowano przez Hiwer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem z prenumeraty, bo poza zabawką wartą kilka złotych nazywaną prezentem były tylko nerwy i stres na bauer :angry: a parę numerów przyszło z opóźnieniem ogromnym( nie z winy poczty, lecz daty wysłania). Polecam to samo reszcie jeszcze-prenumeratorów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wie nikt jak jest z koszulkami. Prezent dostałem około miesiąc po wpłacie, koszulki jeszcze nie. Ktoś tu pisał, że dostał info jak dzwonił do działu prenumeraty, że koszulki będą wysyłane w styczniu. Stycznia wiele nie zostało więc albo coś się zmieniło albo przyjdzie na dniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wysłałem zamówienie z kartką od numeru 01/09 (13 stycznia) i żadnej odpowiedzi nie mam do dziś telefonicznie. Ani mi blankiet do zapłaty jeszcze nie przyszedł ani numer (02/09). I mam pytanie czy najpierw muszę zapłacić, żeby mi wysyłali numery, czy też może być tak, że blankiet przyjdzie z numerem 02/09 do zapłaty? Daj cie jakieś info bo na prawdę się już niecierpliwię całą sytuacją

--

W końcu moja cierpliwość się skończyła i postanowiłem do nich zadzwonić. Jak się okazało, nie doszła jeszcze do nich ta karta z numeru 01/09 co wysłałem 13 stycznia. I oczywiście pani za telefon przyjęła telefonicznie moją prenumeratę. I powiedziała mi, że rachunek przyjdzie do zapłaty razem z numerem 02/09, i teraz jest moje pytanie: przed chwilą zamówiłem i za ile dni mogę się spodziewać tego numeru? Może dojść do końca tego tygodnia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem moją prenumeratę:D Nadano 22.01.2009. Pierwszy raz, i powiem, że gdybym nie wiedział, że to prenumerata to pomyliłbym to najprawdopodobniej z workiem na śmieci. Normalnie strasznie podobna ta folia.

A tak poza tym, ile czasu może dochodzić prezent?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...