Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja zamówiłem równy miesiąc temu od numeru 02/09 i też zapłaciłem od razu przelewem. Jedyne co mnie pociesza to to, że w numerze 01/09 nie było tej kartki A4 z informacją o możliwości przedłużenia prenumeraty, która była w numerze 12/08. Więc pewnie mam już przedłużoną, ale coraz bardziej zaczynam się skłaniać do stworzenia maila z prośbą o potwierdzenie przedłużenia prenumeraty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy wszyscy juz dostali CD-A 1/2009? Mam prenumeratę do 02/09, a nr styczniowgo jeszcze nie ma :/

Zastanawiam się czy już dzwonić do działu prenumeraty czy jeszcze się wstrzymać?

Pozdrawiam

Edytowano przez DooBLER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sobie zamówiłem na rok bez prezentu za 142 zł, ponieważ żaden z tych przedmiotów mi się nie przyda, bez prezentu to będzie najlepszy interes

Witam.

Czy wszyscy juz dostali CD-A 1/2009? Mam prenumeratę do 02/09, a nr styczniowgo jeszcze nie ma :/

Zastanawiam się czy już dzwonić do działu prenumeraty czy jeszcze się wstrzymać?

Pozdrawiam

Ja na twoim miejscu bym zadzownił i się zapytał bo jak się nie myle to już ok 2 tygodnie od premiery numeru styczniowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tak do ogółu :) Słuchajcie mnie ludu FA (o tak dobry wstęp ;P):Więc tak ja dostałem już numer 01/09. Większość ma problem z numerem który jeszcze nie przybył. Więc od pisania maili zdecydowanie lepszą i szybszą opcją jest telefon i skontaktowanie się z działem prenumeraty.

Co do ceny kamerki istnieje google i jeśli nie masz modelu to obrazki też są.

I to chyba tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie dzisiaj wysłałem tą kartkę z numeru 01/09 zamawiając prenumeratę na rok za 142 zł bez prezentu (od numeru 02/09) i mam pytanie czy faktura na zapłatę przyjdzie z numerem 02/09? czy wcześniej?

Wszędzie piszą, że przelew za prenumeratę zamówioną przez internet mogę zapłacić po premierze pierwszego nr. (bo razem z nim dostane blankiet do przelewu). Ale to ściema jakaś, bo w grudniu zamówiłem od nr. 2/2009, a w ostatnią sobotę (10.01) przyszedł listem przelew z terminem płatności do poniedziałku (12.01). Pomijam fakt, że to wina poczty, bo list pewnie został wysłany 2 tyg wcześniej, ale coś mi tu ewidentnie śmierdzi...

Więc domyślam się, że Ty też najpierw dostaniesz przelew, a dopiero potem nr. (zostało 10 dni, nie licz na to, że nr. dostaniesz na czas). Najlepiej zadzwoń do działu prenumeraty i się zapytaj. Zawsze też możesz wcześniej wysłać wypełniony przez siebie przelew i to bym Ci właśnie polecił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze też możesz wcześniej wysłać wypełniony przez siebie przelew i to bym Ci właśnie polecił.

A co mam wpisać w tym przelewie, jak nawet nie znam danych na jaki nr konta wysłać itp., najlepiej poczekam, aż przyjdzie do przelewu, a ty dokładnie, którego grudnia zamówiłeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze też możesz wcześniej wysłać wypełniony przez siebie przelew i to bym Ci właśnie polecił.

A co mam wpisać w tym przelewie, jak nawet nie znam danych na jaki nr konta wysłać itp., najlepiej poczekam, aż przyjdzie do przelewu, a ty dokładnie, którego grudnia zamówiłeś?

Potrzebne dane znajdują się na stronie wydawnictwa, adres znajdziesz kilka stron wcześniej. Możesz też zadzwonić by te dane uzyskać.

Zamówiłem 22.12.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie dzisiaj wysłałem tą kartkę z numeru 01/09 zamawiając prenumeratę na rok za 142 zł bez prezentu (od numeru 02/09) i mam pytanie czy faktura na zapłatę przyjdzie z numerem 02/09? czy wcześniej?

Dla mnie przyszło po gazecie tzn. najpierw numer CDA i później oddzielnie druk .

Czy może ktos wie ile kosztuja SAMA kamerka bo jakoś nie znalazłem tego modelu w necie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sobie zamówiłem na rok bez prezentu za 142 zł, ponieważ żaden z tych przedmiotów mi się nie przyda, bez prezentu to będzie najlepszy interes

Czy ja wiem, czy taki dobry?

Bez prezentu płacisz 142 zyki, a za prezent dopłacasz tylko 11...

A zwykle jest to warte nieco więcej...

Ale jak tam wolisz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem tą kartkę o prenumeratę z numeru 01/09 dokładnie tydzień temu. Czy mogę się spodziewać, że rachunek do zapłaty przyjdzie razem z numerem 02/09 (bo jeszcze nic mi nie przyszło)?

Najprawdopodobniej tak , jak widać w powyższych postach rachunek przychodzi różnie raz z gazetą a raz kilka dni później :)

Edytowano przez patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. (nie znalazłem tego)

Zamówiłem (jakoś 01.01.09) prenumeratę roczną za punkty w 5plus. Co mnie zdziwiło nic nie trzeba było wypełniać tylko wysłać sms i dostałem sms zwrotny, że coś tam coś tam jest w trakcie realizacji. Zadnej info. nie było o jakieś dodatkowe info.

Czy muszę wysłać maila do (nie wiem) redakcji czy cuś? Czy czekać cierpliwie?

Za dwa dni premiera 02/09 więc nie wiem co robić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...