Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cappi

Resety komputera przy obciązeniu

Polecane posty

Przeczytałem kilka razy opis aukcji i kilka na morele, emag co posiada zestaw i wychodzi na to samo orginalnie posiada 2kable 1xsata i 2 1x molex a tutaj po 1 kablu 2x sata i 2x molex to chyba nawet lepiej bo dokupie sobie jeszcze i więcej podłącze. Na chłopski rozum tak to widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według producenta ten zasilacz fabrycznie ma dwa kable SATA po trzy wtyczki, oraz dwa kable Molex po trzy wtyczki +FDD.

Co do kupna, to będzie problem, jak już pisałem - jeśli chcesz dokupić modularne kable podłączane bezpośrednio do zasilacza, musisz znaleźć takie, które był do niego przeznaczone. Nie ma jednego standardu kabli modularnych. Nie nalezy podłączać kabli do zasilacza jeśli nie masz 100% pewności, że będą z nim działać. Nawet jeśli wtyczka pasuje, to może mieć inaczej rozłożone przewody i nieszczęście gotowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że niepasujących kabli by nie dodawał do zasilacza, aczkolwiek nie wiem, skąd ma taki wariant (choć zawsze można założyć, że któraś z rewizji zasilacza była z takimi sprzedawana, a strona producenta nie podaje pełnego info)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...