Skocz do zawartości

Muzyka, której słucham, muzyka ktorą lubię


Smuggler

Polecane posty

Lubię także Soundtracki.
Z gier czy filmów? Słuchałeś może ścieżki dzwiękowej do Pearl Harbor, Final Fantasy, Enemy at the Gates? Albo różne tematy przewodnie z gier;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Jedi_padawan

Nie lubie Hip-hopu, ale do samego rapowania nic nie mam. Wokalista rockowego zepsołu takiego jak RHCP za**** rapuje! Wystarczy przypomniec utwory: "Give it away" czy "Can't stop". Wszystko zależy od wykonania. Nie zawsze od tekstu. Lubie posłuchac czegoś głębszego, ale czasem siegam po totalnie głupie ale fajne utwory/piosenki. Słyszał ktoś Ratamahatta? Sepultura rlz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Sluger

Uwielbiam Gothic and Blck Metal lecz innymi odmianami trż nie pogardzę :). A czego nnie lubie?? Napewno nie cierpię Hip Hopu.... dlaczego?? Poniewaz Spiewac Hip Hop kazdy moze troche lepiej lub troche gorzej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się bardzo podoba soundtrack z Baldur's Gate (z obu częśći). Lubię też czasami posłuchac troche Nu Metalu lub rocka :) Nienawidzę za to hiphopu a głównie tych "skejtów", a racze tych co uważają się za skejtów, bo niektórzy chyba nie wiedzą kto to jest :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan

Doladnie! Chodzi taki, z obwislymi portkami, kozaczy sie ze jest "skejtem", a z deska,rowerem, czy innymi rolkami, ma tyle w spolnego co zapach goovna z perfumami channel no.5. (sorry porownanie na poczekaniu wymyslone)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak mi cos przyszło do głowy... Ten mój post, może być rożnie rozumiany. Bo zaraz się "dowali" do mnie 30 osób mówiących, że hh to muzyka z amerykańskich slumsów itp itd. Niewiem, moze ja inaczej po prostu rozumiem hh. Nie lubię takiego "ulicznego" (typu zip skład, wwo), wolę taki bardziej soulowy odłam hip hopu.

Prędzej z polskich slumsów. No bo kótry hip-hopowiec nie żyje w blokowiskach itp ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu takich znam. Ale przypominam, że dyskutujemy tu o muzyce, a nie o ludziach słuchających muzyki. Tak więc nie piszcie "Ja nie lubię hiphopowców i metali", tylko wypowiadajcie się o muzyce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego poprzedniego posta niestety wszyscy olali :evil: Tak więc powtarzam pytanie: jak nazywa się i kto wykonuje tę piosenkę co w reklamie Opychy leciała (tak, tej gdzie gościu... erm... bawił się z Wacławem :mrgreen: ) :?: Podoba mi się ten utworek i chciałbym chociaż wiedzieć jak sie nazywa, żeby móc go jakoś zdobyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham przeważnie garage rocka podrabianego na lata '70, czasem trochę trip hopu, emo, punka (takiego... hmmm... jak The Hives), czasem pop-rock.

Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy. Przede wszystkim słucham Elektrycznych Gitar, Czarno-Czarnych i blueasa. Prócz tego lubię muzykę folkową. Dalej ogólnie rock. Moim ulubionym artystą jest Santana. Słucham jeszcze Shanii Twain, Madonny, Myslovitz, golec uOrchiestra, Budka Suflera. Nie lubię zaś Hip Hopu i zespołu "Ich Troje" (nie nawidzę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej z polskich slumsów. No bo kótry hip-hopowiec nie żyje w blokowiskach itp ?
To ma tyle wspolnego z polskimi slumsami ,ze ...Swoja droga,czy uwazasz ludzi ktorzy mieszkaja w blokach za slumsow?Bo to wynikalo z twojego posta.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej z polskich slumsów. No bo kótry hip-hopowiec nie żyje w blokowiskach itp ?
To ma tyle wspolnego z polskimi slumsami ,ze ...Swoja droga,czy uwazasz ludzi ktorzy mieszkaja w blokach za slumsow?Bo to wynikalo z twojego posta.

no nie dokońca o to mi chodziło jak kogoś uraziłem to sorry :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZytajcie posty. Pisałem już, że mówimy tu o muzyce a nie o ludziach jej słuchających. Nie chcę tu widzieć żadnych walk i uważam, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego wszystkie posty tego typu beda przeze mnie usuwane a postujący obdarowywani ostrzezeniami. Weźcie to pod uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł na sensowną :lol: dyskusje. Jak sądzicie jaki zespół powinien pojechać na Eurowizję? Jacy są wasi faworyci? Ja jestem za Blue Cafe. Lubie ten zespół. Rok temu mieli świetną piosenkę. Szkoda że wtedy się nie dostali. Teraz mają także fajną piosenkę chociaż nie tak dobrą ale powinni pojechać na Eurowizję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony nigdy nie lubilem Hip - Hopu (wolalem Nu - metal) ale ostatnio w BRAVO dali dwie plyty z Hip - Hopem (dali je w kilku tygodniowym odstepie) i zaczalem ja sluchac i musze stwierdzic ze sa nawet fajne :D.... Hip - Hop nie jest wcale taki zly :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł na sensowną :lol: dyskusje. Jak sądzicie jaki zespół powinien pojechać na Eurowizję? Jacy są wasi faworyci? Ja jestem za Blue Cafe. Lubie ten zespół. Rok temu mieli świetną piosenkę. Szkoda że wtedy się nie dostali. Teraz mają także fajną piosenkę chociaż nie tak dobrą ale powinni pojechać na Eurowizję.

Ja uważam, że na Eurowizje powinni (powinne?) pojechać Sistars. Fajnie spiewają, maja ciekawe teksty, klimatyczne utwory, czego chcieć wiecej? :wink: A Blue Caffe... dziekuje, ja postoje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hip-hop... Temat dość trudny i kontrowersyjny. Ja tam lubię. Jestem dość wybredny przy wybieraniu, ale przy innych gatunkach jest to samo. Nie jest to może mój ulubiony rodzaj, ale jest paru wykonawców, których lubię i cenię. W sumie wymieniać mógłbym długo, ale kilku "zapodam" :wink: kilku. Lecimy z koksem: Gangstarr, Nas, Wu-Tang ( Methodman :twisted: ), Łona, K44, O.S.T.R, Jay-Z. Jest ich jeszcze paru, ale tak na początek starczy.

Sistars --> Muszę przyznać, że i mi się spodobały. Ogólnie nie przepadam specjalnie za R'n'B, ale ten mi podpasował. Fajny feeling mają dziewczyny :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja o tych Sistars w ogóle nie słyszałem. Za to fajny utworek ma Golden Life - takie miłe i klimatyczne coś. A Blue Cafe - fajne, ale zbyt monotonne. W tamtym roku było lepiej. Ale na eurowizji nie trzeba śpiewać dobrze, tylko zapadać w pamięć, a głos ich wokalistki zapada w pamięć na pewno. Tak więc się nadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Golden Life - takie miłe i klimatyczne coś. A Blue Cafe - fajne, ale zbyt monotonne. W tamtym roku było lepiej. Ale na eurowizji nie trzeba śpiewać dobrze, tylko zapadać w pamięć, a głos ich wokalistki zapada (...)

Tak się zastanowiłem nad tą eurowizją i sobie myśle, że polska nie ma do wystawienia nikogo dobrego, przynajmniej ja tak myśle. Co do Blue Caffe to zgadzam się z Radyanem, jest to dziwny zespół i ludzą w europie może się nie spodobać :?. W Polsce jest dużo zespołów "miastowych" (jak tak można to nazwać) i tam powinno się szukać propozycji na eurowizje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, czemu wszyscy mnie tu olewają kompletnie :?: :!: :?: :evil: Pytam jeszcze raz: jak się nazywa i kto wykonuje ten utworek co niegdyś w reklamie opychy leciał (tej co facio, erm... bawił się sam ze sobą :mrgreen: ) :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może nikt nie wie, pomyślałeś o tym? Poczekaj spokojnie, jak ktoś będzie wiedział i zechce się z Tobą tą wiedzą podzielić to odpowie. A takim zachowaniem na pewno nie poprawiasz swojego wizerunku w oczach innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi właśnie o coś takiego chodziło, mówiąc zespoły "miastowe" miałem na myśli metalowe (wszystkich rodzajów i nacji ;)) i pankowe bo niektóre są fazerskie na całego :).

A dalej jestem ciekawy kogo polska w tym roku wystawi, może ktoś coś słyszał ??

Jak nie wystawią metalowego to robimy petycje :twisted:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem jakie zespoły moga sie dostać do eurowizji to mnie krew zalewała.Mam nadzieję, że nie damy az takiej plamy.ale ogólnie i tak na eurowizji nie ma fajnych zespołów( :mrgreen: ).

Hip-hopu nie lubię...To rapowanie/rymowanie, te zrzedzace łysole...Naprawdę nie lubie tej muzyki.z tegoż samego powodu nie lubię nu-metalu gdyż on także czesto opływa w rap.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...