Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Propozycje offtopikow

Polecane posty

Aaaaaaaaaa może tak temet o gitarach.

Wszystkich razem, czyli klasycznych (zwłaszcza bo się uczę grać :)), elektrycznych i basowych.

Można tam by się wymieniać doświadczeniem a także udzielać pomocy tym co się uczą.

Nie kombinować mi tu tylko z tematem o wszystkich instrumentach na raz.

Popieram ten pomysł! Też się ucze grać na gitarze, nawet na tej samej co Ornmoth :) Dlatego nie udzielam się na forum zbyt często, co nie oznacza, że mnie tu nie ma. Myślę, że taki temat to będzie fajna rzecz... - Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HISteryk

Cóż...od niedawna na cover CD dołączana jest zreaktywowana RTS Area. Można by zrobić o niej Off-topic. Wiem, że coś podobnego już tu jest (dla fanów RTS), ale ludziska mogliby się wypowiadać o samym kąciku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Wszystkich razem, czyli klasycznych (zwłaszcza bo się uczę grać ), elektrycznych i basowych.

Można tam by się wymieniać doświadczeniem a także udzielać pomocy tym co się uczą.

Nie kombinować mi tu tylko z tematem o wszystkich instrumentach na raz.

Nie wiem, czy rzeście widzieli, ale założyłem taki topic na metalu - o instrumentah muzycznych :D .Więc nie wiem, czy jest sens zakładać drugi. Sam uczę się na gitarze grać (jestem mocno początkujący) i chciałbym ,aby w tym temacie jakiś ruch się zrobił :D .

Wątek o Star Wars - nie wiem, czy taki dobry pomysł. Ja chcę wątek o ZSRR, inny chce o mitach greckich, następny o chomiku pogo, o Garfieldzie, o Filemonie ( tak swoją drogą bardzo fajna bajka!). Możnaby tak w kółko - aż by się taki syf zrobił, że hej.

Wątek o historii - jak widze jest kjuż wiele chętnych. Ja bym najchętniej porozmawiaj o bitwach średniowecznych, njlepiej polskich noi o drugiej wojnie światowej, bo to temat może i zarazem bardzo ciekawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe, klecho, ty to nie dasz spokoju z tym ZSRR ;) Ale jak mówiłeś każda idiotyczna propozycja ma jakiś sens, więc... ^_^

Temat ogólnie o mitologi byłby bardzo trafiony. Ja oczekuje (ba, domagam się ;) ) topicu o histori, ale bardziej interesują mnie czasy świetności i chwały Rzeczpospolitej :twisted: (wiem, człowiek ze mnie nienormalny - ale przynajmniej jestem patriotą ^_^)

Od siebie proponuję założenie topicu "Teoria i praktyka trafiania do muszli klozetowej" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

...interesują mnie czasy świetności i chwały Rzeczpospolitej (wiem, człowiek ze mnie nienormalny - ale przynajmniej jestem patriotą ^_^)...

No patrz, ja również :D . Najbardziej podoba mi się historia z Westerplatte - co było coś :D .

Tak więc mamy wspólny cel - upatriotycznić forumowiczów męcząc ich bohaterskimi czynami naszych historycznych braci-patriotów walczących o dobro i wolność polski! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...interesują mnie czasy świetności i chwały Rzeczpospolitej (wiem, człowiek ze mnie nienormalny - ale przynajmniej jestem patriotą ^_^)...

No patrz, ja również :D . Najbardziej podoba mi się historia z Westerplatte - co było coś :D .

Tak więc mamy wspólny cel - upatriotycznić forumowiczów męcząc ich bohaterskimi czynami naszych historycznych braci-patriotów walczących o dobro i wolność polski! :D

Hmm, Księdzu, szkoda że nie urodziłeś się o 20 lat wcześniej. Jak nic dostałbyś pracę w propagandzie ZSSR (to związane z topikiem, który tak chcesz, no nie? :P ), albo jeszcze wcześniej - w latach 20. Jak nic zastąpiłbyś Goebbelsa na jego stołku...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaa może tak temet o gitarach.

Wszystkich razem, czyli klasycznych (zwłaszcza bo się uczę grać :)), elektrycznych i basowych.

Można tam by się wymieniać doświadczeniem a także udzielać pomocy tym co się uczą.

Nie kombinować mi tu tylko z tematem o wszystkich instrumentach na raz.

Popieram ten pomysł! Też się ucze grać na gitarze, nawet na tej samej co Ornmoth :) Dlatego nie udzielam się na forum zbyt często, co nie oznacza, że mnie tu nie ma. Myślę, że taki temat to będzie fajna rzecz... - Ama

W mtealu był kiedyś taki temat utworzony prze ksiedza ale tez jestem za tym zeby takie temat był na off topie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Księdzu, szkoda że nie urodziłeś się o 20 lat wcześniej. Jak nic dostałbyś pracę w propagandzie ZSSR (to związane z topikiem, który tak chcesz, no nie? :P ), albo jeszcze wcześniej - w latach 20. Jak nic zastąpiłbyś Goebbelsa na jego stołku...

Eeee tam, nie znasz się cardi. Najlepsze czasy dla polski to rzeczpospolita obojga narodów, Jagiellonowie i husaria! Jeah! :D - nawet sobie nie wyobrażacie jaka to była potęga. No ale oczywiście wszystko zaprzepaściliśmy ;)

ZSSR

Towarzysz Lenin pewnie się w grobie przewraca :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, nie znasz się cardi. Najlepsze czasy dla polski to rzeczpospolita obojga narodów, Jagiellonowie i husaria! Jeah! - nawet sobie nie wyobrażacie jaka to była potęga. No ale oczywiście wszystko zaprzepaściliśmy
Powiedziałbym więcej - w czasach prehistorycznych plemię Polmonkulusów rządziło całym światem! No i co? NIC!^^
Towarzysz Lenin pewnie się w grobie przewraca
Cóż^^ To był mój wyraz dezaprobaty wobec ZSRR... Poza tym ZSSR to Związek Seryjnych Serników Ratmachłukumskich :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak CARDI - Celowniczy Aparat Radzieckich Domowników Interseksualnych :D

Jeśli Polmonkulusowie byli przodkami słowian to ok ^_^

Dlatego właśnie trzeba założyć topic o historii! Gdzieś musimy przecież takie tematy rozwijać :P - btw, z tym Serolegolasem to przesadziłeś :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzcie tak na mnie! :P

C.A.R.D.I. ( ;P ) ma z Qniem kontakty, niech on w naszym imieniu przekaże manifest parti... historycznej, oczywiście :D

no a co dalej z tematem o programowaniu? jacyś chętni?

heh, ja bym zaproponował topic "Najgorszy gniot w jaki w życiu graliście" - ubaw byłby po pachy ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

no a co dalej z tematem o programowaniu? jacyś chętni?

heh, ja bym zaproponował topic "Najgorszy gniot w jaki w życiu graliście" - ubaw byłby po pachy ^_^

No nie wiem, ja bym tam z chęcią napisała o Icewind Dale, bo mnie takie gry komplentnie nie wciągają. Tyle, że od razu dostałabym po główce... Temat ryzykowny.

Ale o programowaniu? To nie jest głupie, zawsze możnaby się czegoś nauczyć :) Zobaczymy, jak ktoś jeszcze poprze pomysł można to do Qn'ika zgłosić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

no a co dalej z tematem o programowaniu? jacyś chętni?

heh, ja bym zaproponował topic "Najgorszy gniot w jaki w życiu graliście" - ubaw byłby po pachy ^_^

No nie wiem, ja bym tam z chęcią napisała o Icewind Dale, bo mnie takie gry komplentnie nie wciągają. Tyle, że od razu dostałabym po główce... Temat ryzykowny.

Ale o programowaniu? To nie jest głupie, zawsze możnaby się czegoś nauczyć :) Zobaczymy, jak ktoś jeszcze poprze pomysł można to do Qn'ika zgłosić.

oooo widze ze moj pomysl (chyba ja pierwszy napisalem zeby byl topic o programowaniu ale niewazne) ja jestem za!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Dobry pomysł z tym programowaniem - jestem za. Nie będę się tam zbyt udzielał, z dość prostego powodu - z programowania jestem do bani :D . Ale pomysł dobry, w pełni go popieram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tym programowaniem - jestem za. Nie będę się tam zbyt udzielał, z dość prostego powodu - z programowania jestem do bani :D . Ale pomysł dobry, w pełni go popieram.

no wlasnie o to chodzi ze dzieki temu bedziesz mogl sie troche programowania nauczyc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Dobry pomysł z tym programowaniem - jestem za. Nie będę się tam zbyt udzielał, z dość prostego powodu - z programowania jestem do bani :D . Ale pomysł dobry, w pełni go popieram.

no wlasnie o to chodzi ze dzieki temu bedziesz mogl sie troche programowania nauczyc :D

Wiesz prez forum to raczej ciężko byłoby :D . Od tego są rozmaite książki bądź dostępne w internecie darmowe kursy. I to z nich się uczę :D . Ale jak nie będę czegoś wiedział - spoko, nie omieszkam zapytać się ekspertów :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muehehehe, już my bysmy cię tak przemaglowali że książki byś w kąt odrzucił z miejsca ;) - zresztą to jeszcze zależy, o jakich językach programowania mówimy. Jesli chodzi o mnie to przede wszystkim html/php, ale C++ czy Pascalem też nie gardzę. Poza tym taki topic przyczyniłby się do krzewienia programowania i myśli informatycznej wśród ludu pracującego tego forum :D

Słowem: my chcemy temat o programowaniu! ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja bym tam z chęcią napisała o Icewind Dale, bo mnie takie gry komplentnie nie wciągają. Tyle, że od razu dostałabym po główce... Temat ryzykowny.

Hlip.... hlip..... jak tak można gadać na ID.

Lapsza nazwa dla tematu to "Ostatni post w twym marnym życiu" :).

Ale za to mógł by powstać temat nawiązujący do kaszanki w cda :).

Ale o programowaniu? To nie jest głupie, zawsze możnaby się czegoś nauczyć :) Zobaczymy, jak ktoś jeszcze poprze pomysł można to do Qn'ika zgłosić.

Ja popieram, taki ambitny temat, czemu nie :).

Tak na margineśie, ktoś się kiedyś zastanawiał ile przecinków może być w jednym zdaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na post - gadam o tym :lol: 8) Ale zostalem zmiazdzony przez fanow pn/sn :P

To czeba miec sile przebicia napisz cos co wszystkich zainteresuje a potem tylko rozwijaj temat..... A propo propozycji Off-topickow to co byscie powiedzieli na temat "Najlepsza piosenka Disco Polo" :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...