Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Na Luzie

Polecane posty

SLY - Ja nie powiedzialem ze ty to kupujesz poprostu nie wiedzialem a to pytanie nie dawalo mi spokoju wiec je zadalem.... nie chcialem ci ublizyc albo cie obrazic :wink: ..... Wybaczysz mi :?: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa... Bravo Girl. Czemu za moich czasów nie było takich imprez? Poza tym gdzie u nas są takie imprezy? A tak serio to jak się tak głębiej zastanowić ( a o to przy BG ciężko :twisted: ) to jest to właściwie żałosne i tragiczne, a nie śmieszne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tyle, że to aż żal dupę ściska, jak widzi się magazyny pokroju BG (nie mylic z baldurem! ^^). Zajście w ciążę w wieku 15 lat... dajcie wy mi święty spokój. (btw, podobno aktualny rekord to 12 lat :? ). Poza tym to jest wątek Na Luzie! Nie wprowadzajmy się więc w tak przygnębiający nastrój ;)

Sypnąłbym jakimś kawałem, ale pamięć mam ostatnio ulotną... ^_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo Girl - moja dziewczyna na szczęście w życiu by takiego czegoś nie kupiła. BG to moim zdaniem największy szmatławiec w kiosku...

"ta impreza" - cóż, chociażby z tego powodu ze brat jest DJ bywam na wielu różnych imprezach, nigdy się jeszcze nie spotkałem z tą "zabawą"... Pierwszy raz o takim czymś słyszałem... "Nie uwierze dopóki nie zobacze...". Tak więc póki co biore to za podpuche...

zajscie w ciaze w wieku 15 lat - nie chce wyjść na jakiegoś gbura, ale w większości przypadków to wina dziewczyn, one dokonują tej decyzji (często pod presją partnera). Zwyczajnie, powinna być to decyzja OBU - chłopaka i dziewczyny... W sumie to wczesne zajście w ciąże często wiąże się z alkoholem, nie wiem jak wam - ale mnie osobiście nie imponuje dziewczyna która chwali się ile to może wypić i jaką to jest smakoszką napojów wyskokowych... Wręcz przeciwnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosh, SLY, don't do it again. Masakra, jak można być tak głupim, żeby bawić się w takie rzeczy, bleh...

Co do rekordu dotyczącego zajścia w ciążę - najmłodsza dziewczyna która zaszła miała 9 (SIC!!!) lat - Chinka, a jakżeby inaczej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że początek był już w CD-Action, ale całego może nie znacie:

Kiedy przyjdą przeszukać dom.

Ten, w którym mieszkasz chłopie.

Kiedy sprawdzą twój CD-ROM

I na płytach nagrane kopie.

Gdy pod drzwiami staną i nocą

Z nakazem w dłoni w drzwi załomocą.

Wiesz, o jaką im chodzi zbrodnię?

Ściągałeś pliki

Przez dwa tygodnie.

Już przed twym domem setki są glin.

Dokąd uciekać? Chyba do Chin.

A wszystko przez to, że owe dane

Wprost z Ameryki były pobrane,

Co czyni z ciebie kogoś gorszego

Niźli mordercę wielokrotnego...

Kiedyś przyjdą na pewno pogrzebać ci w kompie.

Może się zlitują, w co szczerze wątpię.

Jak GROM w nocy przez dach się wkują,

Płyty połamią, save'y skasują.

Pójdzie się j***ć w Fifie kariera,

Znów w NFS'a startujesz od zera.

Choć w Call of Duty wojne wygrałeś,

Choć wiele nocy przez to zarwałeś,

Brak u nich skrupułów, litości nie mają,

Za dyskutowanie zarobisz pałą.

Nie pomogą płacze, ani lamenty,

Cały twój hardware w folii zapięty.

Już biurko puste, już wiatrak nie huczy,

Może mnie w końcu to coś nauczy.

Mijają godziny, mijają dni,

Chyba oszaleję, wciąż komp mi się śni.

Dzwonię na pały, może coś da się załatwić.

Jakiś glina mówi: muszę pana zmartwić.

Tutaj jest Polska, tu cuda się dzieją,

Kompa pan oddał przebranym złodziejom.

Jaki jest morał mojej definicji?

Profilaktycznie nie wpuszczaj policji...

:-P :-D :-P

A propo nalotow policji.... Ponoc w moim miasteczku zaczeli robic naloty na domy tych co maja stale lacze.... Ponoc za kazda piracka plyte z grami lub programami trzebe zaplacic 7 zł. a za z muza 4 zł. Moj kolega policzyl wszystkie pylyty, pomnozyl przez liczbe zlotowek i wyszla mu nie mala sumka (ok. 5000 zł :twisted: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, nie wpuszczajcie policji :P Fajnie się zakończyło :P Ale morał to : nie rób piratów, albo ich nie kupuj :) Policja tu nic nie winna :P Ale do rymu była potrzebna i żeby wszystko się trzymało całości :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo.... troszke by sie u mnie uzbierało (jakieś: wartośc komputeraX3). A najlepsze jest to, że to wszystko nie moje!!!! :D:D:D:D

i pamietajcie dzieci, piractwo jest złe.... Ostatnio (we wrzesniu :twisted: ) w niedziele na mszy (dla dzieci), było kazanie o piracwie! Serio!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentyczna historyjka ze szkoły:

Zbliża się koniec semestru, wystawianie ocen. W mojej szkole istnieje system fakultetowy, tzn. po 2 klasie wybiera się fakultet zgodny ze swoimi zainteresowaniami i dostaja się dodatkowe lekcje wybranych przedmiotów. Sęk w tym, że jest to przydział dowolny, tak więc na jednym fakultecie zbierają się ludzie z różnych klas. Tak więc ocena końcowa to wynik porozumienia nauczyciela "z klasy" i nauczyciela "z fakultetu". Mojemu kumplowi w klasie wychodzi niczym nie wyjęta pała. Nauczyciel mówi:

- Ja wystawiam jedynkę, ale jeżeli po konsultacji z panią z fakultetu ocena się zmieni, to będzie tylko i wyłącznie jej zasługa.

Nadchodzi fakultet i okazuje się, że na fakultecie wychodzi 3. Kumpel uradowany, nie będzie musiał powtarzać klasy. Kolejna lekcja matmy "w klasie". Nauczyciel dla przypomnienia czyta wszystkie oceny:

- No, wychodzi ci 2. Masz szczęście. Chyba musiałeś całować panią profesor po rękach...

- Też.

-------------------------------------------------------------------

Teksty z któregoś z numerów "Wprost". Piszę z pamięci, więc mogą być przekręcone.

Informacje, które być może ujrzymy wkrótce na etykietkach produktów:

"Uwaga! Zachować ekstremalną uwagę przy transporcie! Produkt ten składa się z mikrocząstek obdarzonych elementarnym ładunkiem elektrycznym i porszających się z prędkością światła!"

"Wbrew wszelkim zapewnieniom producenta znajdujących się gdziekolwiek na opakowaniu 90% masy tego produktu stanowi próżnia!"

"Uwaga! Istnieje zbieżne do zera, lecz nie zerowe prawdopodobieństwo, iż produkt ten bez żadnej ingerencji z zewnątrz ulegnie procesowi tunelizacji, polegającemu na tym, iż może zniknąć z danego miejsca i pojawić się w całkowicie losowo wybranym miejscu Wszechświata, wliczając w to salon Państwa sąsiadów!"

"Uwaga! Zgodnie z zasadą nieoznaczoności nie można dokładnie określić gdzie znajduje się i z jaką prędkością porusza się ten produkt!"

"Uwaga! Relatywistyczna energia potencjalna tego produktu jest równa energii biliardów ton trotylu!"

"Uwaga! Produkt materialny! Spotkanie z niematerią może grozić niezbadanymi konsekwencjami!"

"Uwaga! Produkt zakrzywia czasoprzestrzeń!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tyle, że to aż żal dupę ściska, jak widzi się magazyny pokroju BG (nie mylic z baldurem! ^^). Zajście w ciążę w wieku 15 lat... dajcie wy mi święty spokój. (btw, podobno aktualny rekord to 12 lat :? ). Poza tym to jest wątek Na Luzie! Nie wprowadzajmy się więc w tak przygnębiający nastrój ;)

Sypnąłbym jakimś kawałem, ale pamięć mam ostatnio ulotną... ^_-

tjaaaa znam osobe ktora w wieku 11 lat byla w ciaży :? co do BG tam sa fajne listy typu mam 13 lat rodzice nie chca mie puscic pod namiot z moim chlopakiem (wiem bo z ciekawosci u kolezanki czytalem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, a znacie to?

CHWDP = CHowaj Windowsa Do Piwnicy :D

U mnie nie zebrałoby się tego wiele - to proste, gdyż jestem za oryginałami 8)

Choć to napewno nie byłoby zbyt przyjemne: 'odblaski' buszujące i profanujące moją kapliczkę (pokój, w którym stoi komp ^_^). Tego bym chyba nie wytrzymał :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo.... troszke by sie u mnie uzbierało (jakieś: wartośc komputeraX3). A najlepsze jest to, że to wszystko nie moje!!!! :D:D:D:D

i pamietajcie dzieci, piractwo jest złe.... Ostatnio (we wrzesniu :twisted: ) w niedziele na mszy (dla dzieci), było kazanie o piracwie! Serio!!!!!

Jakie dzieci ???? a tak poze tym czy moglbys podac zaokraglona sumke jaka ci wyszla.... Pytam z ciekawosci....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo.... troszke by sie u mnie uzbierało (jakieś: wartośc komputeraX3). A najlepsze jest to, że to wszystko nie moje!!!! :D:D:D:D

i pamietajcie dzieci, piractwo jest złe.... Ostatnio (we wrzesniu :twisted: ) w niedziele na mszy (dla dzieci), było kazanie o piracwie! Serio!!!!!

Jakie dzieci ???? a tak poze tym czy moglbys podac zaokraglona sumke jaka ci wyszla.... Pytam z ciekawosci....

szeżyłbym piractwo:P:P:P Niewiem, ile dokładnie, ale jak widzę po prostu ile tego mam (oooooo.........), i pomnoze to razy 7zł, to ładna sumka wyjdzie. No może nie wartość kompax3, ale x1 spokojnie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie nie jest jeszcze tak zle. W prawdzie nie mala by byla to sumka ale na kompa chyba by nie starczyla.... Poza tym gdyby policja wleciala do mnie do domu wolalbym te plyty szybko polamac :twisted: niz pozwolic je znalezc....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mały dowcip w świątecznym klimaciku :wink:

Przychodzi baba do spowiedzi:

-Proszę księdza, na wakacjach byłam poza miastem i udałam się tam do spowiedzi. I... tak jakoś... wyszło, że w ramach pokuty przespałam się z księdzem. Czy jest mi wybaczone?

-Oczywiście, że jest. Ale pamiętaj, że Twoja parafia jest tu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Wchodzi facet do windy a tam wąż myje nogi.

Stary uwielbiam takie dowcipy! totalnie bez sensu! Bwahahaha, ale się uśmiałem :lol: :lol: . ja znam to w nieco innej wersji:

Wchodzi facet do windy, a tam schody,

albo:

jadą dwa pociągi w przeciwne strony a trzeci za nimi,

leciała mucha przez pustynie, zapomniała jak się dodycha i zdechła,

jedzie facet na rowerze a za nim idzie facet, który ma takie same trampki.

Z innej beczki:

-mamo, kupe!

-już kroję, syneczku!

:lol:

Proszę księdza

Za to masz rozprawe. Naruszyłeś copyrighta bez mojej zgody, w dodatku w beznadziejny sposób... :D (lol of coz, dowcip taki :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, znam masę dowcipów i uwielbiam je opowiadać (ale jednak pisać to nie to samo :? ), z tym że niestety większość z nich nie nadawałaby się tutaj ze względów cenzuralnych. Już nawet nie chodzi o wyrazy w nich występujące i ogólną "zboczoność". Po prostu niektóre są tak obrzydliwe, że nie wiem, czy nie dostałbym ostrzeżenia za ich szerzenie na forum (np. cały serial z facetem wchodzącym do burdelu - znam min.30 dowcipów o tym).

Dlatego tylko jedna sytuacja z życia wzięta:

Kolega do koleżanki mojej siostry:

- Cześć! Jak tam leci?

- Jak co miesiąc.

Gostek chciał się pod ziemię schować! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto będzie dowcip tak klasyczny, jak facet który go opowiedział.

(this joke is not censored - <tutaj taki znaczek jak na płytach w USA dają>)

Siedzi koleś w barze, sączy piwko i w pewnej chwili zwraca się do barmana:

- Panie barman! Mogę się z panem założyć o 300 dolców, że naszczam do tej szklanki i ani kropelki nie uronię. - barman patrzy, szklanka trzy metry od kolesia, myśli więc sobie - wygram 300 $ kosztem frajera.

- OK zakład stoi. - no to facet wyciąga, ekhm..interes, kieruje go w stronę szklanki i chwila skupienia - patrzy fiut, szklanka, fiut, szklanka i zaczyna lać. Leje wszędzie. Obszczał bar, telefon, barmana. Nalał wszędzie, oprócz do tej pieprzonej szklanki ("except the fuckin glass" ;) ).

- Przegrałeś dawaj trzy setki - mówi barman. Koleś przeprasza na chwilę i idzie w róg sali, a tam trzech ludzi gra w bilard. Chwilę z nimi gada i wraca.

- Proszę bardzo, oto twoje trzysta dolarów. - i daje barmanowi forsę. Barman patrzy na kolesia:

- Co ci tak wesoło - właśnie przegrałeś 300 dolców.

- Widzisz tych co grają w bilarda? - odpowiada mu facet, a barman przytakuje - Założyłem się z każdym z nich o pięć stów, że oleje ciebie, twój bar i wszystko dookoła, a ty będziesz się z tego śmiał. :D

ps1. Sorry za brak zgodności z oryginałem - oglądałem ten film już kilkanaście razy więc piszę z pamięci :)

ps2. Ten dowcip to nie to samo na piśmie...

ps3. Wszyscy to wiedzą, ale tak dla zasady - kto i w jakim filmie to opowiedział?? Nagrodą są gratulacje od tego kolesia co tu widzicie obok, sygnowanego jako Pigus 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...