Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Co sądzisz o Na Luzie? [archiwum]

Polecane posty

Mógł przecież zmienic swojego posta (vide mój przykład)

Tu akurat się mylisz. Nawet jakby chciał zmienić (wątpię) to nie mógł, ponieważ cytując go uniemożliwiłeś mu to. Posty można zmieniać dopóki ktoś na nie nie odpowie.

a nie jeden donosi na drugiego bo napisał krótkiego posta

Donosi? Kto tu na kogoś donosi? Jedynie bardziej doświadczeni forumowicze zwracają uwagę tym mniej obytym na błędy, które popełniają. A że niektórzy za wszelką cenę nie chcą posłuchać i się nauczyć to niech się liczą z konsekwencjami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi co Ci się nie podoba w moim poście?

PISZEMY POSTY na temat - tak pisze w regulaminie. masz go przestrzegac

No właśnie NA TEMAT, a ten Twój też był na temat, bo jakoś mi się wydaje, że nie :!:

ale w numerze listopadowym/2003 pociagowe typy z na luzie by;y prostackie i glupie

A może jakieś uzasadnienie :?:, bo znowu w poście żadnego sensu nie widzę :evil:. Najpierw naucz się pisać z sensem, później zapraszam na spotkanie ze słow(n)ikiem ortograficznym (to akurat nie do tego posta, ale do Ciebie).

Mnie tam Na Luzie się podoba, przynajmniej mogę się pośmiać po tych wszystkich "poważnych" :P recenzjach. Bardzo podobały mi się texty z mandatów policyjnych, lub o wymuszeniach podatkowych :lol:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi co Ci się nie podoba w moim poście?

PISZEMY POSTY na temat - tak pisze w regulaminie. masz go przestrzegac

Tak na marginesie... "w regulaminie JEST NAPISANE. Czepiam sie wiem, ale jestem synem polonistki i mamusia sama przez kilka lat mi na to zwracała uwagę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł przecież zmienic swojego posta (vide mój przykład)

Tu akurat się mylisz. Nawet jakby chciał zmienić (wątpię) to nie mógł, ponieważ cytując go uniemożliwiłeś mu to. Posty można zmieniać dopóki ktoś na nie nie odpowie.

Hehe chyba kasownaie mialeś na myśli. Zmieniać można zawsze (no chyba ż temat jest zablokowany) hehe stary wyga forumowy i takie przejęzyczenie :P

Rad >>> no ale ja mogę :-k

Blaster >>> to oczywiste że trsść cytowana się nie zmnienia, bo cytat nie jesst nijak powiązany z postem który cytujesz. np:

ble , ble, ble :twisted:
A takiego Twojego posta przecież nieuświadczy :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł przecież zmienic swojego posta (vide mój przykład)

Tu akurat się mylisz. Nawet jakby chciał zmienić (wątpię) to nie mógł, ponieważ cytując go uniemożliwiłeś mu to. Posty można zmieniać dopóki ktoś na nie nie odpowie.

Hehe chyba kasownaie mialeś na myśli. Zmieniać można zawsze (no chyba ż temat jest zablokowany) hehe stary wyga forumowy i takie przejęzyczenie :P

Nie o to chodziło Radyanowi... a mianowicie miał na myśli to że nawet jakby ktoś (y) zmienił swój post to ktoś drugi (x) który by go zacytował miał by ten post w cytacie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Luzie rządzi. I nie ma dyskusji.

Właśnie... Z takimi jak Ty się nie dyskutuje. Jesteś na forum dyskusyjnym, więc łaskawie chociaż spróbuj jakoś uzasadnić swoją wypowiedź, wysil chociaż minimalnie swoje szare komórki i podaj jakieś argumenty.

Czytaj regulamin i zanim zaczniesz się "rzucać" to poczytaj wcześniejsze posty w tym wątku (jakieś 2-3 strony), gwarantuje, że Ci się odechce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A bez Na Luzie to nie to samo. Odkąd pamiętam ten dział był w piśmie prawie od początku. Mimo, iż większość textów i grafik znam juz to czytam to z niekłamaną satysfakcją. Doskonale komponuje się z lużną atmosferą panującą w czasopiśmie. That's all :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na luzie jest Na luzie :wink: i co tu dużo gadać :P

Ależ masz szczęście, że mam taki dobry humor ;) Zerknij 4 posty wyżej... - Sol

Antek czy jak ci tam Wyluzuj dobra ! Jak chcesz pisać listy to se Maile do kolegów powysyłaj! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Luzie rządzi. I nie ma dyskusji.

następny co pisze baardzo rozwinięte posty.. :? :? :? :x :x

Icy tesh rządzi i nie ma dyskusji :lol: to tesh jest bardzi rozwinięty post :!: :!: :!: :!: :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na luzie jest Na luzie :wink: i co tu dużo gadać :P

Ależ masz szczęście, że mam taki dobry humor ;) Zerknij 4 posty wyżej... - Sol

Antek czy jak ci tam Wyluzuj dobra ! Jak chcesz pisać listy to se Maile do kolegów powysyłaj! :evil:

Uuuu... ostro koleś pograł :) I widzisz Sol - mówisz, że ja ostry jestem. A jak tu nie tępić takich pacjentów. Nie dość że kretyn, to jeszcze bezczelny stasiarz i cham. Jesteś dla niego pobłażliwy, to jeszcze kolo cię zjedzie. Masz nauczkę. Czuję bana w powietrzu, oj czuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu... ostro koleś pograł :)

Nie rozumiem o co mu chodzi tak szczerze mówiąc, ale wnioskuję, że nie jest zainteresowany dostosowaniem się do mojej rady...

I widzisz Sol - mówisz, że ja ostry jestem.

Bezczelne pomówienie :) Wcale tak nie uważam... No dobra, uważam tak, ale za to ani razu nie powiedziałem, że to źle, albo że mi to przeszkadza ;)

Co z tym Twoim statusem moderatora?

A jak tu nie tępić takich pacjentów. Nie dość że kretyn, to jeszcze bezczelny stasiarz i cham. Jesteś dla niego pobłażliwy, to jeszcze kolo cię zjedzie. Masz nauczkę. Czuję bana w powietrzu, oj czuję.

A mi mówili za to, że to ja nie chcę ludziom dawać drugiej szansy ;) Wszystko jest względne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu... ostro koleś pograł :)

Nie rozumiem o co mu chodzi tak szczerze mówiąc, ale wnioskuję, że nie jest zainteresowany dostosowaniem się do mojej rady...

Hehe ja niemalże ROTFL'a wywynąłem jak przeczytałem jego posty choć śmiać się nie ma z czego.

I widzisz Sol - mówisz, że ja ostry jestem.

Bezczelne pomówienie :) Wcale tak nie uważam... No dobra, uważam tak, ale za to ani razu nie powiedziałem, że to źle, albo że mi to przeszkadza ;)

Co z tym Twoim statusem moderatora?

Ooo... lepiej nie - sam o własną skórę zacząłbym się martwić :lol:

A jak tu nie tępić takich pacjentów. Nie dość że kretyn, to jeszcze bezczelny stasiarz i cham. Jesteś dla niego pobłażliwy, to jeszcze kolo cię zjedzie. Masz nauczkę. Czuję bana w powietrzu, oj czuję.

A mi mówili za to, że to ja nie chcę ludziom dawać drugiej szansy ;) Wszystko jest względne...

Z tym drugimi szansami to jest tak że nie każdy na nią zasługuje, a co gorsza nie każdy kto ją dostaje jest w stanie z niej skorzystać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość firelord
Uuuu... ostro koleś pograł :)

Nie rozumiem o co mu chodzi tak szczerze mówiąc, ale wnioskuję, że nie jest zainteresowany dostosowaniem się do mojej rady...

Hehe ja niemalże ROTFL'a wywynąłem jak przeczytałem jego posty choć śmiać się nie ma z czego.

I widzisz Sol - mówisz, że ja ostry jestem.

Bezczelne pomówienie :) Wcale tak nie uważam... No dobra, uważam tak, ale za to ani razu nie powiedziałem, że to źle, albo że mi to przeszkadza ;)

Co z tym Twoim statusem moderatora?

Ooo... lepiej nie - sam o własną skórę zacząłbym się martwić :lol:

A jak tu nie tępić takich pacjentów. Nie dość że kretyn, to jeszcze bezczelny stasiarz i cham. Jesteś dla niego pobłażliwy, to jeszcze kolo cię zjedzie. Masz nauczkę. Czuję bana w powietrzu, oj czuję.

A mi mówili za to, że to ja nie chcę ludziom dawać drugiej szansy ;) Wszystko jest względne...

Z tym drugimi szansami to jest tak że nie każdy na nią zasługuje, a co gorsza nie każdy kto ją dostaje jest w stanie z niej skorzystać

co to ma wspólnego z na luzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to ma wspólnego z na luzie

Nie pytaj, bo nie wiem jak Ci to wytłumaczyć

W każdym bądź razie mądry zrozumie, a głupi pomyśli, że tak ma być :P

Jednak firelord ma racje ;) Skończmy to już - Sol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w przedostatnim Na luzie rozwalił Kotenstrajk. Tak sie z tego brechtałem że po domu całym biegałem wpatrując się w ten wypasiony rysunek. :D :D :D Faq nic tu nie moge napisać bo nie mam jeszcze nowego CDA >>> Ulala Comsi Comsi Comsa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na luzie jest cool. Zawsze czytam je od razu po Action Redaction. Nawet jak mam doła i przeczytam 'na luzie' to nie ma siły żeby humor mi się nie poprawił. wszystkie texty zamieszczena tam są wypasione na maxa. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GiErKoMaNiAk
Na luzie jest wypasione :) moja ulubiona rubryka w AR

Nie no to jest szczyt. Nie dość, że twoje posty są tak odkrywcze, to jeszcze je dublujesz? Z ciekawości przeczytałem wszystkie twoje wypowiedzi. Tak jak się spodziewałem - na jedno kopyto, zero treści, maksimum stasiarstwa. Pisz rozsądnie albo wcale. DION

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...