Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Co sądzisz o Na Luzie? [archiwum]

Polecane posty

O przepraszam! W temacie jest zadane pytanie i na nie odpowiedziałem. Ty się bardzo lubisz czepiać.

Nie no, Sol, daj pacjentowi ostrzeżenie. Wiedziałem, że mu się powie do rozumu, to jeszcze pyskować będzie. Patrząc na takich kolesi, poważnie zastanawiam się nad pomysłem, bym był modkiem.

Od początku Ci to radziłem ;) A z ostrzeżeniem zaczekam jeszcze momencik ;) Na razie, sirruf, dostajesz drugie upomnienie - nie pisz krótkich postów, które nic nie wnoszą nowego do dyskusji. Aha, DION - nie jestem jedynym modkiem "O CD-Action" ;) - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na luzie RZĄDZI! :twisted:
O przepraszam! W temacie jest zadane pytanie i na nie odpowiedziałem. Ty się bardzo lubisz czepiać.
Powiedz mi co Ci się nie podoba w moim poście?

Nie dośc, że piszesz posty nic nie wnoszące do tematu to jeszcze nie czytasz poprzednich. Jak byś przejrzał chociaż ostatnią stroną zanim wyraziłeś swoją "opinię" to byś z pewnością wymyślił coś sensowniejszego.

Solaris, zauważyłem, że pozamykałeś kilka "ciekawych" tematów, może z tym należało by zrobić podobnie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi co Ci się nie podoba w moim poście?

Wszystkie twoje posty są krótkie, najczęściej 4 - 6 wyrazowe, nic, absolutnie nic nie wnoszą do dyskusji, polega to na tym, że nie masz nic ciekawego do napisania, a mimo to walisz komentarze na jedno kopyto w każdym wątku jaki się nawinie pod rękę. To nie jest czat, ani gg, tylko forum. Dotarło? Cholercia, czemu większość nowych jest taka sama :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi co Ci się nie podoba w moim poście?

Trzywyrazowy. Popatrz na początek porzedniej strony, tam tak sam pacjęt się też objawił i dostał OPR. Wniosek, albo nie czytasz nawet jednaj strony na krórej piszesz, albo masz problemy z logicznym myśleniem. Do tego brak argumentów na poparcie tego co mówisz. Wystarczy :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli chciałem odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w temacie, a temat się już rozwinął w innym kierunku to mogę sobie darować ponieważ dyskutujecie już o czymś innym?

OK, DION, przekonałeś mnie - Sol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej chwili mozesz odpowiedzieć na pytanie zawarte w temacie, ale musisz swoją opinię uzasadnić. Wystarczyło podać jakikolwiek argument potwierdzający, że "Na luzie rządzi" i nie było by całej tej afery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli chciałem odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w temacie, a temat się już rozwinął w innym kierunku to mogę sobie darować ponieważ dyskutujecie już o czymś innym?

Mylisz pojęcia, drogi nowy użytkowniku. Możesz odpowiedzieć na pytanie zadane w temacie i Twoje "Na Luzie rzadzi" nie byłoby dyskusyjne, gdybyś do tego dołożył dodatkową argumentację w stylu: "ponieważ podobają mi się teksty, jakie tam zostały zawarte, a szczególnie [tu dowolny tytuł}, rządzi, ponieważ jest odskocznią od stron recenzji i testów, jest zwiazane ze światkiem komputerowym, ale przecież nie zawsze" itd., itp., etc. natomiast wpisanie trzech wyrazów nie jest właściwą wypowiedzią... Jak byś oceniłwartosć merytoryczną takiej wypowiedzi: "pojechałem na fajne wakacje, z fajnymi kolegami. Bawiliśmy się fajnie, oglądaliśmy fajne zachody słonca w fajnym jeziorze, łaziliśmy po fajnych górach, mieliśmy fajne widoki, a wieczorami śpiewaliśmy fajne piosenki przy fajnym ognisku..."

Czy takie wyjaśnienie Twojej kwestii Cię zadowala?? :twisted:

UPDATE: Do postu poniżej... I choć chciałoby się powiedzieć "Idź i nie grzesz więcej" to się nie da. Mógł przecież zmienic swojego posta (vide mój przykład), to nie: wali kolejnego zawierającego dwa zdanka z przeprosinami... Wspólczucie moderatorom...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Człowieku Ty się do AR nadajesz. Na ostrzeżenie zdaje się już zapracowałeś, to teraz wyrabiasz normę na bana :twisted:

Sol >>> myślę że i bez DIoN'A doszedłbyś do takich wniosków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle, że zrozumiałem swój błąd i postanowiłem się poprawić?

I dalej swoje. Zrozumiałeś? Fajnie, to siedź cicho i nie pisz wszystkiego co przejdzie ci przez głowę, bo to nam wszystkim wisi i powiewa. Jeśli masz coś faktycznie sensownego do przekazania, wtedy się z tym dziel. Ostrzeżenie już masz. W tym tempie do wieczora zarobisz bana. Potraktuj to jako dobrą radę od wujka DIONA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!!!!!!Skończie ta dyskusję.Koleś obiecuje poprawę...miejmy nadzieję, że się poprawi i tyle.Juz zarobił na poważne ostrzeżenie, więc nie róbmy takich topiców.Najwyżej na privie z nim pogadajcie o tym albo co.Po prostu ta dyskusja nie ma nic wspólnego z tematem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!!!!!!Skończie ta dyskusję.Koleś obiecuje poprawę...miejmy nadzieję, że się poprawi i tyle.Juz zarobił na poważne ostrzeżenie, więc nie róbmy takich topiców.Najwyżej na privie z nim pogadajcie o tym albo co.Po prostu ta dyskusja nie ma nic wspólnego z tematem.

Właśnie, dajcie mu spokój. Każdy popełnia błędy. On tak jak ja jest żółtodziobem. Nie powiedział przecierz nic głupiego, a wy odrazu go zjechaliście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ?Sotha_Sil?

Czy musicie się czepiać każdego nowego na forum? To prawda, że miał dwu wyrazowy post. Morze nie umie się wyrażać, ma jakieś problemy z wymową, lub coś w tym rodzaju. Jego sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżej- Dżej

I.O!drobinę tolerancji.

II. Powinna być jakaś"Solidarnóść" pomiędzy forumowiczami, a nie jeden donosi na drugiego bo napisał krótkiego posta, ja rozumiem jakieś wulgaryzmy, czy pisanie o wpływie opalania się na kolor skóry, no ale to.

Może założyć trzeba ZPF- Związek Początkujących Forumowicz

i ZDWF- Związek Doświadczonych Weteranów Forum? :)

III. Co do tematu, fajnie że teraz NL poszerzyło współprace z JoeMonster

od razu Super fajny tekst o Czerwonym Kapturku dla dresów, no dobra to ja się hetam do chawiry (Jareckie of course) :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...