Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Co sądzisz o Na Luzie? [archiwum]

Polecane posty

Dobra Cooler proszę ci nie zaśmiecaj tego tematu, teraz powtórzę to co napisałem bo Cooler zasłonił :)

Rany CZŁOWIEKU !!! Jak już zwracasz komuś uwagę to sam tak nie rób! Jakże inaczej można nazwać tą bzdurę. ponad to pisząc tego posta uniemożliwiłeś mu skasowanie tych dubli.

PS Byłbym zobowiązany gdyby któryś z moderatorów zwrócił Blasterowi uwagę, że powtarzanie wlasnych postów w ten sposób to stssiarstwo w czytej postaci :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o ile wiadomo to w NL pojawiaja sie prawie same texty z sieci.
Ale chyba czasami znajdą się teksty nie z sieci tylko z innych źródeł. Sam nie wiem, jak tak patrze na Na Luzie to myślę że 99 % jest wygrzebane z sieci. Dobra styknie tych źródeł :-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwad_rat
Teksty z sieci możesz sobie sam ściągnąć! A Smugga i Qnia nie ma nigdzie, jest tylko w CDA :)

Pomyśl sobie że toś ma ich na codzień w domu to od razu ci się oechce. I będziesz proasił o internet :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was świetne nowinki (pewnie każdy już je zna :) ) Od tego numeru CDA (1/2004r) Na luzie tworzone będzie przy współudziale z JoeMonster.org !!! Looknijcie na te wyśmienite texty po prostu rewelacja !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

JoeMonster.org? Ależ to świetnie! :) A jednak można :)

Na luzie to super - odstresowujący dział. Jeśli można dawać lepsze teksty - to ja ... sobie tego nie wyobrażam :) :) :) Może się kiedyś doczekamy stałego 3-stronicowego NaLuzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beny Kuleczka

Jest SSUUPPEERR!!. Ile razy rodzice sprawdzają co jest zemną nie tak, bo ja sie śmieje jak potłuczony. Wysuwam postulat, co by Na Luzie miało 4 strony(może być więcej) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SzczepQsek

Na luzie jest super!!!!!!! Aczkolwiek deczko za krótkie ale to wogóle nie zmienia faktu że to jeden z lepszych działów w CDA. (pamiętacie - "Spadło mi na głowę takie wielkie pudło..." :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Na luzie jest numer uno w CDA.Ale chyba wszystko biorą ze strony:

www.dobryhumor.pl .Tak mi się wydaje.

i po co zgadujesz przecież w Na Luzie jest wyraźnie napisane zresztą w moim wcześniejszym pośćie też :D Widac że nie czytasz wszystkich postów :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...