Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Co sądzisz o Na Luzie? [archiwum]

Polecane posty

Tzn. że już niedługo będziemy czytać w AR o li?cie od marynarki ale fajo :)

Tego jeszcze nie wiem, czy to dam. ALe mam sweitny list od pana, ktory chce zakazac gier (w szczegolnosci RPG) i jest z LPRu. Normalnie rece opadaja.

Smg masz co? jeszcze ? Może też by się nadawało do wrzucenia ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak najprościej mówiąc, na luzie jest to debeściarski dział, którego czytać należy w pierwszej kolejności, nawet przed AR !! Wypadziste teksty i fotosy, to jest to !! Tak trzymać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie wiem, czy to dam. ALe mam sweitny list od pana, ktory chce zakazac gier (w szczegolnosci RPG) i jest z LPRu. Normalnie rece opadaja.

Czy może od Pana Romana Giertycha? Nie chcieli go w komisji śledczej to się do rynku gier komputerowych przypierdzielił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie wiem, czy to dam. ALe mam sweitny list od pana, ktory chce zakazac gier (w szczegolnosci RPG) i jest z LPRu. Normalnie rece opadaja.

List może być niezły, dawaj go :P Pewno ten sympatyczny pan pisze, jak to gry źle wpływaja na psychike itp. Współczuje jego dzieciom (o ile je wogóle ma).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu watek o na luzie i na off topiku watek o na luzie ludze! trzeba sie na cos zdecydowac albu tu piszemy o nl albo w off topie

Tu piszemy o "Na luzie", a tam piszemy teksty na luzie :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu piszemy o "Na luzie", a tam piszemy teksty na luzie .
:) No ... Tu możemy pisać opinie o NL a tam Texty ;) O:) hihi .. :twisted:
List może być niezły
On na pewno jest więcej niż niezły, przecież Smg mówi że ręce opadają :) Ale jazda ... !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to normalnie kiedys przez NL wykituje. Wszamialem sobile elegancko kanapusie a tu mi wyskakuja o tych ruskim olowku i NASA. Sie potwornie zakrztusilem i dotad mam uszkodzone struny glosowe. Jak poszedlem do lekrza odrazu powiedzial " czytales CDA???" ja tylko skinolem glowa a on odrazu bez ogladania gardla na gastrologie mnie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o rozrywce, mam zaszczyt zaprezentować wam mój własny text, moim zdaniem trochę głupi, ale proszę, oceńcie go :wink:

„Strażacy Mamlasy” By Raulg

Opowieść zaczniemy od początku. Akcja dzieje się w remizie strażackiej w mieście Ufa. Nasi bohaterowie to Zenek,Lesiu i Józek. Są to trzej strażakowie – idioci

Zenek-Lesiu!!!Telefon dzwoni, odbierz go!

Lesiu-Halo??

Głos w słuchawce-mówi się proszę

Lesiu-OK! Proszę?

Głos w słuchawce-Pali mi się stodoła !

Lesiu-Ulica?

Głos w słuchawce-Nie ulica, STODOŁA!!!

Lesiu- A na jakiej ulicy?

Głos w słuchawce-Aha, Ulica Przekątna

Lesiu-Jaka to stodoła?

Głos w słuchawce-z drewna

Lesiu- ile ma m2 ?

Głos w słuchawce-Nie wiem, ide zmierzyć

Lesiu-OK

/Minęło 5 minut../

Głos w słuchawce-32 m2

Lesiu-Ok, jedziemy!

Głos w słuchawce-Nie musicie

Lesiu- Jak to?

Głos w słuchawce-Stodoła juz się spaliła.

Lesiu-To do widzenia

Głos w słuchawce-Papa

Józek-Kto to był?

Lesiu-Jakiś wariat

I tak nasi milusińscy wrócili do codziennych zajęć, czyli dłubania w nosie, drapania się po pupce i oglądania bajek.

Józek-co teraz będzie w telewizji?

Zenek-Bolek i Lolek na dzikim zachodzie

Lesiu-To lipa, oglądalismy już to dzisiaj

Józek i Zenek – Noooo

Wszyscy chórem-Nuuuuuudy

Na remizę wpada zdyszany kominiarz

Kominiarz-Witam! Macie panowie chleb?

Lesiu-Co?

Kominiarz-Nie mówi się co tylko proszę

Zenek-Proszę?

Kominiarz-Nie proś mnie o nic, i tak ci nic nie dam!

Lesiu-Co pan chce?

Kominiarz-Ja?

Zenek-Nie, Święty Mikołaj

Kominiarz-Skoro mają do was sprawy święci,to nie będe wam przeszkadzał

/Wychodzi/

Na remizę wchodzi pies

Pies-Witam

Lesiu-Cooooo?

Pies- nie mówi się Cooooo? Tylko proszę

Zenek- od kiedy psy mówią?

Pies-Jestem psem wyjątowym!

Józek-Aha!

Pies-Pali mi się buda

Józek-To ją zgaś!!

Pies-to wy jesteście strażakami!

Zenek-Wiem!

Pies- To dobrze

Józek-Pojdziemy gasić budę?

Pies-Sam ją sobie zgaszę

/Wychodzi/

Lesiu-co za człowiek!

Zenek-To pies!

Lesiu-Pies też człowiek!

Józek-no chłopaki, już 20, idziemy do domu

/z sufitu wyskakują małe zielone ludki i mówią- Nigdzie nie idziecie!!

Lesiu,Zenek,Józek-AAAAAAAAA!!!!!!!!

małe zielone ludki-Cisza!

Zenek-Czemu nie możemy iść do domu?

małe zielone ludki-Giń!!!!!

/Zenek zostaje obklejony zielonymi glutami/

Józek-Ataaaak!!!

/Józek też/

Lesiu- Do Broni!!!!!

/Lesiu też/

małe zielone ludki-Haha!Nie pójdziecie do domu, dopóki nie pocałujecie nas w nos!

Józek wyciąga Bazookę i roznosi w pył małe zielone ludki

Lesiu-skąd to masz?

Józek-Co?

Lesiu?Co co?

Józek-Nie wiem

Lesiu-Co niewiem?

Józek berze pięcio kilowy młot i wali w łeb Lesia

Lesiu- Ała boli

Józek-To podmuchaj

Lesiu- Nie da się podmuchać sobie głowy

Lesiu dostaje poprawkę, tym razem piętnastokilowym młotem. Pada na ziemię.

Lesiu (prawie nieżywy)- Jak zginę, to nie będę już przynosił papieru toaletowego do remizy.

Józek i Zenek natychmiast opatrują Lesia; Lesiu wstaje.

Lesiu- Dzięki

/Otwiera się dach remizy, przez otwarty dach wlatuje spadochroniarz/

Spadochroniarz- Witam

Lesiu- Co?

Spadochroniarz- nie mówi się co tylko proszę

Zenek- proszę?

Spadochroniarz- właśnie przelatywałem obok i chciałbym się zapytać, czy nie macie może trochę długopisu

Józek- a po co ci długopis?

Spadochroniarz- chcę nim pisać

Lesiu- OK

/Wyciąga z kieszeni długopis/

Lesiu- Chcesz?

Spadochroniarz- no

Lesiu- masz

Spadochroniarz- Już nie chcę.

/Dach znowu się otwiera, przylatuje helikopter, wyciąga drabinkę, spadochroniarz się przyczepia i odlatuje/

KONIEEEC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raulg Ok ! Fajnie było 10/10 :) Tylko że tu są opinie na temat Na Luzie :) A nie przedstawienie swoich textów :-) Więc proszę Was drodzy (bezcenni) użytkownicy forum :-) Nie piszcie tu swoich textów :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raulg Ok ! Fajnie było 10/10 :) Tylko że tu są opinie na temat Na Luzie :) A nie przedstawienie swoich textów :-) Więc proszę Was drodzy (bezcenni) użytkownicy forum :-) Nie piszcie tu swoich textów :wink:

Dzieki,fajnie ze ci sie podoba :) Juz to wrzucilem do offtopica, sorry ze tak pozno, ale jestem poczatkujacym uzyykownikiem forum :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy z LPR...no to dopiero będzie pokładanie się ze śmiechu. Marynarkę też włóż (do Ar :D )

Nalepszy tekst - Send Bajt, Falkon & winwars,Zycie w markecie, no i oczywiście Majstersztyx!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie wiem, czy to dam. ALe mam sweitny list od pana, ktory chce zakazac gier (w szczegolnosci RPG) i jest z LPRu. Normalnie rece opadaja.

Hmmmm... a może to podpucha? Nie to, że kwestionuję Twoją niebywałą inteligencję i zmysł wykrywania oszustwa ;), ale różni idioci, gotowi zrobić wszystko dla ujrzenia swej ksywki w piśmie, błąkają się po tym świecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... a może to podpucha? Nie to, że kwestionuję Twoją niebywałą inteligencję i zmysł wykrywania oszustwa , ale różni idioci, gotowi zrobić wszystko dla ujrzenia swej ksywki w piśmie, błąkają się po tym świecie.
To niestety prawda ... choć jak widać czasami możemy się z tego pośmiać, co jest pozytywną rzeczą .. :) Ale czy wolno się śmiac z idiotów ? - tak można ! o ile mają świadomośc rzeczy które wykonują :wink: Na jaką ocenę w skali szkolnej (1-6) ocenilibyście najnowszy Na Luzie ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Cooler proszę ci nie zaśmiecaj tego tematu, teraz powtórzę to co napisałem bo Cooler zasłonił :)

To niestety prawda ... choć jak widać czasami możemy się z tego pośmiać, co jest pozytywną rzeczą .. Ale czy wolno się śmiac z idiotów ? - tak można ! o ile mają świadomośc rzeczy które wykonują Na jaką ocenę w skali szkolnej (1-6) ocenilibyście najnowszy Na Luzie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...