Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Co sądzisz o Na Luzie? [archiwum]

Polecane posty

Gość mastermisiek

Buhaha! Na luzie rulez! Mój ulubiony dzial. I rzeczywiście powinno być go więcej w samym bonus 1. Może by troche gburów rozśmieszyło :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy

Wydaje mi się, że w Na Luzie powinno być więcej opowiadań niż zwykłych kawałów. Te drugie można z łatwością znaleść choćby na portalach internetowych, natomiast na Joemonster.org jest naprawdę sporo fajnych rzeczy będących czymś znacznie oryginalniejszym i często znacznie śmieszniejszym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w Na Luzie powinno być więcej opowiadań niż zwykłych kawałów. Te drugie można z łatwo?ci? znale?ć choćby na portalach internetowych, natomiast na Joemonster.org jest naprawdę sporo fajnych rzeczy będ?cych czym? znacznie oryginalniejszym i często znacznie ?mieszniejszym.

>>>WIesz, staramy sie dawac rozmaite rzeczy, ktore zaciekawia i 10-latka i 30-latka, a nie ejst proste pogodzic takie gusta jednym tekstem.

Kawaly, czasem, nie za wiele, sie pojawiaja. Poza tym wiele tekstow od uncel Joe jest za malo cenzuralnych :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cutter Slade
Buhaha! Na luzie rulez! Mój ulubiony dzial. I rzeczywiście powinno być go więcej w samym bonus 1. Może by troche gburów rozśmieszyło :).

Też tak myślę. Więcej miejsca dla "Na Luzie"!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Luzie jest cool ! Jeśli komuś nie starcza dawka z gazety może jeszcze zajżeć do BONUSA 1 na Cover CD! To już na pewno starczy każdemu

(jak dobrze pamiętam to w "Na Luzie" w BONUSIE 1 był nawet Forum Actionum off-Line )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

"Na Luzie" na pewno ma dużą popularność, na pewno jest bardzo dobre (AR i tak nie przebije :D) ale nie może się za bardzo powiększyć bo przysłaniało by to co w CDA jest najważniejsze. Recenzje, Zapowiedzi itp. Takie jest moje zdanie. Bo "Na Luzie" to taki miły dodatek do całości CDA. Aby się miło czytało i humor poprawić sobie dało (ale rym :wink: ). Chociaż nie przeczę, że może dało by się, pod warunkiem oczywiście, że nie zabrakło by materiałów, trochę powiększyć "Na Luzie" w Bonusie 1.

PS: Czy "Na Luzie" w Bonusie 1 też zajmują się ludzie z Joemonster.org?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze , tfu! TE Na luzie jest ekstra, jest opowiesc Jediego, ta akurat przypadla mi do gustu, pare rotflow bylo, nie powiem :D

tylko smsy - ja juz je w cda widzialem... albo przynajmniej juz je wszystkie znalem, no coz ja poradze ze ze mnie maniak smsowy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jest planowanych czesci Opowiesci Jediego ? Mam nadzieje ze to seria nieograniczona ;-) i te rysunki zawsze mnie rozwalaja :twisted: . Btw. to wlasnie dorwalem Na Luzie z 04/2002 i zaraz sobie poczytam :)

Ps. Jako ze jest to moj 400 post pozdrawiam ogol spolecznosci na forum.

Ps. To tak dla zmylki ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobają mi się zdjęcia z kotami i niezłym pomysłem było danie do bonusa 85 zdjęć i wlepienie całkiem symaptycznych zdjęć zarówno do NL (kot, bobas i farba:D), ale i do działu "Nie daj się nabrać"

Jedne z moich ulubionych zdjęć to: kotek on drugs (ten z dużymi oczyma), kotek wepchniety w kieliszek i ten z ziomalską czapką na łebku, a poza tym szyld z niemiecką nazwą miejscowości, a pod tym "Bitte nicht so schnell" Na jakież to absurdy stać życie!:D Ah, i jeszcze stańczyk - dres był świetny:D

A z tekstów bardzo spodobał mi się ten zapis rozmowy na gg. Współczuję temu kolesiowi, co musiał z nią rozmawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jest planowanych czesci Opowiesci Jediego ? Mam nadzieje ze to seria nieograniczona ;-) i te rysunki zawsze mnie rozwalaja :twisted: . Btw. to wlasnie dorwalem Na Luzie z 04/2002 i zaraz sobie poczytam :)

Nie ma ilosci planowanych czesci Opowiadan Pana Jediego... Jak napisze, to to wydrukuja w NL, jak nie to nie :)

Ja rowniez czesto wracam do poprzednich wydan NL - czasem cos tam przeocze i z radoscia widze "nowy" tekst... NL im starsze, tym lepsze, zopelnie jak wino i zupelnie odwrotnie jak CDA... CDA im nowsze tym jest ladniejsze, choc nie zawsze tak sie zdarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kogoś zapoprrrrroczę na śmieć :D

Hmmm, troche mi to statsem zajechalo ... ale jezeli sie myle to sory :twisted: A tak na serio to coraz bardziej mi sie podobaja komiksy w Na luzie ... sa po prostu wypas [trendy ? :D ]

Pozdrawiam

Heh, nie tylko Tobie:)

A tak wogole co znaczy "zapoproczę" ? Śmieć? Kto...?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bezimienny
Na Luzie jest cool ! Jeśli komuś nie starcza dawka z gazety może jeszcze zajżeć do BONUSA 1 na Cover CD! To już na pewno starczy każdemu

(jak dobrze pamiętam to w "Na Luzie" w BONUSIE 1 był nawet Forum Actionum off-Line )

mi jakoś niestarcza 8) na luzie w gazecie i na płytce powinno być większe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Luzie w CDA jest najlepszym działem rozrywkowym w piśmie, jaki kiedykolwiek miałem okazję czytać.... A jeśli chodzi o B1 w CDA no to rzeczywiscie , troche mogloby byc więcej materiałów na płytce (jeśli chodzi o na luzie) ale ogólnie jest spox.. TAK TRZYMAĆ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer Świat ściągnął nazwę NL... Tu pająk, tu pająk, mam jedną muchę.... Generalnie NL to dział, dla którego mój ojciec zaczął zabierać mi CDA... Teraz już czyta sprzęt. Niedługo będzie AR i recki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć, że NL po spadku formy pnie się do góy.Spadek formy był(oczywiście według mnie, gdyż każdy ma różne gusta), a teraz NL powraca w glorii i chwale( :wink: ).Ostatnie wydanie bardzo mi się podobało.Brawo-i oby tylko tak dalej.Widać, że naprawdę się postaraliście przy ostatnich wydaniach NL, a w szczególności w ostatnim wydaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...