Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 12/2008

Polecane posty

RED ALERT 2 były tam psy statua wolności helikopetry czołgi. Funkce ze szczałkami wskazuje na starategie wydawanie komend kierunku. pole elektromagnetyczne czyli aparat tesli(obrona ruskich) no i jeszcze spadochroniaż u aliantów był

Ja jestem za kolegą... plus moje wyobrażenie xD MÓWIĘ. to po prostu RED ALERT 2

A po za tym RA 2 jest dostępne, nie drogie i grywalne xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wybaczcie ale nudzą i śmieszą mnie już wypowiedzi typu Fallout 3 albo kiedy wymieniane są nowiutkie tytuły... czy wy naprawde wierzycie że jest możliwość dodanie do czasopisma za 15zł Gry wchodzącej dopiero na rynek kosztującej 100zł no ludzie drodzy... litości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przedziwna teorię :).

1. 47 Mamy 4 psy 3 wymiary . Pierwsza liczba jest wynikiem pierwszego obrazka czyli 4, druga dwóch czyli 7. Łącząc dwie liczby (nie sumując) mamy 47.

2. Mamy do czynienia z zakodowaną wiadomością (jakaś czcionka). Jest więc kod code, może codenamed (nawet nazwy tej czcionki nie znamy, nie jest to wingdings).

3. Przedstawia walkę, również dosyć dobre z wyglądu produkcje. Na każdym screenie są mężczyźni, albo domyślamy się ich obecności). Wyszło mi Hitman :). Hit od angielskiego słowa (uderzenie) i od hitu jako dobrej gry.

Moja teoria to: Hitman 4: Blood Money. Z tego powodu, że trzecia cześć już była, a czwarta przestała być już bardzo niedostępna (moim zdaniem). Też z tym związane są amerykaństwa.

A z obrazków wyszedł bohater gry: Hitman Codenamed 47.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zagadka

psy - brothers, układ - odnóża - arms

2. zagadka.

znaki w brothers in arms wysyłane podkomendnym

3. zagadka

typowe amerykańskie rzeczy - statua

a brothers in arms sterujemy amerykanami

Brothers in Arms: Earned in Blood

Brothers in Arms: Road to Hill 30

Tylko teraz która część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikolaj515
Więc może poprzednie Fallouty

Fallout

Fallout 2

Fallour Tactics

może wszystkie trzy :)

Nie siądze gdyż te gry były niedawno w Playu, jak juz muwimy o promieniowaniu to może S.T.A.L.L.K.E.R.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę państwa!! Jeśli to, co powiem, się sprawdzi, to zanczy, że mamy do czynienia z największą pełniakową niespodzianką. Bliźniaki psy znaczy wielkość, układ współrzędnych to trójwymiarowy silnik, zagadka II wskazuje na promieniowanie, III to wojna, a woja\na nigdy się nie zmienia, więc mamy do czynienia z... FALLOUT 3.

Smieszne jak to jest, gdy czlowiek nastawi sie na cos tak nieprawdopodobnego, ze az przestaje myslec ;)

Moze i Fallout, ale raczej dwojka...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...