Skocz do zawartości

Pytanie do Grz


kolezankabazylizka

Polecane posty

5 minut temu, nevya napisał:

Każda, KAŻDA kobieta wie że podawanie miseczki bez obwodu jest totalnie bezcelowe, bo np. 60D i 80D to kompletnie różne rozmiary

wnioski niech każdy wyciągnie sam

Wiem o tym. Zdenerwował mnie komentarz gościa. Był nie na miejscu. Ale widocznie niektórym można. 

7 minut temu, Elano napisał:

Tak w ogóle to grz jako organizator typera może sobie przyjmować kogo chce xd

Ja mam do Was pytanie. Dlaczemu Grz mozna atakować nowych uzytkowników?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
35 minut temu, kolezankabazylizka napisał:

Ja też się o to pytam. Nie zauważyłam, aby Grz dostał upomnienie za atakowanie nowych uzytkowników

Gdzie, kiedy i jak?

Xerber: Siedzę w domu i tak kisnę, że zaraz przyjedzie Policja i pomyśli że w moim domu jest dom gilgotek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, grz napisał:

Gdzie, kiedy i jak?

Xerber: Siedzę w domu i tak kisnę, że zaraz przyjedzie Policja i pomyśli że w moim domu jest dom gilgotek.

Chociażby oskarżenia rzucane w kierunku Ronaldo

Co Ci daje obrażanie 8azyla na gg? To abyś dał spokój to była rada, ale widzę, że lubisz sie ośmieszać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Jak go zbanować jak ciągle ma nowe multi.
Szczerze: jakby nie typer nie zwracałbym na to uwagi. Kasia jakaś tam zgłosiła się do typera i okazało się że multikonto. 
Na poprzednich typerach również były cyrki z jego multikontami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sprawie typera dawno się wypowiadałem. W momencie utworzenia pomysłu, do zabawy mogą dołączyć jedynie osoby zarejestrowane na forum. Niby jest szansa, że jakiś nudziarz sobie zrobi wcześniej konto i będzie je chomikował na taką zabawę, ale jeśli tak to nawet można mu pozwolić. Jego życie w takiej chwili musiałoby być bardzo smutne, więc można zrobić dobry uczynek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję do typera tylko osoby które mają minimum półroczny staż na forum. Zgłosiła się Kasia2787 i to konto jest na forum jest od czerwca 2014 i okazało się, że multikonto. Czyli i tak zrobił mnie w konia. Zmiany w regulaminie w typerze i tak nic nie dają. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem PW do Grz, ale opublikuje to wszystkim, żeby pokazać, że nie jestem zawistnym człowiekiem i potrafię pogodzić się z czyjąś decyzją, nawet jeżeli jest ona niesłuszna.

Cytat

Ehh, widzę że niektórzy cały czas uparcie stoją na swoim i nie da się im niczego wytłumaczyć. Łatwo jest kogoś oskarżać bez żadnych dowodów, czuję się jak Benzema, który przez nieudowodnione oskarżenia nie zagra na Euro. No nic, Ty chyba jesteś organizatorem typerów i masz do tego prawo, żeby mnie skreślić, dlatego nie chcę się o nic kłócić. Mam tylko nadzieję, że po jakimś czasie zmienisz o mnie zdanie i  będziemy rywalizować w typerze Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Niemniej życzę udanej zabawy i trzymajmy kciuki za Polskę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, b3rt napisał:

Zamknijcie ten cyrk. Gdzie są moderatorzy gdy ich nie ma :/

Dopiero zauważyłem ten temat i teraz staram się powstrzymać wewnętrzne gnicie, daj mi 10 minut :D 

W sumie wiecie co, nie mam pojęcia co tutaj się dzieje:

John-Travolta.gif

Na wszelki wypadek zbanuje wszystkich, którzy się tutaj wypowiedzieli, łącznie ze sobą. Każdy może być bazylem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Abyss locked this temat

Dobra, śmiesznie było, ale dla świętego spokoju kończę zabawę. 

@kolezankabazylizka po prostu otrzymuje bana na zakończenie. Nie chce mi się dociekać czy multikonto czy nie, ale mam dość tej zabawy i słowo grz w typerze jest święte jakby sam papież przemówił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...