Skocz do zawartości

Mount&Blade (seria)


Polecane posty

GUT- Niestety sprawa wygląda tak, że nie da się uruchomić modów przeznaczonych do danej wersji Mount&Blade na innej. Są nawet problemy z odpaleniem starszych modów na spatchowanych wersjach gry. Wydaje mi się więc, że nie uruchomisz na Ogniem i Mieczem modów z podstawki. I o ile dobrze wiem, nie ma żadnych modów dedykowanych dla Ogniem i Mieczem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zamierzam se kupić Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola bo grałem w pierwszą cześć Mount&Blade i gra w moim typie a w tej części bardziej klimat mi odpowiada i dodatkowo ma multiplayer. I tu rodzi się pytanie a nawet klika. Słyszałem że jakoś mało ludzi gra czy to prawda czy da się łatwo znaleźć osoby do gry. Jakie tryby posiada bo wiem że kapitański, pewnie też zwykła walka drużynowa. Czy rozwój postaci w multi jest taki sam jak w warbandzie czyli że za każdą bitwę dostaje kasę za którą sprzęt se nowy kupuje. I ostatnie pytanie bo ta część ma zostać wydana jeszcze gdzieś na zachodzie kiedy będzie ta premiera i w jakich krajach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam pytanie do osób, które kupiły w biedronce Mount&Blade - gra jest zafoliowana, a słyszałem, że do pobrania patchy trzeba numeru seryjnego, którego w tym wydaniu nie ma w pudełku. Prawda to, bo ponoć niespatchowana gra jest o wiele gorsza. Czy sprawa została rozwiązana: w końcu kupiłem wybrakowany produkt, czy nie?

Edytowano przez vimes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Grałem tylko w Warband i owszem, początkowo było bardzo fajnie, ale później gra mnie całkowicie znudziła, nawet sam nie wiem dlaczego. W inne odsłony nie grałem, ale raczej też by mnie po jakimś czasie znudziły. Uprzedzam, że nie grałem na modach, bo mam net z limitem i nie za bardzo chce mi się ściągać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam parę pytań do M&B i M&B Warband

M&B:

1. Dostalem misje od Tej lady z Suno z rebelia podbiliśmy wszystkie zamki wygraliśmy i nadal miałem ta misje nie wiedziałem co z nią zrobić wiec odrzuciłem potem chciałem spróbować jako król frakcji ale nie wyszło i chciałem wrócić do Swadii ale wtedy znowu miałem misje Rebelia i Lady Issola chciała żebym obalił z tronu Lady Issole co mam zrobić żeby wrócić do swadii i ominąć ten błąd

2. Jaka jest idealna armia ? Wiem ze najlepsza piechota to Nordowie ponieważ ich Huskarli są jak ludzkie czołgi kawaleria Swadii 64 rozwaliłem ponad 400 osobowa armie z sama piechota a kto ma najlepszych łuczników ?

M&B Warband

1. Jak zmienić nazwę frakcji

2. Jak zmienić własną flagę

3. Jak przeciągać na swoja strunę lordów z innej frakcji

4. Czy mogę zrobić ucztę w moim zamku ?

5. Jak najszybciej zdobyć Renomę ?

6. Czy jest jakaś możliwość żeby z konia atakować tak samo jak w M&B ponieważ gdy się zamachnę i trzymam to czasami zjadę myszko trochę w lewo i zmienia mi kierunek ataku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej serii gier działa coś takiego że na początku chce się grać, gierka wciąga niesamowicie, lecz po kilku(nastu) godzinach wkrada się nuda i monotonnia, lecz i tak jest to coś pięknego w swej prostocie. Fajnie jest puszczać do boju oddział kawalerii i patrzeć jak masakruje piechotę : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejsze w tej serii są szarże kawalerii - mój oddział w praktyce pozbawiłem piechoty (chyba że ćwiczyłem obrońców dla mojego zamku), mam ok. 75 jeźdźców i nikomu pola nie ustąpiłem :D. A co do monotonii to faktycznie po pewnym czasie gra nuży, ale wystarczy zrobić sobie dłuższą przerwę i wraca się do niej z przyjemnością. Albo można poszukać modów (polecam Star Wars: Conquest).

Mam mały dylemat, ponieważ nabrałem ochoty na klimaty sienkiewiczowskiej trylogii, jednak myślę nad tym co zakupić: Dzikie Pola, czy Warbanda z samym Ogniem i Mieczem. Zastanawia mnie czy mody tworzone pod Warband działają z Dzikimi Polami, poza tym natknąłem się na informacje o małej liczbie chętnych do multiplayera w Dzkich Polach. Jak z tym jest w rzeczywistości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym co znudziła się już gra Single Player polecam mod CRPG do Warband. Pozwala nam on walczyć w bitwach do 200 graczy :cool: :cool: .

Zaczynamy jako wiśniak, a za walkę zdobywamy doświadczenie i kasę potrzebną na zakup kolejnego ekwipunku i zostajemy rycerzem. :smile:

http://www.c-rpg.net

Wprowadzenie po polsku

Edytowano przez kruzd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...