Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2016

Polecane posty

Zwykle jest wiec i teraz PEWNIE bedzie.

Mam nadzieję, że jednak będzie się dało pełniaka z nowego numeru aktywować bez problemu. Od pewnego czasu mieszkam w Kanadzie. Mam też prenumeratę CDA. Do tej pory nie było problemu z aktywacją gier z CDA na moim koncie steam (a konto mam ustawione jako Kanadyjskie). A jeżeli w przypadku Lords of the Fallen będzie problem to najwyżej napiszę reklamację, bo skoro wydawnictwo chętnie bierze ode mnie pieniążki za CD Action w prenumeracie to niech dostarcza mi w całości to za co płacę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie o region locka. Grę już mam, więc chętnie komuś przekażę klucz, tylko nie wiem, czy mogę brać pod uwagę ludzi spoza Polski.

dołączam się do pytania o region locka, chociaż już kilka razy o to pytałem odnośnie innych gier i jakoś nigdy nie dostałem odpowiedzi.

Region jest prawdopodobnie ustawiony na Europę. Większość kluczy sprzedawanych w Polsce, ma region locka na EU (tak obstawiam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w innym wątku, ale napiszę i tu, czy kod do smite w ogóle działa? Mam swój i jeszcze 2 od znajomych, ani jeden nie przechodzi... Jak daje reedem w grze pojawia się info

" ERROR

There was problem with ur purchase"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie moim problem. Z nieznanych mi powodów komputer się dławi tą płytą jak przejdzie się do menu lub jak wejdzie w folder. Na szczęście dokupi się ma włączoną listę folderów na płycie nic się nie dzieje. No i wtedy można na spokojnie przekopiować interesujące nas rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie tego kodu odnośnik na płycie prowadzi właśnie do tego miejsca, dlatego ośmieliłem się tutaj właśnie napisać. jeśli tutaj się o tym nie pisze to po co ten odnośnik prowadzący tutaj??? Jak w naszych wspaniałych urzędach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa odpowiednie adresy do reklamacji, sa watki do reklamacji. To jakbys poszedl do szpitala i w dziale rejestracji sie ciskal, ze jeszcze ci wynikow z nefrologii nie wydali. Niby mozna ale lepiej chyba reklamowac "u zrodla" a nie w randomowym miejscu. Tu tez pewnie ktos ci odpowie ale tam pewniej i szybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tutaj mogę to napisać więc jeśli tak, to upomnijcie mnie :)

Mam do wymienienia kilka kodów z poprzednich i aktualnego cd-action, a mianowicie kody do Lol'a ,Armored Warfare,Smite.

Jeśli ktoś chcę się wymienić, to proszę pisać na priv :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...