Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alpharadious

Fred w którym luźnogaciowe screeny i nie tylko

Polecane posty

Lol, nie to Blade and Soul? Wygląda 100% jak Tera. Nawet te świniaki w niej były. XD Mapa zerżnięta żywcem. Interfejs też prawie identyczny.

Choć w sumie nie wiem, która gra byłą pierwsza i kto od kogo kradł. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba obie gry są z 2012 roku, chociaż nie jestem pewien, czy Tera wcześniej nie miała swojej premiery i dopiero w 2012 roku nie przeszła na F2P.

Also: Brzydko to wygląda i nie wiem o co tyle zamieszania z tym Blade & Soul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest takich przerywników?

Zdecydowanie za mało. Gra jest okrutnie krótka i łatwa w trybie historii. To góra cztery mecze na postać z krótkimi przerywnikami pomiędzy walkami, a oponenci są tak zidiociali jakby na nich przeprowadzono lobotomię bez znieczulenia. Możliwe, że z kolejnymi patchami historie się rozrosną, ale na tę chwilę ilość contentu jest lekko mówiąc żałosna.

No, ale gelda trochę jest...

ojbbwu.jpg

Poza tym Cupcum chyba nie przewidział*, że ludzie aż tak rzucą się na grę day-one, bo serwery siadły i jak dotąd udało mi się rozegrać tylko jeden mecz z żywym przeciwnikiem który na dodatek okrutnie skopał mi tyłek. Z tego też powodu aktualnie ogrywam tryb przetrwania ćwicząc na CPU. Już chyba mam swoje mainy, wszystkie z dosyć podobnym stylem walki - Chun-li, Cammy, Ohohojousama i co ciekawe Rashid. Przerywniki zdradzają, że niedługo mogę też się spodziewać powrotu kilku innych postaci które lubię (C. Viper, Sakura, Ibuki, Decapre...), więc o ile naprawią netkod to będzie mi się grało naprawdę fajnie.

* albo im nie zależy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...