Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alpharadious

Fred w którym luźnogaciowe screeny i nie tylko

Polecane posty

Tak jak pisałem w growym, skończyłem budować swój dom w Creativerse. Oto efekt końcowy:

Tak wygląda w całej okazałości:

BsJeMl3.png

"Ogródek" z tyłu. Chciałem tu zrobić szklarnię, ale nie mam aż tyle miejsca, więc pewnie zostawię to tak jak jest.

wmOJHZG.png

Pierwsze piętro:

37II1jb.png

Drugie piętro, miejsce na wszelakie skrzynie na przedmioty:

iqBiE94.png

I na sam koniec balkon, tutaj poustawiam processory oraz kuźnie:

2QPZL78.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w growym, skończyłem budować swój dom w Creativerse. Oto efekt końcowy:

Tak wygląda w całej okazałości:

BsJeMl3.png

"Ogródek" z tyłu. Chciałem tu zrobić szklarnię, ale nie mam aż tyle miejsca, więc pewnie zostawię to tak jak jest.

wmOJHZG.png

Pierwsze piętro:

37II1jb.png

Drugie piętro, miejsce na wszelakie skrzynie na przedmioty:

iqBiE94.png

I na sam koniec balkon, tutaj poustawiam processory oraz kuźnie:

2QPZL78.png

Silną inspirację Serious Samem 2 wyczuwam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odechciało mi się na razie szklarni, bo nie mam zielonego pojęcia, gdzie ją zacząć budować, więc robię drogę do domu nerva. Do Lordeona nie chce mi się robić, bo ma dom za wysoko, a Kath to wiedźma, która się zaszyła gdzieś w lesie, więc też odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprawdził czy masz jeszcze jakikolwiek domek ^^

Boję się.

Kilka drzewek. Jak się teleportowałem do twojego domu, żeby pozbierać materiały na swój to w niecałą godzinę miałem ponad 500 drewna i liści.

Też skubłem kilka czerwonych liści na dach. Kath nawet nie zauważyła, ze zniknęła jej cała ściana biggrin_prosty.gif

Zasadźcie sobie drzewa, a nie mi tu zabieracie. ;_;

Pułapki stawiane na Kath. To może być ciekawe.

Nie. :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się nieco namęczyć, ale w końcu zmusiłem Serenity do działania i granie w Skyrima już nie sprowadza się do "odpal -> przejdź kilka kroków -> wyłącz", teraz spędzam masę czasu na robieniu screenów

2UKyFg9.jpg

DNpA4YL.jpg

hdVrzdu.jpg

eGN9quW.jpg

hkICvsG.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instancjonowane lokacje to dla mnie zbawienie, bo nienawidzę tych otwartych światów MMO, w których nic nie ma. Tu przynajmniej nie muszę biegać za grindowymi questami po całej mapie. Takie rozwiązanie całkiem mi pasuje. Ale widzę już, że walka z czasem pewnie zacznie mnie męczyć, bo jest w sumie taka typowa dla MMO. Chciałbym zobaczyć coś rzeczywiście bardziej zręcznościowego i responsywnego, gdzie istnieje jakaś reakcja na nasz atak. Zderzenia mieczy, miecze odbijające się od tarczy i tak dalej. Takie uproszczone Dark Souls w MMO. Byłoby fajno.

Do tego same mapy, mimo, że wyglądają bardzo fajnie, to ostatecznie są bardzo proste i pewnie też szybko się znudzą, bo w sumie nie oferują niczego ponad ładne widoczki. Jakieś przewężenia, walka nad przepaścią, skrytki i tajne przejścia. Tego mi brakuje. Ale to niestety typowe dla mmo, nad czym zawsze ubolewam. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...