Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2016

Polecane posty

Czy Bioshock 2 będzie miał DLC, i jak ze spolszczeniem do tej wersji, jeśli jest to można by dać je na płycie?

Spolszczenie jest do znalezienia w sieci, nie wiemy jak z prawami autorskimi (tzn. do kogo naleza) wiec nie wrzucamy takich rzeczy na plyte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem tego kursu Unity. W sieci jest tego mnóstwo więc wymyślić coś nowego nie jest łatwo. Chociaż większością kursów w CDA byłem jednak trochę zawiedziony. Z tego co widzę to kurs będzie składał się z kilku części ? A może kiedyś w przyszłości konkursik dla czytelników CDA na najlepszą grę :D ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie jest do znalezienia w sieci, nie wiemy jak z prawami autorskimi (tzn. do kogo naleza) wiec nie wrzucamy takich rzeczy na plyte.

A odnośnie DLC? Tak ciężko przyznać, że ich nie będzie i ze względu na brak drm nie będzie możliwości ich dokupienia(o ile tak właśnie będzie)?

Skoro w opisie nie ma, ze sa to znaczy ze nie ma. No matko, tak trudno sie domyslec, wszystko trzeba mowic? W takim razie w najnowszym CDA NIE BEDZIE tez GF970 dolaczonego do pisma. [smg]

Czy zawsze przy każdym pełniaku trzeba się o to 3 razy pytać żeby w końcu uzyskać odpowiedź? Pytałem ja, pytał CDgamer, pytali i inni w komentarzach pod newsem przeciekowym. CD gamer odpowiedź otrzymał tylko w kwestii spolszczenia, pytanie o DLC zupełnie olane, jakby go nie było. Czemu ma służyć takie unikanie tematu? Nie jest to pierwszy raz, przy Dead Island było to samo, każde pytanie o DLC zupełnie bez odpowiedzi... Liczycie, że ktoś komu zależy na wersji z DLC, zaryzykuje i kupi w ciemno, a tak jakby otrzymał odpowiedź, że nie ma, to nie kupi, czy jak? Po co ten cały cyrk? Pozdrawiam całą redakcję i przepraszam za te trochę ostre słowa, ale po prostu nie lubię takiego zachowania.

Spoko ale nie lubie pisac rzeczy oczywistych. Jak dalismy HoMM III w ZLOTEJ edcyji to bylo to wyeksponowane, czyz nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaiL - ktoś już z redakcji (Ghost lub Smuggler) pisał kiedyś, że jeżeli do pełniaków dołączone są DLC, to o tym piszą (jak choćby przy okazji Dogfight 1942). Więc jeżeli nie widzisz informacji o tym, że DLC będą, to znaczy, że ich nie będzie. Chcesz DLC do Bioshocka 2? Kup sobie. Nie ma sensu, żebyś się tutaj kłócił o DLC do gry, która - sądząc po tym, że wersja z CDA będzie twoim pierwszym z nią kontaktem - nie bardzo cię obchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaiL - ktoś już z redakcji (Ghost lub Smuggler) pisał kiedyś, że jeżeli do pełniaków dołączone są DLC, to o tym piszą (jak choćby przy okazji Dogfight 1942). Więc jeżeli nie widzisz informacji o tym, że DLC będą, to znaczy, że ich nie będzie. Chcesz DLC do Bioshocka 2? Kup sobie. Nie ma sensu, żebyś się tutaj kłócił o DLC do gry, która - sądząc po tym, że wersja z CDA będzie twoim pierwszym z nią kontaktem - nie bardzo cię obchodzi.

" Chcesz DLC do Bioshocka 2? Kup sobie."

Może tak wypadało by przeczytać najpierw mój poprzedni post zanim napiszesz takie chamskie docinki? Otóż pomogę Ci leniuszku, napisałem tak: "Bioshock 2 z DLC czy bez? Jeśli bez, to czy istnieje jakakolwiek możliwość ich dokupienia?(...)". Nawet w ostatnim poście o to pytałem, ale widocznie nie zadałeś sobie trudu przeczytania całości. Jako, że wersja z CDA jest pozbawiona jakiegokolwiek drm'a to jest całkiem możliwe, że dokupić do niej dlc w żaden sposób się nie da, ale moje pytanie o to oczywiście zostało olane, jak zawsze(stąd mój drugi post). Odpowiedzi na inne pytania w tym wątku zostały udzielone, więc jest to ewidentne unikanie tematu. Dlaczego? Tego nie wiem. Odnośnie tego, że redakcja zawsze pisze o tym czy są DLC, może i ktoś tak z redakcji kiedyś pisał, tylko, że to wcale nie jest prawda, że gdy DLC są to zawsze o tym piszą... Już bywało tak, że dawali wersję z DLC, a nawet słowa o tym nie napisali(choćby WRC2). Podtrzymuję więc pytania z moich poprzednich postów i czekam na odpowiedzi, a ty jak nie masz nic do powiedzenia, w tej kwestii, to proszę uprzejmie, nie przeszkadzaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dobra wiadomość, mój egzemplarz BioShock 2 jakoś szwankował i zawsze miałem mnóstwo problemów, przez które zawsze kończyłem grę na dosyć wczesnym etapie rozgrywki, do tego dochodził ten nieszczęsny Windows Live... teraz w końcu jest okazja do przejścia dwójeczki smile_prosty.gif

Nie wiem czy wiesz ale od ponad 2 lat jest możliwość przeniesienia tego na Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie od KB Legenda zastanawiam się dlaczego nie wpakowano do tej gry multi, typu hot seat choćby... ta gra jest idealna do gry ze znajomymi. Mimo to bardzo przyjemna gierka

NIe mam kodu. Jak zdobyć kod? Nie mogę się zalogować do kody.cdaction.pl bo - nie mam konta! (jaim cudem, kody zawsze były tu na profilu cdaction.pl. Nic nie kumam.

konto na tej stronie musisz założyć po to, aby otrzymać kody. Niestety ale konto z serwisu głównego tam nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KODU do Armored Warfare nie mam. Po zalogowaniu się na stronie kody.cdaction.pl wyskakuje mi tylko "Wprowadź kod dołączony do CDA" [beeep]!!!!! Czy nie możecie publikować kodu w normalny sposób wewnątrz magazynu ??? No szlag człowieka może trafić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze mozemy ale ze przeciez zyjemy tyko po to zeby utrudniac wam zycie, to robim co mozem...

Moderator tak odpowiada ? Suuuuuuper tongue_prosty.gif

Dopiero sie rozkrecam...

Czyli rozumiem że chcecie aby wasze czasopismo było kupowane ale nie zamierzacie zrobić porządku we własnym bajorku i poprawić skopanych rzeczy ?

Co rozumiesz to twoj problem, nie jestem nauczycielem by sprawdzac poprawnosc twego toku rozumowania.

Dość egoistyczne podejście nastawione na zysk. Postaram się odpowiednio zareagować.

Mysle, ze list do Baracka Obamy bedzie w porzadku.

Odnośnie sygnaturki... przewrotna ale prawdziwa zatem rozumiem że nic od Ciebie, Smuggler, nie uzyskam (w sensie pomocy).

PS. Posiadam Lenovo ideapad Y700 (bez napędu DVD)

Tak, ode mnie NIE uzyskasz, gdyz sie akurat na tym problemie nie znam, jestem moderatorem a nie adminem, czy helpline. Mam pilnowac PORZADKU na forum a nie rozwiazywac problemy techniczne.

A od reklamacji jest odpowiedni czlowiek, majacy odpowiedni adres emailowy (wszystko podane w czasopismie na stronie 128 ale zebys nie narzekal, to prosze bardzo reklamacje@cdaction.pl. Nie watpie ze gdy wyslesz list na WLASCIWY adres do WLASCIWEGO czlowieka, twoj problem zostanie rozwiazany.

Ale coz, sie nie chce poswiecic odrobinki czasu na przeczytanie opisu, tylko wchodzi sie na forum i robi drame, ze pierwszy napotkany czlowiek z CDA smie nie znac odpowiedzi na twoj PROBLEM i na powitanienie nie pada na kolana przed NABYWCA, to coz. Nic nie poradze, dziwny jestem.

Tym niemniej jesli bede znal rozwiazanie jakiegos twego problemu, to nie bede totalnym chamem i pomoge. Np. moge ci poradzic, zebys NIE wstawial spacji przed znaki interpunkcyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w opisie nie ma, ze sa to znaczy ze nie ma. No matko, tak trudno sie domyslec, wszystko trzeba mowic? W takim razie w najnowszym CDA NIE BEDZIE tez GF970 dolaczonego do pisma. [smg]

Spoko ale nie lubie pisac rzeczy oczywistych. Jak dalismy HoMM III w ZLOTEJ edcyji to bylo to wyeksponowane, czyz nie?

Nie koniecznie takich znowu oczywistych, bo zdarzały się przypadki, że wersja była z dlc, a informacji o tym na stronie nie było, choćby w przypadku WRC2 słowa nie napisaliście o tym, że były dlc, więc, przykro mi, ale nie, bynajmniej nie jest to takie oczywiste jak sądzisz. Cóż myślałem, że odpisanie na kilkukrotnie zadawane pytanie, coby rozwiać wątpliwości, chyba nie jest jakimś wielkim problemem, jak widać się myliłem... Odnośnie dokupienia dlc, mam rozumieć, że i w tym przypadku powinienem założyć, że oczywistym jest, że takiej możliwości nie ma(bo odpowiedzi na to pytanie nie otrzymałem)?

No wiec NIE ma zadnych DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj gram w King's Bounty Wojownicy Północy i jestem zachwycony tą grą. Bardzo podoba mi się turowy styl walki i jakość, oraz rodzaj grafiki.

Po za tym przeszedłem wszystkie King's Bounty jakie były w CD-A, za które bardzo dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło i login do kody.cdaction.pl są inne niż tu cdaction.pl? Zarejestrowałem się na kody.cdaction.pl w takim razie na maila nic nie przyszło nawet w spamie pusto. Skoro kody są jednorazowe na konto może ktoś podać tu jaki jest do Armored Warfare? Twoje konto zostało utworzone. Sprawdź skrzynkę pocztową i podążąj za dalszymi instrukcjami aby potwierdzić swój adres email. I nic nie da się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...