Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2016

Polecane posty

Ja miałem taki problem z wersją steamową BioShock 2, podobnie było z jedynką. Otóż wchodząc we właściwości skrótu gry w elemencie docelowym dopisujemy frazę -dx9. Poza tym w opcjach graficznych wyłączamy DX10, bo gra coś z tymi wersjami sterowników się nie przepada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego numeru jeszcze nie mam, ale czekając aż prenumerata przyjdzie dogadałem się z kolegą. On mi oddał swój kod do serwisu kody.cdaction.pl, a ja mu oddam swój jak mój egzemplarz przyjdzie. Dzięki temu mogłem sobie dzisiaj i wczoraj pograć w pracy w King`s Bounty: Wojownicy Północy. I muszę przyznać, że ta gra bardzo mi się podoba. Jak zresztą każde KB, które było w CDA. :)

Co do BioShock 2 to w okolicach premiery kupiłem sobię Edycję Kolekcjonerską i grę w sumie przeszedłem tylko jeden raz. To pewnie przez problemy z GFWL, którego wtedy ta gra wymagała. Jakieś dwa lata temu była możliwość, aby klucz z BioShocka 2 przypisać do konta na steam, co zresztą zrobiłem. Jednak gry nie zainstalowałem, choć tym razem DLC zostało dodane w pakiecie. Tydzień temu, gdy się dowiedziałem, że BioShock 2 będzie w pełnej wersji w CD Action to grę sobie ściągnąłem ze steama i sobie przechodzę. I ta gra ma klimat, choć podobnie jak inni użytkownicy narzekam na to, że się dość często wysypuje.

Co ciekawe gdy grę zapisuję często to gra jakby rzadziej się wywala. Jednak jak zapomnę zrobić save to wtedy dziwnym trafem mam wyjście do systemu. Ot taka złośliwość gry. ;)

Uważam, że w tym numerze CD Action są dwie naprawdę świetne pełne wersje gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą BioShock2: podczas rozgrywki wyrzuca mnie do Windowsa. Musiałem już parę razy przechodzić od nowa, bo nie była zasejwowana. confused_prosty.gif Może ktoś miał podobnie i wie co z tym zrobić?

Jeśli masz Radeona, zaktualizuj sterowniki i zmniejsz ustawienia graficzne w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku na notoryczne wywalanie do Windowsa pomogło częste zapisywanie. Serio - im więcej sejwów w trakcie, tym mniejsza szansa na crash, chociaż nie wiem w jaki sposób jedno wpływa na drugie.

Przy okazji miła niespodzianka mnie spotkała, bo nie widziałem że to nie tylko podstawka, ale też obydwa DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie DLC? Tak ciężko przyznać, że ich nie będzie i ze względu na brak drm nie będzie możliwości ich dokupienia(o ile tak właśnie będzie)?

Skoro w opisie nie ma, ze sa to znaczy ze nie ma. No matko, tak trudno sie domyslec, wszystko trzeba mowic? W takim razie w najnowszym CDA NIE BEDZIE tez GF970 dolaczonego do pisma. [smg]

No cóż, pojawiła się jakaś dezinformacja chyba. Bioshock 2 z ostatniego CDA zawiera dwa DLC:

- Minerva's Den

- Protector Trials Pack

Wystarczy wejść w menu w "Dodatki" i "Graj w pobraną zawartość" (chociaż żadna przeze mnie pobierana nie była, te dwa dodatki już tam są).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod do kody.cdaction.pl drukowany na cd2 do kings bounty mi nie wchodzi wpisuje go już 10 raz i ciągle wyskakuje mi Kod nieprawidłowy

Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki. A wpisuje wszystko dobrze na 100%....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...