Skocz do zawartości

Sztim Sejl 2015 Valve Skiepszcza Sprawę Edyszyn


Alpharadious

Polecane posty

  • Odpowiedzi 380
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wezmę Ori jak będzie za mniej niż 10ojro, do tego chyba się skuszę na trzecią cześć Max Payne i jeśli Valdis znów będzie za 3,74ojro to pewnie też kupię. Na sensowny upust ceny przy Chroma Squad pewnie nie mam co liczyć, ale nie spieszy mi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na moją sztimową listę życzeń, to zgarnąłbym może:

-Bioshock Infinite Season Pass (-75%) bo myślałem, że w muve.pl teraz będzie kilka dni, a było tylko wczoraj,

-Dungeon of the Endless (-50%),

-Glitchspace (-70%),

-Undertale (-80%),

-Apogee (-75%).

I na razie chyba tylko tyle mi przychodzi do głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poza Dark Souls 2 i Audiosurf 2 nic nie mam na oku

Nie wiem czy jest sens kupować DS2. Kocham część pierwszą. Przelazłem ją ze 2-3 razy. 2 mi się znudziła po 19 godzinach. W porównaniu do poprzedniej części, sequel nie ma totalnie klimatu. IMO to Dark Souls zrobiony na siłę. Poprawia masę rzeczy w mechanice gry, ale zwyczajnie daje ciała jeśli chodzi o tą magiczną iskrę.

Bardzo chciałbym ją dokończyć, bo PVP jest przednie, ale nie potrafię się przebić z levelowaniem na nudnych jak flaki z olejem lokacjach, brzydkich, wykonanych bez polotu przeciwnikach i dennych bosach. Jeśli byś się zdecydował, to daj znać, może w coopie będzie zabawniej. Póki co nie dam rady wrócić do tego tytułu.

Dziś już jestem na 100% pewny, że ta gra zostało srodze przehajpowana w dniu premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicz nie kupuję, bo nic mi nie pójdzie ni mam piniondza.

Mam nadzieję, że PS Store nie będzie gorszy i też ogarnie jakąś wyprzedaż.

>nic nie kupuję, bo nie mam pieniędzy

>mam nadzieję, że będzie wyprzedaż na PS Store

Niedługo będę mieć, ale do tego czasu SS już minie. biggrin_prosty.gif

Potem jakaś wyprzedaż na PSS już mogłaby być...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"In past sale events, we?ve asked for two discounts?a duration discount that runs for the length of the sale, and a feature discount that runs in the event that a game is featured on the front page. This year, to optimize the sale for customers and to allow us to feature and recommend your products in more ways to more customers, we?re asking for just one discount, to run the length of the sale."

Dobre dla wydawców i devów, ale trochę pozbawia zabawy konsumentów. Z drugiej strony Steam nie będzie padać codziennie o 19 i już pierwszego dnia będzie wiadomo co można kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że każdy tak miał, że najwięcej kopii sprzedawał w trakcie daily/flash. Wielokrotnie czytałem jednak tweety czy posty mniejszych devów, którzy pisali, że ten najniższy pułap zniżkowy nigdy nie został na wyprzedaży do ich gry przylepiony, bo albo gra przegrała wszelkie głosowania, albo nie trafiła do flash/daily. Teraz jednak każdy będzie miał jeden pułap cenowy, będzie miał więcej czasu na promocję swojego tytułu i będzie miał okazję do trafienia w szerszą publikę, a nie tylko w tych, którzy nie mogli spać o 3 w nocy. Z punktu widzenia robiącego grę to jednoznacznie dobry system.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...