Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wszystko można próbować sprzedać... Chociaż IMO w tym wypadku najlepiej na zasadzie broń-za-broń.

Co do zestawów:

Racja. Wszystko zależy od sytuacji - QF może być przydatne, ale nie wtedy, gdy jesteś jedynym medem. Bburner nadaje się do zasadzek, Deagreser do walki z bliskiej odległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś, czy event dotyczący nagród, takich jak m.in Bounty hat nie będzie powtarzany ? Na wiki nie ma o tym wzmianki (albo źle przeczytałem, chociaż dla pewności nawet po polsku przejrzałem :D ). Czapka bardzo fajna (i do setu Demopana :trollface: ), a na tf2trade ludzie chcą po 5 rafinów, czy nawet Bill's hat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie taka duża wartość Bounty Hat, bo zdobyć go można było relatywnie łatwo (co innego HOUWAR, do którego od 10 miesięcy nie ma obiecywanej animacji :trollface: ) i swego czasu wielu ludzi w nim goniło. Czy taka akcja będzie znowu to nie mam pojęcia i nie potrafię podać żadnych mocnych argumentów za albo przeciw.

also this

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozwolę sobie zadać następujące pytanie(poprzedzone krótki monologiem ^^):

Od czerwca gram na f2p TF2. Niestety 50 slotów na przedmioty to dla mnie za mało(na każdą mapkę trochę inna taktyka itd.)

Ponadto możliwość wymiany przedmiotów jest dosyć kusząca. Mam zamiar kupić Orange Box'a( a raczej klucz do niego(od razu zaznaczam, że wiem o możliwości cieszenia się TF2 za około parę centów/euro, lecz ja chcę mieć w swojej elektronicznej kolekcji także Portal(mniam) i HL2(mniam, ale trochę mniejsze)).

I ad rem: Czy wpisując kod na Orange Box'a mój TF2 zostanie po prostu zaktualizowany, czy będzie się ściągać od nowa(tj zabierając mi moje acziwki, bronie, godziny gry itd.)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...no to mam problem mówiąć krótko...

Wpisałem kod z Orange Boxa...wszystko ładnie, pięknie...tylko teraz w grach "steamowych" mam 2x Team Foretress!(jeden zowie się Team Foretress BETA(trzeba go zainstalować) a drugi Team Foretress 2(to na tym gram). Ok wchodzę w ten drugi i dostaję kapelusz "dowód zakupu". Mówię sobie bomba! Działa! Niestety nie... Slotów mam nadal 50 a o możliwości wymiany to mogę sobie pomarzyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team Fortress 2 Beta to, jak sama nazwa wskazuje, beta. Tam są testowane wśród community nowe bronie, przynajmniej teoretycznie - ja osobiście miewałem problemy ze znalezieniem jednego serwera z rozsądną ilością graczy, zazwyczaj są pełne albo puste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, pytanie mam:

jak to jest z tym ekwipunkiem i możliwościami wymiany? Bo ja akurat chwalebnie rok temu kupiłem Orange Boxa i dzisiaj nie mam żadnych problemów z ekwipunkiem, craftingiem i wymianą, lecz mam 2 kolegów, którzy zaczęli grać po "zdarmowieniu" i oni mają te funkcje poblokowane (przynajmniej jeden). Co trzeba zrobić, żeby to odblokować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej :laugh:

Przed chwilą wymieniłem Tam O' Shanter na Prince Tavish's Crown. Pytanie mam do Was, znających sie bardziej na wymianach, czy mi sie w ogóle opłacało, jeżeli chodzi o te całe ceny przedmiotów. Tak ogólnie rzecz biorąc, to korona ma większą wartość dla mnie, bo jest imo najładniejszą czapką dla Demo (teraz tylko Bounty Hat o ile powtórzą event i Dangeresque, Too? i moge zakończyć zabawe z czapkami :trollface: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób obeznanych z wymianami.Wymieniłem właśnie billa i 1 klucz na:

-2 klucze

-hotrod

-kapelusz Tyrolski(klasyk) pomalowany na czarno

-morową maskę

-teksański kapelusz(klasyk) brązowa farba.

Wydaje mi się że było warto patrząc na ceny tych przedmiotów a według was?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że podstawowy :P Sydney Sleeper jest dobry do wkurzania wrogów, ale bez headshotów... Łeh. Bazaar Bargain też jest OK, ale moim zdaniem coś jest z nim nie tak i jest odrobinę mniej celny, niż podstawowa snajperka.

O karabinie z Deus Exa się nie wypowiem, bo jeszcze nie mam. Ale mam zamiar się wymienić za coś :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Ja tam wolę Machinę, szybki czas ładowania, możliwość penetracji, jedyna wada to brak możliwości strzelania no-scopeów :/ Ale idzie się przyzwyczaić ;p

Jak się dobrze orientuję to tylko Sydney Sleeper ma szybszy czas ładowania mocy strzału o 25%. Może chodziło Ci o oto, że Machina po pełnym naładowaniu zadaje o 15% więcej obrażeń?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem w to grać, noob jestem, ale wciąga to niesamowicie :)

Gregoriusie, a może artykulik do CDA współtworzony z forumowiczami? :) Coś do publicystyki, jak "Multiplayer Modern Warfare 2" enkiego. Gra znacznie ewoluowała od czasu, gdy recenzował ją Hut(co niestety było w recenzji Orange Boxa, więc brak było miejsca).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...