Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

No w sumie tak. Ale przewalutowanie kosztuje też tyle samo... Czyli wydam nie 2 zł w sklepie tylko jeszcze na przewalutowanie 2 zł. CO JEST GRANE?

Co, gdzie, jak, kiedy? Zaczynając od tego, że Steam Wallet można doładować za co najmniej 5?, to chyba niezbyt fajną usługę finansową sobie znalazłeś. Rozumiem 2 złote przy zapłaceniu np. 10?, ale nie przy cenach rzędu 0.50?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
@t3tris Naprawdę? Naprawdę? Serio, Valve uczyniło grę darmową po 3 latach, genialną grę, swoją drogą, a ludzie narzekają jeszcze, że im się miejsce w plecaku kończy? Oh wow.

Ja tam nie widzę w tym nic dziwnego - narzekanie nie jest chyba jeszcze zakazane, isn't it? Valve dorobiło się na mnie całkiem nieźle - kupiłem ponad połowę gier, jakie wydali, a wydawanie pieniędzy na wirtualne itemy do gier budzi we mnie niemiłe wspomnienia czasów, gdy jako gimnazjalista wydałem 10 zł na konto premium w BiteFight.

Wczoraj w nocy przeżyłem najgorsze chyba upokorzenie w TF2, jakie do tej pory mnie spotkało. Fakt, nasz team ewidentnie odstawał jakościowo od przeciwników, ale żeby zamknęli nas na respie? Poważnie, ciężko było wyjść poza drzwi, przez które przeciwnicy nie mogli wejść, bo ci bandyci postawili tam sobie obóz z sentry gunami, zasobnikami i teleportem z własnego respa. Na dodatek moja drużyna marzeń nie uznała za stosowne zmienianie tego stan rzeczy przez rozniesienie ich zestawem 5 heavy + 5 medyków + 2 pyro/soldów, tylko uparcie brał snajperów, skautów (sic!) i spy'ów, za nic mając fakt, że przeciwnicy grali naprawdę mądrze, i każdy szpieg natychmiast było podpalany przez pyro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak bywa ;) .Ja też miałem team marzeń kiedy w atak/obrony atakowaliśmy i taki miałem team(4 inżynierów 2 snajperów i ja jako gruby).I może nie na respie ale do pierwszego punktu nie dało się podejść.Ale w końcu to gra zespołowa jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciwnicy grali naprawdę mądrze, i każdy szpieg natychmiast było podpalany przez pyro.

Szczerze mówiąc nie widzę nic nadmiernie bystrego w podpalaniu szpiega - nawet przebranego - jeśli wybiega z respa przeciwnej drużyny. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam Wallet da się doładować za cenę pojedynczego itemu, czyli np. Bonka za 0,79 ?.

@t3tris Skoro tak Valve się dorobiło, to znaczy, że chyba warto. Zmień podejście - zamiast itemu, kupujesz pełną wersję gry, przecież to w końcu na zawsze jest. I tyle, trauma z BFa przezwyciężona. Narzekać oczywiście można, ale mnie osobiście przesada w tej kwestii wyjątkowo irytuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam Wallet da się doładować za cenę pojedynczego itemu, czyli np. Bonka za 0,79 ?.

Mi się wydaje że się nie da. Może jednak się mylę, w takim razie wytłumacz mi proszę jak to zrobić, chętnie kupiłbym klucz za te ostatnie 2 ojro co mi zostało na paypalu i z którym nie mam za bardzo co zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekanie nie jest chyba jeszcze zakazane, isn't it?

Ale narzekanie takie jak twoje, czyli "nie crafciłem powtarzających się itemów ani ich nie usuwałem, aż mi się skończyło miejsce w plecaku - ależ chciwe to Valve!", jest bardzo, ale to bardzo niemądre. Valve można zarzucić wiele w kwestii itemów do TF2, ale w sytuacji, gdy możesz 50+ przedmiotów zmienić w jeden (czyli wytworzyć hat), albo po prostu skasować niepotrzebne rzeczy czy nawet oddać komuś, problem zbyt małego plecaka dotyczy wąskiej grupy handlarzy i kolekcjonerów (i oczywiście graczy f2p lol), których pewnie i tak bez problemu stać na backpack expander. Zresztą sam gram od ponad półtora roku, zatrzymywałem większość skrzynek, chcę mieć egzemplarz każdej broni, nawet jeśli jej nie używam, mam kilka Strange Weapons i nieco hatów, a i tak nie wyszedłem poza czwartą stronę plecaka (z sześciu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surprising shitstorm is surprising.

Moja wypowiedź nie była spowodowana wzburzeniem na chciwość Valve, tylko zaskoczeniem, że w ogóle jest coś takiego, jak limit przedmiotów. Ich cyrk - ich małpy, nie będę płakał.

Czy poza małym plecakiem i brakiem możliwości na wymianę przedmiotów między graczami są jeszcze jakieś różnice między kontem f2p a kupnym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy update dodał do TF2 przyniósł kilka różnych poprawek (mam nadzieję, że teraz replaye nie będą uwalały się tak często) oraz - uwaga uwaga - medale, po zaledwie roku od ogłoszenia ich rozdawania. Oczywiście jeszcze nie zostały przyznane, ale przynajmniej już są w grze. Miały być wraz z jakimś "systemem przyznawania", zobaczymy co z tego będzie, może nawet w przeciągu jednego albo dwóch najbliższych dni. Jak tak dalej pójdzie, to ludzie dostaną też animację kapelusza-ośmiornicy (HOUWARa), na którą czekają od grudnia :D

Dodatkowo w newsach na blogu TF2 zapodano ciekawe

dotyczące aktorów podkładających głos pod postacie w TF2. Najdziwniejszy jest chyba ten od Scouta o_O

shitstorm

Chciałbyś. Po prostu napisałeś bzdurę i teraz - mam nadzieję - już wiesz więcej na temat gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że się nie da. Może jednak się mylę, w takim razie wytłumacz mi proszę jak to zrobić, chętnie kupiłbym klucz za te ostatnie 2 ojro co mi zostało na paypalu i z którym nie mam za bardzo co zrobić.

Mówisz - masz, wystarczy wejść do Mann Store, dodać produkty i przejść do kasy, w tym momencie powinien otworzyć się Steam Overlay oferujący dodanie do Steam Wallet brakującej kwoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Masz rację, ale jednak nie do końca. Owszem, opcja doładowania pożądanej kwoty pojawia się, ale tylko jeśli robisz zakupy w sklepie za minimum 5 euro. Jeśli kwota zakupów nie przekracza 5 euro, to minimalne doładowanie wynosi właśnie piątaka. Można doładować każdą inną sumę powyżej piątki. No chyba że to mnie Steam trolluje :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiduję, że w ciągu najbliższego tygodnia-dwóch Valve rzuci nową porcję skrzynek z broniami dla snajpa, meda, enga. Chyba że zrobi psikus i dla meda nie da broni, żeby ludzie leczyli, a nie nabijali kille :trollface: Ale sądzę, że Valve orientuje się, czego ludzie chcą i jednak coś dla meda rzuci. W każdym razie jestem przygotowany :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda ci pieniędzy na bronie które tylko liczą fragi :P Ja mam strange miniguna i direct hita ktore chce sie tanio pozbyc by mieć na czapeczki/misce lub na większy update. Nawet udało się na Budsy uzbierać które kupiłem na początku lipca, teraz nie mam na co zbierać :laugh: Myśle że poczekam z miesiąc lub dłużej aż Misio i Vilain zejdą do 4 refów i sobie to zakupie, bo teraz 6 refów wybulić mimo wszystko szkoda. Ostatnio zakupiłem sobie dla medyka Grimm Hate i Beak, bardzo fajnie to wygląda :wub: Ktoś chcę przygarnąć niepotrzebny Medic Mountain Cap za 2 refy 1 rec, za keya, lub Ol Snaggle?

O i ciekawe czy może jakaś klasa znajdzię drugą rakiete i w czwartek dadzą nowe itemki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym i nie szkoda mi - i tak prawie nie gram w nic innego, niż TF2, a itemy kosmetyczne są fajne, ale ponoszę coś z tydzień i mi powszednieje. Ze Strange Weapons mam cały czas radochę, choć to tylko zwykły grind - to tak jak dodatkowy zestaw achievementów, a wkrótce zdobędę Pyromancera i oprócz tych replayowych będę miał już wszystkie. 2600 killi na Strange Minigunie czy ponad 500 ze Strange Shotguna po prostu mnie cieszy.

Aha - zestaw Polycount dla snajpa wprawdzie sprawia, że nie możesz sprzedawać headshotów Heavym, ale minimalizuje szansę, że wrogi snajper ci podskoczy. Nie masz skilla, a chcesz pograć na 2fort jako snajper? Weź Polycount set dla snajpa.

EDIT: właśnie jakiś patch nowy wyszedł :huh: Z opisu niby nic ciekawego, ale może dodali jakieś ukryte rzeczy, trzeba poczekać aż szperacze wykryją :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmiarze wczorajszego update można było się spodziewać jakichś ukrytych cudów, ale nic z tego - duży rozmiar update'u był wg SPUFowiczów spowodowany wymianą całego pliku z tłumaczeniami tekstów. No szkoda, ale mam nadzieję, że dziś w nocy - zazwyczaj o tej porze tygodnia następują istotne update'y do TF2 - wydarzy się coś więcej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech a ja czekam tylko na meet the pyro.Wiem poczekam sobie trochę ale mam nadzieje, że będzie się opłacać.I co ja mam zrobić z nieszczęsnymi czapą ( http://wiki.teamfortress.com/wiki/Tough_Guy%27s_Toque/pl jak ktoś chce się wymienić zapraszam ).

Łooo a co to za tortunamęty jakieś dodane ?Na wiki znalazłem jakieś tortynamęty niestety nie przetłumaczone więc chyba się nie dowiem teraz co to jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wręcz odwrotnie. Dziś wypadł mi Cow Mangler 5000, który okazał się bronią dość słabą (szczególnie tryb alternatywny mocno mnie zawiódł), więc szybko postanowiłem go sprzedać. Udało mi się w końcu dorwać gościa oferującego 1 rec (wcześniej ludzie chcieli mi dać max. 2 scrapy, ale jako, że potrzebuję metalu nie akceptowałem tych trade'ów. Jak widać zrobiłem dobrze), dodatkowo chwilkę później trafił się koleś oferujący 2 farby (A Deep Commitment To Purple oraz Zepheniah's Greed) za 6 wepów. Wydaje mi się, że jest to dla mnie dość korzystna oferta, więc kupiłem. Mam tylko jedno pytanie: słyszałem, że większość farb jest warta 2 scrapy, a część nieco więcej (myślałem o 1 rec). Czy udało mi się trafić w jedne z tych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...