Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Nom mam farta ,to chyba nagroda za to ,że przez 1 rok mi żadna czapa nie dropneła .Znaczy tamten rok bo 2 tygodnie temu dropła mi czapa .Czuje ,że jeszcze trochę i znajdę to sombrero dla pyrka (albo się wymianie ) .Bo zawsze marzyłem o jakiejś czapie dla pyrka :3 .Ty a może tą medycynke za jakieś czapy wymienię .Teraz jakie czapy bym mógł wziąć? I czy w ogóle sprzedać bo to taki sentyment ,że sam ją znalazłem a nie wycrafciłem czy wymieniłem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zrób tak, jak polecił Dariusxq: Poszukaj kogoś, kto sprzeda ci co najmniej Billa (możesz się jeszcze potargować o ten jeden klucz), potem Billa sprzedaj (ja bym Ci w sumie radził zostawić, ale rób co chcesz) za 5 kluczy, klucze sprzedawaj po 2 ref każdy. Sombrero chodzi też mniej więcej po 2 ref. Potem zostaje Ci jeszcze 8 refów, czyli co najmniej 2 porządne czapy i jedna trochę gorsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucze schodzą po 2 ref 1 rec. Nie wymieniaj medycynki za żadnego śmiecia. Sombrero dla Pyro to zwykły craft hat i schodzi za 1 ref 1 rec. Słabo ogarniacie handel skoro muszę was cały czas poprawiac :P BTW jak chcesz MrPyro to moge ci sprzedac Cannonsieur Hat + Whiskered Gentleman pomalowany na szaro za medycynke, napisz mi prywatną wiadomość by tu nie spamować :)

A tak poza tym ciekawi mnie kiedy dadzą drugi slot na misce :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie wiem, na jakich serwerach siedzisz, ale jak coś to ja mogę podrzucić link do serwera, na którym spokojnie można dostać klucz za 2 ref. Do tego sprzedałem tam sombrero za 2 ref, więc bazując na twoich danych - good deal. BTW. co to jest Cannonsieur Hat, bo na wiki tego nie ma.

@mrPyro - Mówię Ci, wejdź na Trade Server, zacznij spamować ctrl+v, że chcesz Billa + klucz za medycynkę. Jeśli dostaniesz, spamuj " WTS Bills 5 keys". Następnie piszesz, że sprzedajesz klucze, np. "Selling keys 2,33 ref". Ja bym po tej cenie nie kupił, ale możesz spróbować. Jeśli nie znajdziesz kupca, zmniejsz cenę do 2 ref. Jak masz metal, to najlepiej trochę go rozdrobnij i za każdym razem, gdy chcesz coś kupić pisz, że nie masz aż tyle, ale możesz dać trochę mniej (np. 2 scrapy, niby nic, ale już coś za to kupisz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pecha:/ Przez 123 godziny gry nie dropła mi żadna czapka:P

Ostatnio dropły mi 2 Tomislavy podrząd :laugh: ,ale czapka ani jedna:/ Trzeba dalej grać.

PS:Wie ktoś czy siedzenie w menu jest idlowaniem?

PS2:Mam jakiś błąd bo na forum pisze że prawie 23:00 a u mnie że dopiero 22:00.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam farta , nie dość ,że dropłem medycynke to jeszcze gościu dał się wymienić żeluś dla pyrka za (UWAGA JEGO OFERTA) PATROLÓWKA GENERAŁA I Furażerka z Glengarry , znalazłem 3 farbki i patrolówe wymieniłem za sombrero które było nazwane Sombrrero .Mega szczęśliwy jestem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 123 godziny gry nie dropła mi żadna czapka

Mi pierwsza dropła po 400+ godzinach gry, więc nic straconego. Potem już dropiły tak średnio raz na 200h, ostatnio wypadły dwie w jednym miesiącu, czyli w krótszym odstępie czasu.

Na blogu TF2 jest wpis dotyczący procesu wymyślania filmiku Meet the Medic. Valve nie po raz pierwszy demonstruje przywiązanie do szczegółów i słucha reakcji playtesterów (wcześniej np. w połowie tworzenia Portala 2 uznali, że trzeba zaczynać od początku, bo reakcje playtesterów nie były entuzjastyczne), ale szczerze mówiąc gdyby zrobili filmik z powstaniem Mediguna, to czy widzowie byliby zawiedzeni? A przez takie babranie się między kolejnymi "Meet the..." było kilkanaście miesięcy różnicy.

O ile proces wymyślania dał cudowne rezultaty z Engineer Update (też był na ten temat wpis blogowy), to jednak szkoda, że z Quick-Fix nie udało się tak cudownie - ale może w przyszłości wprowadzą bronie działające lepiej, gdy medyk leczy postać, wtedy QF bardziej zyska na znaczeniu.

Poza tym - ściągał się wam jakiś update do gry dzisiaj? Podobno dodali w nim nowe skrzynki z nowymi Strange Weapons, ale mi się nic nie ściągnęło. Wpis na TF2 Wiki jest, oferty handlu są, ale żadnych oficjalnych informacji na ten temat jeszcze nie widziałem. Jeśli wierzyć TF2 Wiki, to w nowych skrzynkach są itemy dla Scouta, szpiega i Pyro (jest Backburner!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie bronie dla Scouta i Pyro :). Chociaż tym razem raczej nie będę się bawił w kupowanie i otwieranie skrzynek, tylko wprost poszukam ofert sprzedaży konkretnych broni które potrzebuje. Ostatnio za dużo kluczy niepotrzebnie zużyłem (prawie wszystkie metale za nie oddałem, może 3 zostały :/), i mimo że wpadły w końcu S.Rocket Launcher i S. Minigun, to przy okazji znalazłem sporo śmieci w stylu Pain Train czy GRU. A z tego co widzę na wiki to teraz też może wypaść sporo kompletnie nie potrzebnych broni, które później będzie problem opchnąć za cokolwiek, jak np. Boston Basher. Ale sam fakt pokazania się tych broni uważam za spory plus :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie, żeby się nie pozbawiać szansy na tego Unusual Team Captain :trollface: można otwierać skrzynki #25, szansa na wyciągnięcie badziewnej broni jest tam chyba najmniejsza - szacuję, że najmniej popularny jest Powerjack, a i tak uważam, że nie jest bezużyteczny jak Boston Basher czy Kunai i można by go było dobrze wymienić. Z nowego rzutu chcę Scattergun, Knife, Backburner, może też Pistol, choć nie jestem pewien. Często zmieniam między Ambassadorem i Revolverem, tak więc branie tych dwóch broni w wariancie "strange" byłoby nieefektywne. A cena wcześniejszego rzutu Strange Weapons będzie prawdopodobnie rosła... :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zarzucić bezpośrednim linkiem do info o tych nowych Strange? Strony Valve to dla mnie jakaś czarna magia (bądź szukam na złej, choć obecnie przeszukuję oficjalną wiki...). Chwilowo te skrzynki 22-25 to jakiś garnek ze złotem na końcu tęczy - każdy by chciał, nikt nie ma, przynajmniej na wszystkich serwerach handlowych jakie dziś odwiedziłem ^^ Tym bardziej, że żaden patch mi się dziś nie ściągał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś strange weapons nie jarają, mam 3 porządne i 2 dziady i myślę by je sprzedać bez żalu. Jakbym chcial mieć każda broń która używam typu strange to dużo by metali na to poszło, oj bardzo dużo. A tak to coś koło 3 refow mi brakuje do kupna budsów :wub: Fajnie by było jakby się pospieszyli z drugim slotem na misce :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden patch mi się dziś nie ściągał

http://wiki.teamfortress.com/wiki/Supply_crate#Active_series - według tej informacji nastąpił update tylko item servera, więc nie było potrzeby, żeby musiał następować update samej gry - nowych modeli broni nie dodawano.

Sam również nie widziałem na własne oczy ani nowych strange itemów, ani nowych skrzynek, ale pewnie zobaczę je jutro, gdy znowu zaczną wypadać itemy. Na tf2tp też są już oferty, ale inflacja jest gigantyczna - 2-3 klucze/5 ref za 1 item :laugh: Już jutro ceny powinny być normalniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie tak z półtorej godzinki w TF2 i... Cytując klasyka, "jak to mówią koszykarze z FBI - I love this games!"

Na początku wziąłem sobie heavy i stawiałem ścianę ołowiu tu i ówdzie ale musiałem chyba trafić na noobów mojego pokroju, bo w pierwszej rozgrywce zrobiłem 7 fragów pod rząd - mi się takie rzeczy nie zdarzają... Co znalazło potwierdzenie w kolejnych meczach, gdzie już niewiele ustrzelić byłem w stanie.

Dlatego wziąłem sobie medyka i stwierdzam, że chyba znalazłem swoje powołanie. Przed rozpoczęciem meczu dopakowuję kogo się da, potem łapię "na smycz" jakiego ciężkiego kolegę i jakoś to idzie. Na bodaj pięć rozgrywek tylko raz byłem (jako medyk) poniżej pierwszej trójki w tabeli, choć może to też kwestia "beginner's luck".

Do moich ulubionych scen z dotychczasowych rozgrywek należy zdecydowanie moment, w którym przełamaliśmy solidną obronę jakiegoś korytarza. Było bardzo ciężko, aż w końcu ktoś (a raczej dwóch ktosiów) poszedł po rozum do głowy i pojawił się dodatkowy heavy i dodatkowy medyk. Widok dwóch uberowanych grubasów z rozkręconymi minigunami w wąskim przejściu jest po prostu piękny. : )

TF2 to definitywnie dobrze wydane zero pieniędzy. ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok dwóch uberowanych grubasów z rozkręconymi minigunami w wąskim przejściu jest po prostu piękny.

Wszystkim osobom, którym TF2 przypadło do gustu i zamierzają pograć dłużej niż kilka tygodni, serdecznie polecam upgrade do wersji "premium" (czytaj: normalnej). Te 20 zł dla większości graczy nie stanowi jakiejś gigantycznej kwoty i według mnie BARDZO się opłaca, ja od półtora roku nie gram w prawie nic innego. Można kupić The Orange Box dla sporej ilości funu, albo wpłacić 20 zł na Steam Wallet, kupić nawet dueling mini-game za 0,74 ojro, a za resztę kupić jakąś tanią grę na Steam.

Wczoraj lekko się zbulwersowałem na replaye - zachowałem 5, w tym dwa naprawdę fajne: jedna to w trybie arena (watchtower) zabijam jako hewi Scouta, dostaję first blood crit buff i koszę trzech wrogich hewich, którzy akurat wleźli :trollface: Druga to idę z naładowanym kritzem ze Stalowym jako hewim, zakradamy się za plecy pchających wagonik na nightfall i mordujemy chyba połowę przeciwnego teamu. Przy obydwu replayach wyszedł ten błąd GetDynamicBaseline czy jakoś tak, efektem czego musiałem je skasować, bo były nie do odtworzenia - wcześniej takich problemów nie było, a sejwowałem mnóstwo replayów. Trzeba wrócić do zwyczaju robienia plików .dem ze wszystkiego.

Also: od dzisiaj wszystkim wypadają nowe skrzynki! Sam liczę na #25, chcę mój Strange Backburner.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pobrane 9 giga w moim życiu :tongue: Po gameplayach TF-a miałem raczej sceptyczne zdanie co do tej gry, ale kiedy weszłem w "skórę" heavy'ego to jest poprostu coś fantastycznego. Z medykiem mnie leczącym szturmem na wagon(notabene mój ulubiony tryb) sieka jest masakryczna. Dość powiedzieć że jeszcze nie próbowałem innych klas, bo gruby tak mnie wciągnął. Osobiście raczej odpuszczę szpiega, lecz pokuszę się o sprawdzenie inżyniera którego wieżyczki są aż za mocne.

Map z tego co widziałem jest dużo, ale grałem narazie tylko na 5-6. Ilość aczików do zdobycia wręcz powala, róznego rodzaju ekwipunki, spluwy. No i ta humorystyczna grafika, jak inna w porównaniu do innych FPS-ów. Tak jak wspominałem na początku, gra warta pobrania :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentry guns wcale nie są za mocne... Pod warunkiem, że drużyna ogarnia. : )

Dziś ponownie miałem okazję uczestniczyć w pięknej akcji z udziałem medyków i heavies. Dostawaliśmy mocno w kość broniąc ostatniego punktu kontrolnego. Najpierw się zabunkrowaliśmy (byłem wtedy żołnierzem) i udało się kompletnie zatrzymać napór niebieskich. Potem zmieniłem na medyka i ruszyłem razem z jednym heavy. Po chwili dołączył do nas drugi medyk z heavy i kolejną chwilę później dwóch uber-heavy wyczyściło całe przedpole bazy i ruszyło odbijać punkty kontrolne.

Mając bodaj półtorej minuty czasu i jeden trzymany punkt kontrolny najpierw odparliśmy atak, a potem w wyniku kontrataku zremisowaliśmy na punkty kontrolne. : ) No i na koniec pokonaliśmy przeciwnika w Sudden Death. Piękna rozgrywka. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem bardzo dobry dzień na granie :)

* Wbiłem Aczik Pyrem by zadać 1 000 000 obrażeń, ufff

* Kupiłem Budsy

* Uzbierałem wszystkie nowe bronie

* Wypadł mi Magnificent Mongolian, ale zaraz wymieniłem go na Kamerową Brodę :P

Teraz jak już mam Budsy nie mogę doczekać się drugiego slotu na misce :wub: Dawno patcha porządnego nie było więc może niedługo wprowadzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...