Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Gdzie kupiłeś za 25zł? To jakaś kpina teraz za 6 dych sprzedają.

Ja, nie chwaląc się kupiłem za 18 :D

Czapeczka sympatyczna, choć akurat nie za bardzo mam komu ją dać. Meet the Medic epicki niemal tak, jak ten spy'owy. A ataku "noobów" się nie boję, bo w TF2 jeszcze nikt nie dał rady mnie zdenerwować :D Reszta zmian z update'a przy mojej frekwencji (ojjjj, teraz się podniesie) jest absolutnie nieodczuwalna, bo już teraz nie kojarzę połowy dostępnych przedmiotów.

Bardzo lubię ludzi którzy chwaląc się swoim wyczynem nie powiedzą w końcu jak tego dokonali:) A więc Szanowny Panie RIPie. Czy jest możliwość aby pan powiedział gdzie kiedy i jak nabył orange box za nie liche 18zł? Dziękuję z góry za odpowiedź!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
3. Prosiłbym o porady do gry szpiegiem. Widziałem w ostatniej grze wręcz latającego Spy'a z nożykiem "Ostatnie życzenie" (zmiana przebrania na tego kogo zabiłeś), pograłem trochę i potrzebuję tylko jakiś bardziej zaawansowanych porad.

Pewnie będę tego żałował (z jakiegoś powodu szpiedzy kochają mnie zabijać), ale polecam te porady gry szpiegiem oraz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? Przecież o dominacji świadczy ikona rękawic (jeżeli ktoś cię dominuje) i tarcza strzelnicza (jeżeli kogoś dominujesz)

Człowieku, przeczytaj pytanie, na które odpowiadałem!

"When dominating players, a medal symbol will appear next to your name on the scoreboard along with a number indicating how many opposing players you are currently dominating."

Poza tym na SPUF coś ciekawego: temat z filmikami dokumentującymi dokonania nowicjuszy.

(to mój, już był w tym temacie)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie zapominajcie o broniach za osiągnięcia, to jedyne "pewne" dropy. Wystarczy zdobyć kamienie milowe danej klasy, a odblokujemy 3 określone przedmioty. Sprowadza się to w sumie do pewnej ilości szczęścia przy robieniu achievementów, ale nie takiej jak przy dropieniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowne filmiki ^^ ja widziałem akcje, jak spamoman zastickował gniazdo enga, rozwalił prawie wszystko i zostało tylko jedno 1lvlowe działko. Było lekko uszkodzone, a pyro przybiegł i chciał je gasić ^^. Naprawdę śliczny widok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadł mi kod do gry "Rift".... Ktoś reflektuje?

Z moich obserwacji wynika, że to było ustawione tak, aby każdy prędzej czy później zdobył tego achieva i przedmiot. Nawet jeśli nie było żadnego teleportu, to ludzie dostawali achiev i item, sam nawet dostałem w takiej dziwnej sytuacji. Poza tym i tak nie jest tradable, musiałbyś znaleźć kogoś, kto chce ten item w Rifcie, użyć itemu i przekazać mu kod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadł mi kod do gry "Rift"
o.O

Jak to kod do gry? :P Normalny CD-Key na 30dni? :D W ciągu ilu godzin wytropiłeś tyle rzeczy? Ja gram od 2 dni i do tej pory tylko Minigun dla Grubego i tarcza na plecy dla Snajpera...

Jakiś klucz na jakiś itemek... Nie pamiętam...

Co do grania: Wg. Xfire gram w TF2 dopiero jakieś 6 godzin, A będzie może tak z 7 może w całości.

Wypadł mi jakiś "Sztandar~(?)" dla żołnierza i za chol~ nie wiem, jak się na tym gra.... Bo to trąbkę jakąś ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby użyć Buff Bannera musisz zadać jakąś ilość obrażeń w trakcie walki, wypełniając pasek Rage. Kiedy będzie pełny, możesz się przełączyć na Buff Bannera i strzelić - od tego momentu przez kilkanaście sekund wszyscy sojusznicy dookoła będą mieli zwiększone obrażenia.

Wszystko jest na TF2 wiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się (no dobra, bratu) doprowadzić wyszukiwarkę do działania i odwiedziłem kilka serwerów Valve z noobami graczami non-premium. I odkryłem ich ogromną zaletę :P Takie serwery są świetne do nauki grania :D mid-air giby, stair staby, wszystko to można tam doskonalić, a team nie będzie zły, że przez Ciebie przegrywają bo masz najwyższy wynik na serwerze ;)

Jeszcze jakbym jakiekolwiek dropy miał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i naszła mnie ochota na wielki powrót do TF2. Chyba dziś zainstaluję gre... W każdym razie nie jestem gotów na poziom GFL, muszę trochę poćwiczyć. Co do update'a myślę, że zbyt wiele nie zmieni on w moim stylu gry, ponieważ i tak prawie zawsze używalem "zwyczajnych" iteamów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że nowi gracze mają tendencję do pozostawiania ostatniego punku bez obrony ;) Wygląda to mniej więcej tak, że linie 5 działek mają między 1 a 2 punktem. Jako spy kilka razy wchodziłem na ostatni punk nagrywałem ich a na koniec ściągałem przebranie i zajmowałem punkt :)

MsSaint.

Oboje "mieliśmy" rację. W końcu się dowiedziałem po co są te medale :) Miałeś racje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie proszę, jak to jest z tymi itemami? One wypadają z zabitego wroga i trzeba w nie wejść, aby je otrzymać? Ja gram najczęściej Inżynierem i jakoś nic mi jeszcze nie wpadło na konto? Może dlatego, że jego wieżyczki zabijają z pewnej odległości, a ja zamiast chodzić po ciałach lub ich szczątkach, siedzę ukryty za działkiem :cool: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam powody do narzekań jak czytam pościki graczy f2p...

Najpierw pograjcie, a potem się pytajcie jak nic nie rozumiecie, a nie że gra wam się nie ściągneła a wszyscy płacz bo nie wiedzą jak grać...

Zapoznajcie się z wiki bo to nie boli http://wiki.teamfortress.com/wiki/Main_Page

Tam jest wszystko podane jak na tacy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

Nie. Czasami gdy zginiesz, powinno pokazać Ci się takie okienko z informacją, że coś ci dropnęło. Zbieranie zostawionych broni po trupach uzupełnia amunicję, inżynierowi (dodatkowo) dodaje metalu do budowy, a szpiegowi (też dodatkowo) wydłuża czas trwania niewidzialności

@DOWN

Też fakt...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...