Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
chciałem jakąś nową broń, to wypadł hat :zly:

chciałbym mieć taki problem :wink: Mi poleciał Jag, czyli całkiem fajny nowy klucz dla engiego. Gdybym grał tą postacią dłużej, niż minutę na 2 miesiące to nawet bym się ucieszył, a tak próbuję teraz opchnąć to za jakieś metale :(. Ale jeszcze jedną skrzynkę na handel mam :wink:

Przy okazji zwiększenia dropu, w ciągu pół godziny gry wypadły mi 2 itemy, więc jest dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam fakt otrzymania jednego klucza, którego natychmiast wykorzystałem na świąteczną skrzynkę :) Wypadła mi czapka dla Heavy'ego... coś z mongolskim wspólnego w nazwie, ale co najlepsze to tejże nie mogę znaleźć na TF2Wiki, niemniej zawsze miły gest ze strony Valve. Cóż, nic innego jeszcze mi nie wypadło, ale jestem dobrej myśli ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Shadow - znalazłeś Magnificent Mongolian. Jeśli ci się nie podoba ten hat, to myślę, że bez problemu zdołasz go wymienić na inny, haty z Australian Christmas Update stanowią na razie obiekt pożądania. Na przykład taki sobie hat dla Scouta, który znalazłem - dałem ogłoszenie na Steam Forums że wymienię na coś innego i po sekundzie miałem 4 PW z ofertami wymiany w skrzynce.

Sed - gratulacje! Hat sezonowy, ale świecenie w ciemności to bardzo fajny bajer i chętnie zobaczę, jak to wygląda w grze, bo jeszcze nie widziałem :) Najlepiej, żebyś był w tym samym teamie :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za pomocą kluczyka otworzyłem zwykłą, nie świąteczną skrzynkę i wylosowało mi farbę "the color of a genlemann's business pants". Szkoda, bo liczyłem na jakąś czapkę (mam ich gdzieś tak z pięć o_O).

Co do zwiększonego lootu to nie poczułem różnicy. Dalej wypadają mi przedmioty w kratkę (nawet niektórych broni z polycounta jeszcze nie mam). Liczyłem dzisiaj na huntsmana, lub crossbow dla medyka :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sydnejski Usypiacz

W mojej osobistej opinii brak możliwości klepania headshotów dyskwalifikuje tę broń - dzięki podstawowej snajperce możesz ściągnąć leczonego Heaviego (a nawet powinieneś to robić regularnie jako snajper), natomiast aplikowane Jarate na odległość to jednak nie jest według mnie to. Lepiej już stosować Huntsman + Jarate, no ale co kto lubi.

Co do zwiększonego lootu to nie poczułem różnicy.

Po paru dniach grania przedmioty przestawały mi wypadać, teraz powinny być codziennie jakieś - raczej na tym to polega (przy jakichś 2-3 godzinach grania dziennie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Shadow - znalazłeś Magnificent Mongolian.
Tak jest, to jest właśnie ta czapka :P Dziwne, że nie mogłem jej zauważyć z głównej listy, ale mam wadę wzroku... to zawsze jakieś usprawiedliwienie ;P Niemniej czapek tego typu (czyli nie konkursowe gdzie latają z nimi wszyscy) nie mam więc daruję sobie handel a tak z ciekawości zapytam - ile można by wołać za tą czapeczkę? Metal, broń czy inne czapki?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem klucz do świątecznej skrzyni, ale się trochę zawiodłem, bo dostałem Back Scratcher. Spodziewałem się czegoś lepszego, ale po krótkim pomyślunku doszedłem do wniosku, że nie jest to takie złe :> I tak zostały mi jeszcze 2 normalne skrzynie, może kiedyś uda mi się zdobyć do nich klucze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mi też grabie wypadły. Szukam chętnych do zgrabienia.

Ahh... czyli jednak nici z otworzeniem skrzynek świątecznych? Hm... chyba powoli zbliżam się do momentu, w którym pokasuję wszystkie cholerne skrzynki z mojego plecaka. Gdyby tylko dało się je zmielić, ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz je zawsze za coś przehandlować.

Jeśli chodzi o świąteczne skrzyneczki, pierwszą opchnąłem, ale za to parę minut po kluczu wydropiłem nową i z jej otwarcia wypadł mi... Jag! Tak, mam ten fajny kluczyk dla engiego, który przyspiesza budowanie. Przyda się czasem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Jag wydropił zupełnie przypadkiem. Wszedłem na losowy serwer na 2 minuty, raz padłem, wyszedłem i pojawił się w ekwipunku. Z mojej świątecznej skrzynki też wypadły grabie dla Pyro. Pozostałem 2 skrzynki pójdą na handel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mam pytanie do osób bardziej zorientowanych - jaka jest najrozsądniejsza cena za świąteczną skrzynkę teraz? Bo może uda się coś opchnąć, zanim znikną (chociaż, możliwe jest, że właśnie pod koniec roku będą najdroższe, bo ludzie będą chcieli je zdobyć za wszelką cenę...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz ja troche poszpanuje. Z skrzyneczki mi to wypadlo :happy:

http://wiki.teamfortress.com/wiki/Pyromancer%27s_Mask

Jestem prze szczęśliwy!!

Mój kumpel co nie gra w TF2 zużył dla mnie kluczyk, ale wypadła tylko ta cukrowa laseczka scouta :/

Drop x2 Naprawde działa, w godzine grania wypadaja 3 itemki, wiec to nie jest efekt placebo, ze napisali ze drop x2 a tak naprawde nic nie zmienili :P Z nowych itemkow mam nowa piłe dla medi, klucz dla engi, laseczke i pałke z kolcami dla scouta i cos tam jeszcze. Najbardziej to bym chciał miec Brass Beasta. No i tyle lece grac dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem skrzynkę z pierwszej serii, bo gdzieś wyczytałem że z niej częściej dropią unsuale. Nici z tego, etykieta z nazwą. Nadal 0 czapek. D:

Przynajmniej teraz jestem wesołym medykiem z kuszą ''Antychryst'' i nową piłą pod nazwą ''Tak naprawdę, to jestem Artystą." Ta pierwsza jest świetna - leczy dużo i szybko w krytycznych sytuacjach, można nią kosić w mediavalu. Piła przy animacji leczy wszystkich dookoła. Przydatne.

Dalej: też mam jaga. Dobre cacko. Wyhandlowałem też starutką kanapkę i połączyłem z crit-a-colą, by otrzymać nowy stek. I, kurna, żałuję. Crit-a-cola była lepsza, chętnie się zamienię.

Mam też ten miecz dla demo, którego nazwy żaden polak nie odważy się wymówić. Dałem za niego tego amputatora, tylko dlatego, że miałem 2. Ujdzie. Tego pana też mogę wymienić, ceną 2 odzyski lub nowy item którego nie mam.

Mam i zdublowanego jaga, cena chyba jasna.

I jako że rzadko bywam na forum, pochwalę się plecakiem, w którym nic ciekawego nie ma: http://www.tf2items.com/id/legisson

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z tym dropem jest. Wczoraj wypadł mi nawet Brigade Helmet dla Pyro (Opchnę go - przepychacz jest lepszy). Oprócz tego znalazłem jeszcze Loch N' Load. Wyglądało toto fajnie, postanowiłem więc wypróbować... I się zawiodłem, bo ta broń jest kompletnie bezużyteczna. 10% większe obrażenia i 25% szybszy lot pocisków to nic, w dodatku magazynek mieści tylko dwa granaty, które nie dość, że nie odbijają się od niczego, to nie wybuchają w kontakcie z czymś innym niż wrogi gracz. Do tego otrzymujemy 25% więcej obrażeń od swoich własnych granatów, więc walka tym czymś na krótki dystans jest całkowicie bez sensu (A przy standardowym Granatniku nawet się opłaca).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz Sedinus? loch-n-load to najlepsza broń demo. Przynajmniej dla mnie,zwykłego granatnika nie ogarniam,a ten jest wspaniały. Ale ja jestem dziwny więc...

Wczoraj craftowałem i w końcu mam Brass Beast który jest WSPANIAŁY, do ataku jest średni ale do obrony nie ma lepszego miniguna,długo się rozkręca ale można się przyzwyczaić. Jak do tego dojdzie medyk to można spokojnie przejść parez całą mapę i tłuc wroga aż do jego respa. Moja ulubiona broń grubego.

Teraz jeszcze tylko kusza i jestem szczęśliwy w kwestii itemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zmienić zdanie co do zwiększonego dropa.

Odczułem zmianę, gdy po półtorej godziny grania wypadło mi 5 przedmiotów (m.in. grabki, reszta to bronie melee dla scouta)

A huntsman, ani crossbow dla meda dalej nie wypadły, a to właśnie na nie liczyłem :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...