Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Zaczynam się powoli irytować tym iż wszystkim wkoło coś wypada a ja nadal mam 3/4 vintage items ;/ Czy ta gra ma jakiś dziwny sposób obliczania dropu itemów czy może zwyczajnie nie mam szczęścia do tego?
To po prostu zależy :P Ja często nie gram i po sporej przerwie, wczoraj na chwilę odpaliłem sobie tryb z botami... góra 10min, dwie śmierci i wypadły mi dwa przedmioty z czego jedna świąteczna skrzynka :]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie "Brass Beast'a" (tak się ten nowy minigun nazywa) sam zmontowałem :happy:

Co prawda miałem 50% szans że mi się uda, ale się udało. Z rozkręconym chodzi się straaaasznie wolno ale za to dmg ma spory. Ciekawi mnie też ten nowy granatnik dla Demo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wymieniłem skrzynkę świąteczną na Fists of Steel dla Heaviego, ale nie jestem zadowolony z tej wymiany. Nowe itemy wkrótce stracą na wartości i staną się pospolitymi iprzedmiotami, a za skrzynkę świąteczną można dostać spokojnie reclaimed metal, warty 6 itemów. Crafcić nowe bronie też moim zdaniem niezbyt się opłaca na chwilę obecną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta nowa mapka (przynajmniej też sobie nabiłem parę aczików związanych z melee)... co do lootu, to niestety żadna z nowych broni mi nie wypadła (nawet niektórych z polycounta jeszcze nie mam).

Dziwi mnie tylko, czemu przy każdorazowym wejściu na pewien serwer pobierało mi Degroot Keep'a o_O (albo przynajmniej tylko tak pisze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zauwżyłem te nowe intemy. Ja ogólnie mam z 3 skrzynki normalne i jedną świąteczną licho nie wiem, co z nimi zrobić.

Jak ktoś chce się wymienić to niech do mnie pisze na steamie :D (Shaker)

Jeśli zaś chodzi o nową mapkę to rewelacja :P

Mam też ostatnio coś mało szczęścia, jeśli chodzi o wypadanie intemków... Ciągle mi duplikaty lecą, a żadne nowe bronie itd. nie chcą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu żalach i zamieszaniu wczoraj zrobiono update item servera i teraz te przedmioty, które nie dropiły, już można znaleźć. Dodano również parę receptur do nowych itemów, szkoda natomiast, że nie zredukowano kosztu już wcześniej ujawnionych. Nowe czapki też dodano do random dropów, ale i tak nikomu z nas ona nie dropnie :trollface: Choć hat dropy zdarzają mi się średnio raz na 200 godzin i właśnie przekroczyłem 600h, wkrótce powinien być trzeci...

EDIT do posta powyżej: itemy dostajesz w trakcie gry, po prostu pograj jakiś czas i będą ci wypadać - po którejś śmierci powinieneś zobaczyć informację. Brass Beast dla Heaviego możesz znaleźć, kupić albo stworzyć z 2x reclaimed metal + 1 Natascha. Czytaj TF2 Wiki, gdzie wszystko pisze na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, podoba mi się ta niedbałość twórców i zabugowane, frustrujące updaty TF2. Podoba mi się brak kill iconek, bezsensowne braki animacji lub ich pomyłki (np przeładowywanie niektórych broni), nowe itemy które nie wprowadzają praktycznie nic innego poza głupimi statami. Podoba mi się MannConomia, ten itemowy rak krążący w krwi tej gry. Podoba mi się to, że Valve próbuje zmusić fanów do kupowania ze sklepu dając nowym itemkom chore wymagania w metalu (2 reclaimed + a broń? Cool story bro) , by niecierpliwi rzucili portfelem.

Mówicie, bez sensu?

Podobają mi się złe rzeczy! A to dlatego, że dzięki temu mogę sprzedawać czapki bez zbędnych wątpliwości. Mój duch TF2 umarł i nie wstanie, ale dzięki temu zyskałem dużo nowych gier. I nie żałuję nawet jednego wyrzuconego grosza... Uh, pixela.

Legalne jest, Valve nie ma nic przeciwko, ale można zostać zescammowanym. Mi to nie grozi, jestem ostrożny. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Nigdy nie uświadczyłem jeszcze żadnych bugów związanych z aktualizacjami... Nigdy też nie czułem, że Valve próbuje mnie do czegoś zmuszać. Mam sporo przedmiotów, właściwie to dla swoich ulubionych klas mam wszystko, czego mi trzeba (Skautem mam już Piaskuna, a Pyrem Przypiekacz), a nie kupiłem żadnego i dalej nie zamierzam, bo wszystko może mi dropnąć. A sama świadomość, że ktoś sobie kupił jakiś item nie psuje mi radości z gry, tym bardziej, że przedmioty często różnią się w niewielkim stopniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Nigdy nie uświadczyłem jeszcze żadnych bugów związanych z aktualizacjami... Nigdy też nie czułem, że Valve próbuje mnie do czegoś zmuszać. Mam sporo przedmiotów, właściwie to dla swoich ulubionych klas mam wszystko, czego mi trzeba (Skautem mam już Piaskuna, a Pyrem Przypiekacz), a nie kupiłem żadnego i dalej nie zamierzam, bo wszystko może mi dropnąć. A sama świadomość, że ktoś sobie kupił jakiś item nie psuje mi radości z gry, tym bardziej, że przedmioty często różnią się w niewielkim stopniu.

Pełno takich bugów przy każdym update, np. Heavy idący na pełnej prędkości z rozkreconą.

Valve próbuje Cię zmusić. Dlatego z każdym updatem liczba itemów jest większa, podczas gdy wymagania do skrafcenia TEŻ są wyższe. Potrzebujesz więcej rzeczy i więcej czasu, by zdobyć przedmioty.

Szansa dostania tej broni której chcesz, przy średnio 3-6 broniach wypadających tygodniowo, i przy tej ilości broni która jest obecnie... Jest BARDZO znikoma. Już rok temu, gdy scrafciłem jakąś broń, musiałem czekać miesiącami by mi W KOŃCU dropnęła.

Mam pytanko happy.gif Kupiłem TF2 na tej promocji na steam, i problem jest taki że pobiera się masakrycznie wolno (30-60 kb/s) dry.gif Pierwszy 1GB pobierał się 300 kb/s ale od 3 godzin ledwo idzie. Próbowałem zmieniać regiony pobierania w ustawieniach ale po 10 sec znowu wraca do 30kb/s. Wiem że mój net pozwala na sciąganie nawet 2mb/s i tu pytanie. Czy mogę po prostu ściągnąć TF2 z jakiegoś torrenta czy innego ochydztwa i zainstalować ją bez programów łamiących zabezpieczenia w folderach steam? Czy to legalne? Przy tej prędkości pobierania jaką w tej chwili oferuje steam gra będzie mi sie sciągać 2 dni a chciałbym zagrać juz jutro rano sad_prosty.gif

Settings - Downloads + Cloud - Zmień na jakiś US server, lub na inny US server.

Mi tam moje (giftnięte za czapki gry. W sumie to kasa wydana na Orange Boxa zwróciła mi się z wielokrotnością) ściąga teraz z maksymalnym możliwym transferem, czyli idzie szybko. Jutro pościąga się jeszcze godzinkę i sobie pogram w Batmana. Potem reszta. :3

Nie ściągaj z torrentów, nie zbanowaliby Cię raczej (wielu ludzi ściągneło Betę TF2 dla samego Source Filmmakera. I co? Nic im się nie stało!), ale to bez sensu. Steam jest stabilny, dobry i ma dobre transfery (chyba że wyprzedaże są chore... ok, teraz też są, ale nie AŻ TAKIE).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Nigdy nie uświadczyłem jeszcze żadnych bugów związanych z aktualizacjami... Nigdy też nie czułem, że Valve próbuje mnie do czegoś zmuszać.
W sumie mam podobnie... Może to fakt niewprawnego oka albo po prostu małej ilości czasu jaką spędzam przy grze, ale takich poważnych bugów graficznych nie zauważyłem :P Może po prostu miałem szczęście ;] A co do nowych przedmiotów - niech se będą, ja i tak nie zamierzam ich kupować a jeśli jest jakaś w ogóle szansa, że dropną to bardzo dobrze ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dziś za Sandmana i Homewrecker dla Pyro otrzymałem Black-Boxa i skrzynkę, w której był Ullapool Caber- ten granat dla Demo, Gorące rękawice uciekiniera dla Heavy'ego, Darwińską Tarczę Ochronną. Myślę, że to był dobry deal. Ponadto wycraftowałem sobie Candy Cane i The Southern Hospitality :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciwe i bezduszne Valve podwoiło na następne siedem dni ilość wypadających przedmiotów :( Jest to oczywiście strategia obliczona na zwiększenie sprzedaży broni w sklepie - ludzie szybko przyzwyczajają się do dobrego, więc gdy "podwojenie" się skończy, gracze niewątpliwie rzucą się do kupowania itemów. Ech, kolejne rozczarowanie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciwe i bezduszne Valve podwoiło na następne siedem dni ilość wypadających przedmiotów :(

Ja bym tę emotkę zmienił na :wub::). Ja się cieszę. Nie wiem, czy efekt wprowadzenia tego, będzie taki, jak przewidujesz, ale w zasadzie mnie to nie interesuje. Niech sobie ludziska kupują. Póki bonusy dawane przez nowe przedmioty, rzadko kiedy mogą konkurować z tymi ze standardowych itemów, item shop mi nie przeszkadza. Cieszę się ze zwiększonego loota, bo akurat przez ferie będę pewnie grał najwięcej (jakieś 2,5 godziny dziennie) i może uda się znaleźć te kilkanaście, a może nawet 20 itemów, zbliżających do kolejnej czapeczki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ironia, czy kontynuacja wątku podpuszczania graczy przez valve? Pasuje to do obu i nie wiem, jakie w końcu jest Twoje stanowisko :) (ale stawiam na tą pierwszą opcję)

Kurde. A miałem sprzedawać obie (tak, aż tyle ich mam) świąteczne skrzynki...ale chyba otworzę jedną w nadziei na czapeczkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększony drop? Również nie widzę w tym nic złego... bo jak to się ma do nas? Jeśli nie będziesz chciał, to i tak nie kupisz, a ze złomu, który się uzbiera, da radę coś wytworzyć, prawda? Jak powiedział RIP - może nawet jakąś czapkę ^.^...

BTW: Wiadomo już ostatecznie, czy na pewno świąteczne skrzynki będzie można otworzyć bez płacenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...