Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Another World

Polecane posty

He he... Ja akurat miałem to szczęście, że ojciec kupował prawie wszystkie magazyny związane z komputerami, więc miałem je rocznikami oprawione i oglądałem do woli.

Jak sobie czasem przypomnę lata "beznetowe", to aż mnie zdziwienie bierze. Siła twojej wiedzy o grach i sposobach ich przejścia leżała w tym, ile pism czytałeś. Numer "Computer Studio" (rok 1990 bodajże) z opisami przejścia popularnych przygodówek był po prostu nie do kupienia, opis do Dungeon Mastera w "Gamblerze" ciągnął się przez parę miesięcy (autor: Jacek Ilczuk, na podstawie wersji na Atari :) atarowca wal z gumowca! ach, te wojny sprzętowe, "padł jak amigowiec po przeczytaniu Top Secreta"), podobnie Eye of the Beholder, a człowiek czytał te opisy i się podniecał, kiedy tylko załatwi sobie na giełdzie i pogra w te cuda. W ŚGK był kącik "S.O.S.", gdzie ludzie zadawali pytania na łamach czasopisma, a czytelnicy nadsyłali odpowiedzi... Pamiętam, wygrałem wtedy roczną prenumeratę dla jednego z najaktywniejszych :)

No ale żeby nie popaść całkowicie w offtop i nostalgię za czasami sięgającymi minimum 15 lat wstecz, gdy człowiek wiedział mniej i był znacznie szczęśliwszy: pytałeś o Flashbacka, na youtube jest takie konto, cubex55, gdzie ludzie wrzucają pełne gameplaye gier. Gameplay flashbacka jest do obejrzenia

, filmik trwa trzy godziny, więc moja metoda oglądania jest taka: korzystając z pluginów do Firefoxa ściągam filmik na dysk w formacie .flv i sobie oglądam na spokojnie. Wiele gier już obejrzałem dzięki tym ludziom, zarówno starych, w które grałem, jak i tych, o których czytałem wiele, ale nigdy nie było mi dane zagrać.

PS Dlaczego Flashback ma identyczne animacje ruchu jak Prince of Persia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem grałem i .... skończyłem ... po jakiejś godzince zabawy (tzn. nie przeszedłem jej ...) jak dla mnie nic specjalnego .. szczerze powiedziawszy bardziej mi się podobał ostatni code of honor niż to ... być może to jest legenda ... jednak według mnie tej grze nie powinno się nadać nigdy takiego miana ... zbyt ... hmmm po prostu zbyt nudna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ehhh...Poczytaj sobie kiedy gra została wydana i się dowiesz czemu jest legendą (chyba żeś głupi). Gdy zobaczyłem tą grę po raz pierwszy, serducho mi zaczęło walić jak 1x przy Modern Warfare. Pomysły twórców mnie zaskoczyły kompletnie i od razu się zakochałem w poszczególnych rozwiązaniach. Poezja! Jak dla mnie Another World to gra (w swoich czasach) wyższej klasy niż Modern Warfare czy GTA IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ponownie przesłuchałem soundtrack do Another World (zamieszczony niegdyś w CD-A) i muszę przyznać, że jest naprawdę bardzo klimatyczny. Podobają mi się w szczególności dwa pierwsze utwory. Oddają cały klimat Innego Świata. Absolutnie nie odczułem, że muzyka została zrobiona przez jednego człowieka bez użycia jakichś profesjonalnych urządzeń. Świetna ścieżka dźwiękowa i chyba nawet całkiem nieźle pasowałaby do Fallout'a :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna produkcja, za którą jestem bardzo Akszynwi wdzięczny.

Żałuję, że nie spotkałem się z tym cudeńkiem wcześniej. Historia opowiedziana bez słów, jednak daje do myślenia. Cały świt jest taki...Inny :D

Gra warta polecenia, hardkor nie może się z nią nie zapoznać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...