Jump to content
R4G3ST3K

Problem z miejscem na dysku C

Recommended Posts

Witam serdecznie i proszę o pomoc. Nie miałem zielonego pojęcia gdzie zamieścić mój problem. Przejdźmy do sedna. Moja całkowita pojemność dysku C to około 90 GB. Wszystkie foldery, razem z ukrytymi ważą łącznie 30 GB. Nic na dysku C nie instaluje. Wolne miejsce wynosi natomiast tylko 2,5 GB. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, jestem w tym kompletnie nieobeznany. Jeśli są potrzebne dodatkowe informacje o sprzęcie, to je podam, wystarczy napisać jakie. Antywirus G Data nic nie wykrył, Anti Malware też. Komputer jakiś miesiąc temu był formatowany. po opróżnieniu 12 gigowego folderu Pobrane wolne miejsce się nie zmieniło. Tym razem naprawdę liczę na waszą pomoc!!! Nie zawiedźcie mnie po raz kolejny, proszę!!! Bo stracę wiarę w to forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie pliki które znajdują się na pulpicie są zapisywane na partycji systemowej. Jeżeli tam przechowujesz sporo danych to musisz posprzątać pulpit. Przy okazji usuń wszystkie punkty przywracania systemu, jeżeli takową opcje posiadasz < ostatni nigdy nie jest usuwany>. Warto byłoby usunąć zbędne śmieci za pomocą CCleanera, czy innego programu. W każdym bądź razie na samym początku tak jak radzi MikaelDorren. Analiza dysku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki za pomoc. Sprawdzam tego Space Sniffera. Na pulpicie mam tylko skróty, albo jakieś małe pliczki typu teksty czy prezentacje do szkoły. I tu pytanie o co chodzi z tym przywracaniem systemu, i jak zrobić z tym porządek? Jestem naprawdę zielony, w szkole tego nie uczą a paintem i wordem problemu nie naprawię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"access violation at address 00426F4E in module 'SpaceSniffer.exe' read of address 00000408" O co chodzi? wyskoczył taki komunikat. Poza tym w Log Console była masa informacji o "nieprawidłowej nazwie katalogu". Głównie folder System32, foldery GDATA, i Windows/Temp/ avkhttp[...tu jakieś liczby...].tmp. pisało na końcu głównie "code 267" lub "code 5" Łącznie znalazło 53 GB zajętego miejsca. Najwięcej, bo 15 GB to Windows. Potem 8 GB program Files(x86), 7GB GDATA, $RecycleBin (?) 7GB i 5GB Użytkownik

Edited by R4G3ST3K

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...