Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Czy byłoby ci smutno gdybyś został zbanowany?

Polecane posty

*dopóki volvo nie wprowadzi update'u z matchmakingiem i competitive shiz

A to jakoś ma wejść niedługo, nie? Bo coś słyszałam i teraz nie wiem. W ogóle przestałam rozumieć, co się w tej grze wyprawia...

Och... j-ja też? *o*

Nie :* (joke, ty też)

Kat bierz M(S)a i ustawiamy się na weekend na Mariackiej biggrin_prosty.gif

<3

...ale czemu na Mariackiej? Tej w Kato? Nie polecam, szczerze mówiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakoś ma wejść niedługo, nie? Bo coś słyszałam i teraz nie wiem. W ogóle przestałam rozumieć, co się w tej grze wyprawia...

Wakaran, ale odinstalowałem po tym, jak we wszystkich zagranych meczach 90% mojego teamu to były epickie sandvich hoovies i lamerskie trolldiery

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakoś ma wejść niedługo, nie? Bo coś słyszałam i teraz nie wiem. W ogóle przestałam rozumieć, co się w tej grze wyprawia...

Wakaran, ale odinstalowałem po tym, jak we wszystkich zagranych meczach 90% mojego teamu to były epickie sandvich hoovies i lamerskie trolldiery

:<
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Dlaczego ludzie się Ciebie boją?

Też chciałabym to wiedzieć. :>
Musiałeś od razu sobie czymś zasłużyć? To ludzie zwykle nie chcą się ze mną spotkać, bo się boją itp. Więc wiesz, to dość ryzykowne!

To nie brzmi zachęcająco...

No wiem, mogłam tej części z ryzykownym nie dodawać. Ale jak już ktoś mnie pozna tak irl, to przestaje się bać i nawet śmieje się z tego, że wcześniej czegoś się obawiał. :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

Ale jak już ktoś mnie pozna tak irl, to przestaje się bać i nawet śmieje się z tego, że wcześniej czegoś się obawiał. :3

Przypomina mi to takiego pana dziadka z Kevina, którego wszyscy się bali a w sumie to był spoko. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...