Skocz do zawartości
Gość kabura

Quake 4

Polecane posty

Gość [Fpp]Lexer

Nie żadne Quake4 dema multiplayer, tylko poprostu Quake4 test. Id nie powiedziało ostatecznie że na Quakeconie zagramy na multiplayerze. Pozatym Activision w swoim kalendarzu ma przewidziane iż na gwiazdkę ukaże się Quake4. Ja w to wierzę, bo Raven tworzył już to na gotowyn silniku, nie tak jak Dooma3, bo tam silnik trzeba było napisać od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Teknomen
Q4 jest robiony na silniku d3, co moze popsuc klimat... bedzie kojarzylo sie z doomem ( chociazby te trailery czuc d3 ),

A dlaczego Q4 ma mieć popsuty klima?? Dlatego że ma ten sam silnik graficzny co DOOM 3. A co ci w D3 się nie podoba pod względem enginu :?

Wiesz patrzac na te niedociagniecia. Wiele cieni itp. Jakos ta gra mnie nie ujela. Full broni ok. Jednak to klasyczy Fps, a takich nie lubie. Biegasz z full giwerami. To jest juz nudne. Jezli Quake bedzie mial te same rozwiazania co D3, to sobie odpuszcze ta gre.

Grafika jak na te wymagania nie reprezentowala az tak cudownie! Kolejna wpdaka to sztuczna inteligencja. No stala na niskim poziomie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz patrzac na te niedociagniecia. Wiele cieni itp. Jakos ta gra mnie nie ujela. Full broni ok. Jednak to klasyczy Fps, a takich nie lubie. Biegasz z full giwerami. To jest juz nudne. Jezli Quake bedzie mial te same rozwiazania co D3, to sobie odpuszcze ta gre.

Grafika jak na te wymagania nie reprezentowala az tak cudownie! Kolejna wpdaka to sztuczna inteligencja. No stala na niskim poziomie!

No nie jak grafika Ci się w DooMie to ja niewiem co ci sie podoba to ja niewiem co cię zadowoli. Przecie tam jest grafika na baardzzo wysokim poziomie.

A Quake 4 bedzie lepszy od DOOMa3(przynajmniej tak się prezentuje) będą pojazdy będą twoji ludzie i wogole

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie pojawily sie dwa nowe screeny z Quake 4.

01 02

Wygladaja nader smakosznie ;).

Co do silnika, to ciesze sie, ze bedzie on ulepszonym silnikiem Dooma3. Jest naprawde dobry i kwakowi powinno to bardziej pomoc niz zaszkodzic. Dobrym jest, ze sie rozwinie single o jakas fabule (jeszcze lepszym, ze bedzieto kontynuacja fabuly z czesci II!), bo w trocje (trzeba to powiedziec) jej nie bylo w ogole. Ja jednak wole grac samotnie w domciu i takie rozwiazanie mnie cieszy ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q4 jest robiony na silniku d3, co moze popsuc klimat... bedzie kojarzylo sie z doomem ( chociazby te trailery czuc d3 ),

A dlaczego Q4 ma mieć popsuty klima?? Dlatego że ma ten sam silnik graficzny co DOOM 3. A co ci w D3 się nie podoba pod względem enginu :?

Zrozum :o . Bedzie mi przypominal D3 a nie Q4 :/ bedzie mi sie ciagle kojazyl. A i jeszcze cos na niektorych screenach widac tesxtury z d3 :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ale widze ze poprawili to w Q4. Na starych trailerach widac bylo textury z D3. Dzisiaj obejrzalem chyba z 4 nowe trailery i wszystko jest pozmieniane. Swietne bronie i tryb MP. Walka ze strogami bedzie naprawde swietna :twisted:. A jak sie nam znudzi to bedzie mozna pyknac po necie w nowego Q 4 Arena :D. www.gamershell.com zapraszam tam pelno nowych filmikow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się siekawie, najnowszy trailer jest ciekawy. Ale czy nim będzie ??

Musi być robienie więcej profili !! Jak tego nie zrobi ID to watpie ze zagram bo moj brat bedzie siedzial i grał :twisted:

Polska języka dziwna bardzo być i moja nie wiedzieć co Twoja chcieć rzec. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Quake 4 budzi Wasze zainteresowanie, moje również. Nawet do tego stopnia, że założyłem stronę o nadchodzącym "Gwoździu programu".

www.q4z.glt.pl

Dopiero co została otwarta a już można się posilać cennymi informacjami na temat gry. Zapraszam do odwiedzania tego site'u, który dopiero się rozwija. Chciałbym również wspomnieć, że narazie redakcja jest w niepełnym składzie i w związku z tym poszukujemy pomocy. Przyda się każda para rąk. Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w tym projekcie, to najlepiej jest się ze mną skontaktować (w jaki sposób jest napisane na stronie). Przepraszam za częściowe zejście z tematu rozmowy i gorąco zapraszam na Quake 4 Zone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno premiera Q4 ma się odbyć 13 października... Ja osobiście nie wypatruję go jak jakiegoś cudu czy rewolucji - ot, solidny produkt, w który da się grać bez zgrzytania zębami, na nieco wyższym poziomie graficznym niż Doom3. Takie coś na 8+/9 :) No i wątpię też, czy płatne Quake Wars powtórzy sukces ET :twisted: Widział ktoś trailery z QuakeCon, szczególnie mnie interesuje link do filmiku z gameplay'a? :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech jak dla mnie Quake IV zapowiada się bardzo ciekawie- tylko, że mój komp chyba go nie uciągnie... Ciekawie zapowiada się wsparcia kompanów sterowanych przez komputer, o jeśli się nie mylę w poprzednich częściach tej serii tego nie było. Październik wysypem bardzo dobrych FPS-ów ( FEAE i QIV )? Oby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie pojawily sie dwa nowe screeny z Quake 4.

01 02

Wygladaja nader smakosznie ;).

Co do silnika, to ciesze sie, ze bedzie on ulepszonym silnikiem Dooma3. Jest naprawde dobry i kwakowi powinno to bardziej pomoc niz zaszkodzic.

>>> Ojjj to juz przestazaly silnik i jakos mnie nie rusza. Jesli to jest przyszlosc ID to naprawde nie jest zbyt ciekawa. Moze fabula bedzie fajna, ale grafa srednia. Podobno maja wydac D3 na PS3 to juz jest wogole absurd.

Dobrym jest, ze sie rozwinie single o jakas fabule (jeszcze lepszym, ze bedzieto kontynuacja fabuly z czesci II!), bo w trocje (trzeba to powiedziec) jej nie bylo w ogole. Ja jednak wole grac samotnie w domciu i takie rozwiazanie mnie cieszy ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie pojawily sie dwa nowe screeny z Quake 4.

01 02

Wygladaja nader smakosznie ;).

Co do silnika, to ciesze sie, ze bedzie on ulepszonym silnikiem Dooma3. Jest naprawde dobry i kwakowi powinno to bardziej pomoc niz zaszkodzic. Dobrym jest, ze sie rozwinie single o jakas fabule (jeszcze lepszym, ze bedzieto kontynuacja fabuly z czesci II!), bo w trocje (trzeba to powiedziec) jej nie bylo w ogole. Ja jednak wole grac samotnie w domciu i takie rozwiazanie mnie cieszy ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już sobie kupić Quake 4 - TUTAJ. Za 249 PLN o_O W dodatku bez możliwości pogrania sobie w demko. Już pojawiły się teorie spiskowe: że gra tylko na drogie sprzęty i demko odstraszyłoby sporą część potencjalnych klientów 8) Zresztą jakoś nie napalałem się specjalnie na Q4 - podobno dostał w jakimś serwisie netowym ocenę 70% :shock: A oceny w innych to 80-85%... ale nie jestem pewien tej informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już sobie kupić Quake 4 - TUTAJ. Za 249 PLN o_O

:shock: O nie,to juz "lekka" przesada. 249 zetow?????? Ale badzmy takiej mysli,ze to jedynie cena "poczatkowa" tj.po kilku tygodniach/miesiacach gra unormuje sie cenowo i bedzie bardziej dostepna (mowie chociaz o 99 PLN...no ludzie,zlitujcie sie!)

W dodatku bez możliwości pogrania sobie w demko.

O i to jest zagranie bardzo nie w porzadku,czy oni sa az tak pewni legendy Quake`a (sadza,ze ludzie powykupuja w ciemno...)? Jak dla mnie to strasznie dziwne,ale trza poczekac do jakichs "oficjalniejszych" recenzji :wink:.

Już pojawiły się teorie spiskowe: że gra tylko na drogie sprzęty i demko odstraszyłoby sporą część potencjalnych klientów

Hmmmm...Rzeczywiscie to troche "smierdzi" :twisted:

P.S Post nr 400 ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: O nie' date='to juz "lekka" przesada. 249 zetow?????? Ale badzmy takiej mysli,ze to jedynie cena "poczatkowa" tj.po kilku tygodniach/miesiacach gra unormuje sie cenowo i bedzie bardziej dostepna (mowie chociaz o 99 PLN...no ludzie,zlitujcie sie!)[/quote']

Będzie. W grudniu. Czyli dopiero po polonizacji - na dzień dzisiejszy cena na rynkach zachodnich po przeliczeniu na złotówki wynosi właśnie 249 PLN. Wg zapowiedzi LEM cena Q4 PL ma wynosić właśnie 99 PLN.

P.S Post nr 400 ;]

*faps*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie. W grudniu. Czyli dopiero po polonizacji - na dzień dzisiejszy cena na rynkach zachodnich po przeliczeniu na złotówki wynosi właśnie 249 PLN. Wg zapowiedzi LEM cena Q4 PL ma wynosić właśnie 99 PLN.

No to cale szczescie... :wink:. Bo juz myslalem,ze to cena z jakiegos Polskiego sklepu :P

A demo może wiele powiedzieć - np. ja się dowiedziałem żeby nie kupować FEAR, skoro demo zatrzymuje mi system i w ogóle nie daje się odpalić

Dokladnie,dzieki demu mozna dokonac wyboru - kupic czy nie kupic - ja tam kazda kupiona gre najpierw testuje przy pomocy demka. Naprawde sie dziwie tworcom,chyba ze jest rzeczywiscie tak cienko :wink:. Troche to "smierdzi" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo juz myslalem,ze to cena z jakiegos Polskiego sklepu :P

Niestety jest to ena z polskiego sklepu. Nie czytałem tego topa, ani nie interesowałem sie tym w necie, wieć nie mogłem wiedzieć, czego należy się spodizewać.

Qkwaka się w ogóle nie spodziewałem. Przyznam się, że nie wiedziałem nawet, że na zachodzie już wyszedł:P. Tak więc gdy zobaczyłem to zielone pudełeczko na półce podbiegłem czym prędzej. Możecie sobie wyobrazić moją reakcje, jak spojrzałem na cenę :?

cena na rynkach zachodnich po przeliczeniu na złotówki wynosi właśnie 249 PLN. Wg zapowiedzi LEM cena Q4 PL ma wynosić właśnie 99 PLN

Tak więc premiera będzie na zasadzie GTA:SA. Po prostu ze względu na zarobki wydadzą tanszą spolonizowaną wersje, aby nie była atrakcyjna dla gości zza granicy. Oczywiście popieram ten system, bo w końcu, co prawda tracimy trochę czasu, ale oszczędzamy 150 zeta. Zresztą, wątpie, czy za 250 zesłoby więcej niż 100 sztuk.

W dodatku bez możliwości pogrania sobie w demko. Już pojawiły się teorie spiskowe: że gra tylko na drogie sprzęty i demko odstraszyłoby sporą część potencjalnych klientów

Demko odstraszyłoby raczej nie wymaganiami, lecz ewentualną zkaszanioną rozgrywką ;].

Według mnie Q4 okaże się świetną grą, jednak po prostu ID jest pewne, że Quake to taka marka, że nie ma potrzeby wypuszczać dema. Swoja drogą to nas to bardzo dziwi i czujemy sie oszukani, jednak gra na zachodzie i tak sprzeda sie w ciemno.

Będzie tak jak z DOOM-em. Gra, mimo, że przyjmowana była chłodno stała się dużym sukcesem marketingowym. Ludzie kupowali w ciemo ze względu na legendę. Pytanie tylko, czy nie jest to palenie mostów? Bo jeżeli czwórka okaże się słaba, to zniszczy kultowość serii i przy piątce ten numer nie wypali.

ale trza poczekac do jakichs "oficjalniejszych" recenzji ;).

Ja w tym czasie sobie popykam w dwójkę :) . Zresztą czwórka i tak mi nie pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogole nie wiedzialbym ze gra wyszla - jakos malo o tym sie trabi czy to na necie czy to w prasie... (dziwna sprawa :roll:) - gdybym nie zaszedl do empiku i przypadkowo nie zobaczyl pudeleczka z gra. Cena to jednak sporo przegiecie - bodaj 240 zl!!! Ktos wspomnial o zpowiedzi firmy LEM o wydaniu za 99 zl? - w takim razie co jest w tej chwili na polkach? - zachodnia wersja wraz z zachodnia cene??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wspomnial o zpowiedzi firmy LEM o wydaniu za 99 zl? - w takim razie co jest w tej chwili na polkach? - zachodnia wersja wraz z zachodnia cene??

Zgadza się w 100% :) Polska wersja będzie miała "polską" cenę... a gra - jak sami widzimy - jest worshipowana przez Ultras Q, natomiast reszta podchodzi do zagadnienia dość chłodno... kontynuacja takiej legendy "zaledwie" 8,2 na IGN? :) Ech, teraz czas należy do złożonych FPP, jak Far Cry albo HL2... trzeba coś więcej niż dobrą "rąbankę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko, po %&*@ dopuścili do sprzadaży wersję zachodnią, skoro za chwilę wydadzą spolonizowaną z ceną o 150 zł niższą? Nie wiem. Ale to dobry argument na tych, którzy są przeciwko polskim wersjom. Tyle kosztuje gra sprowadzona do Polski prosto z zachodu. Może jednak warto czekać tę parę dni czy nawet tygodni na wersję z polską instrukcją i w polskim języku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko, po %&*@ dopuścili do sprzadaży wersję zachodnią, skoro za chwilę wydadzą spolonizowaną z ceną o 150 zł niższą?

Tak samo było z GTA :) Sprowadzać gier o słabszym anthosie (marce? 8) ) nie ma sensu, a tak jest szansa, że ktoś się skusi, jakiś ultras na przykład kupi zamiast piracić :) Było ciśnienie na GTA:SA, ale wymóg wydawcy był taki a nie inny - stąd pchnięto pewną partię towaru i ktoś to jednak kupił :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...