Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Po za tym że w Underground nie można było uciekać przed policją to moim zdaniem był najlepszy ze wszystkich części.

Gdyby połączyć most wanted, carbon i wszystkie Underground to wyszedł by najlepszy Need for Speed wszech czasów :laugh:

Edytowano przez Azo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS World Online zapowiada się

ciekawie, jednak szukam w słowniku EA i Black Box wyjaśnienia przymiotnika "darmowy". Nie wiem czy będzie to oznaczać, że nic się nie płaci w ogóle czy będzie sklep z super nitro za prawdziwe zielone z którym wygra się każdy wyścig, a może darmowe przez rok czy dwa lata z wieloma ograniczeniami, ewentualnie mało serwerów, gigantyczne lagi. Ciężko powiedzieć. Z jednej strony chcę wierzyć w uczciwość sprawdzonej firmy jaką jest EA, ale z drugiej znam moc pieniądza. Takie moje prywatne rozmyślania na publicznym forum.

Edytowano przez Aldaron127
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NFS World Online pojawią się zapewne mikropłatności, a sama gra będzie uproszczona i niezbyt ładna, żeby trafiła do jak największej grupy odbiorców. Wielu ludzi rzuci się na NFS-a bo w końcu taka seria i można pograć z każdym na świecie, i do tego za darmo. Cóż, pożyjemy, zobaczymy a tymczasem ja nadal wierzę w NFS WO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jak dla mnie najlepszą częścią serii jest Most Wanted i Carbon. Najlepsza fabuła, najfajniejszy gameplay no i w ogóle jest świetna. Spędziłem długie godziny kilka, a może nawet kilkanaście razy przechodząc tę grę :P I w ogóle mi się nie znudziła :D Undercover juz nie było takie fajne. Troche za szybko ja wypuścili na rynek, mogli trochę przytrzymać dystrybucję i dopracować grę, ale jak zrobili tak jest... Teraz szykuję sie na NFS Shift bo wiele dobrego o niej słyszałem ;P

Edytowano przez Robertson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

@up: W 100% się z Tobą z zgadzam, Carbon jest najwspanialszą grą z serii, zaraz po nim są Underground'y.W stare Hot Pursuit'y i inne nie grałem.NFS'y które przeszedłem to: MW, Carbon, Pro Street, Undercover.

Wracając do Carbona, to jest On świetną grą,Wprawdzie krótką bo ukończenie Go w 93% zajęło mi tylko 3 posiedzenia po 3/4 godz ale i tak go ubóstwiam.To w nim były najlepsze draft'y, wyścigi, bossowie.Szkoda tylko że nie dało się kupić wspaniałego Audi R8.Klimat: fantastyczny.Bardzo luzacki a szczególnie te nocne wyścigi.Grafika niczego sobie, nawet teraz dałbym jej mocną 7 albo i nawet 8.Audio też może się podobać i jednym zdaniem: Jeśli nie grałeś to bierz w ciemno.

Post "upa" został skasowany za miałkość wypowiedzi - Ranlon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otatnio przez weekend grałem w NfS World i muszę powidzieć, że bardzo fajnie gra się zapowiada (choć błędów jeszcze troche jest). Wiadomo może kiedy będzie otwarta beta? Znalazłem Shift'a za 50zł, opłaca się go wg was brać? Grałem w demo i bardzo mi się podobało. I jak z trybem multi? Żyje i będzie żył, czy po premierze nowego NfS czeka go śmierć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Shifta za 50 zł ? Bierz jeśli podobają Ci się wyścigi na torach. Prostreet też był na torach, ale to była według mnie porażka, chociaż na PS2 dalej w nią śmigam (bo lubię się czasem oderwać od nielegalnych wyścigów). Najlepszym NFS'em był Underground 1 i 2 oraz oczywiście Most Wanted.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co Wy takiego strasznego widzicie w Pro Street... Ja oceniam ta grę nie jako NFS, tylko po prostu jako scigłakę. Ma wiele rozbudowanych elementów (np. tuning), emocjonujące wyścigi, fajne bryki, niezłe laski ;) oraz nieco drętwy, ale dosyć fajny model jazdy... A to, że bardzo odbiega od ostatniej tradycji nielegalnych wyścigów, to mi wisi... Zresztą, Porsche Unleashed, nie był taki luzacki, ani nielegalny (chyba), a i tak był świetną grą. Oceńcie obiektywnie każdy aspekt Pro Street i zastanówcie się, czy to na pewno taka denna gra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, nabyłem Shifta i muszę napisać, że wreszcie jest godny NFS od czasów Porsche. Fakt, łatwo nie jest, zwłaszcza z mocniejszymi brykami, ale radocha przednia... i te wrażenia z wypadnięcia z trasy przy 250 km/h... jak ktoś ma prawko i jeździ, to autentycznie można poczuć co to znaczy utracić kontrolę nad pojazdem ;) W ProStreeta popykałem przez chwilę, ale póki co leży i się kurzy :) Fajnie by było gdyby zrobili jakiś remake Porsche na silniku Shifta. Jednakże nawet z padem jest momentami ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ProStreet'cie zaliczyłem coś koło 30% - 40% gry i odechciało mi się grać. Może kiedyś wrócę, ale nie sądzę, żeby mnie przyciągnął na dłużej.

Czekacie na World'a? Ja czekałem dopóki się nie dowiedziałem, że można za free się rozwijać tylko do 10 lvl, a potem jak chcesz dalej się rozwijać i mieć odblokowane nowe wyścigi trzeba zapłacić 5 dych. Sorry, ale za taka cenę kupię sobie coś lepszego... A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, trailer nowego NFSa pt. Hot Pursuit zapowiada grę naprawdę dobrze :D Oglądając pierwszy gameplay byłem pewien, że widzę Burnouta tylko w innej odsłonie, z typową zabawą policjantów i złodziei. I jeszcze system kraks i praca kamery... EA zrobiło bardzo dobry krok oddając pieczę nad produkcją Criterion Games :) Pomijając nawet tą całą społecznościową otoczkę & wymienianie się setkami statystyk IMO na chwilę obecną może to być jedna z najlepszych odsłon serii ostatnimi czasy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda. Sam trailer robi wrażenie, jest dość efekciarski. W poprzednich częściach serii zawsze najbardziej podobały mi się właśnie zabawy z policją, jednak w owym trailerze wkradło się nieco, rzekłbym, abstrakcji - np. oznakowany wóz policyjny marki Bugatti Veyron... Jednak co by nie mówić, najbardziej zaskoczył mnie policyjny śmigłowiec, wlatujący niemal na dach ściganej bryki, mknącej drogą usłaną po bokach drzewami... :dry: Generalnie można odnieść wrażenie, że ponownie cała rozgrywka skupi się na markach aut tych spod szyldu extreme exclusive. Jak dla mnie to dość mocno odstające od zdroworozsądkowego poczucia realności ;) Ok, ok - ponarzekałem, nie mogłem po prostu zostawić tego fruwaczka bez komentarza. Gameplay'a jeszcze nie widziałem ale wydaje mi, że "Hot Pusruit" może faktycznie stać się jedną z najlepszych części serii. Szkoda tylko, że puki co gra została zapowiedziana (przynajmniej według tego co ja widziałem) jedynie na PS3. Myślę, że prędzej czy później ów tytuł zostanie zaanonsowany również na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jakiś znanych tytułów z serii, które byłby by wyłączone dla użytkownika PCtowego :) Wierzmy, że będzie tak i tym razem. A co do realizmu - patrząc na twórców nie oczekuję go za wiele, a już na pewno w kwestii motoryzacji :P Jednakże rozumuję w ten sposób: coś za coś. Albo do normalnych radiowozów musieli by wpakować silniki z napędem rakietowym, żeby dogonić te wszystkie wyścigowe marki albo właśnie dać ekskluzywne marki w barwach policyjnych. Przynajmniej ja tak to widzę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bawiłem się przednio. Właściwie, tuż obok Burnout Paradise: Ultimate Boxto wg mnie najlepsza gra tego typu na obecna generację. Co bym zmienił w niej.... Na pewno bardziej opasły garaż. Zupełnie jak u Jay'a Leno. O! To doskonały pomysł, gdyż osiągnąłem maksymalny poziom, mam kilkadziesiąt milionów na kacie i nie ma gdzie tego spożytkować. Zmieniłbym drift. W ogóle nie pasuje (systemowo). Dodałbym także nieco więcej pojazdów. Mamy kilka Porszakow, parę Lambo, nawet dwie Zondy, a kilka marek jest po jednym egzemplarzu, lub nie ma ich w ogóle.

Nabyłem oba DLC. Liczba pojazdów się zwiększyła, niemniej czuję niedosyt, bowiem mi mało tej pozycji wciąż. Powoli, aczkolwiek sukcesywnie nader, dobijam do platyny.

W Dirt 2 się udało, to i tutaj bym chciał, ale te zakręty....

Xbox ogólnie wymiata jeśli chodzi o wyścigi. Lepszy trigger, dużo ciekawych tytułów. Tak naprawdę to PS3 nie można zazdrościc GT bo mamy równie dobre FM (2 i 3)

Jasne. Przecież ma niemal to samo co PS3. Faktycznie, jedna, czy druga kruszy konkurentkę ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/13214

Nowy gameplay z E3 ze stoiska EA :) Szkoda, że za krótki jak dla mnie, bo pokazuje małą część akcji & mało efektowny pościg z wykorzystaniem blokady drogowej oraz niezłej kraksie kończącej pościg. Liczę, że w kolejnych materiałach filmowych otrzymamy zdecydowanie więcej dynamizmu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy EA się weźmie do roboty i zrobi coś porządnego. Coś w stylu Underground'ów i Most Wanted. Dla mnie koniec prawdziwego NFS'a zaczął się od Carbona. Może ostatnia odsłona nie jest zła, ale to nie jest ten NFS co kiedyś. Wiem, wiem... Gadam jak stetryczały wapniak, ale co ja zrobię, że Most Wanted był genialną grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

To jest nas dwóch stetryczałych wapniaków :wink: Dla mnie też MW był najlepszą częścią serii, przeszedłem ją najwięcej razy (sam już nie pamiętam ile dokładnie, ale z całą pewnością jest to liczba dwucyfrowa :happy: ).. Podczas jednego przechodzenia gry udało mi się kupić wszystkie auta i je maksymalnie stuningować :biggrin: Nie powiem że było łatwo, ale się udało :happy: Miałem swój jeden ulubiony wyścig, za który dostawałem 20000 - i jeździłem do czasu aż nie zdobyłem kasy na kupno i tuning kolejnego wozu. Jak już kupiłem i stuningowałem kolejny wóz, zdobywałem nim kasę na kupno i tuning kolejnego wozu (na tym samej trasie :wink: ) itd itp - aż w końcu bylem szczęśliwym posiadaczem wszystkich 32 wozów w grze (no i BMW), to razem 33 wozy :icon_mrgreen: .... Inne części nie wciągnęły mnie tak bardzo jak MW, ale grało mi się w nie dobrze :teehee: Także czekam na kolejną część i jestem ciekaw co pokaże EA.. :icon_biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stetryczałe wapniaki"? To co ja powiedzieć ja, który uważam, że najlepsza część NFS to Porsche 2000? :) Do tego można dodać jeszcze Undergroundy, ale faktem jest, że żadna późniejsza część nie wzbudziła we mnie zachwytu jak wyżej wspomniane :P Liczę jednakże, że odsłona w wykonaniu Criterionu rozpali na nowo mą miłość do serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jednym z najfajniejszych NFS'ów był Most Wanted. Dlatego też podoba mi się kolorystyka i "klimaty", na jakie zdecydowało się studio Criterion. Coś jak złota polska jesień... A jeśli dodać do tego akcje rodem z Burnout'a - kroi nam się ciekawa gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Burnouta na PCta grałem, przeszedłem w 100%. Jeśli nowego NFSa robi Criterion, to jednego możemy być pewni - to będzie naprawdę dobra ścigałka, którą bedzie można kupować w ciemno. Ciekawe tylko, czy gra będzie nastawiona na casuali, czy bardziej hardkorowych graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...