Skocz do zawartości

wczorajsza prezentacja Apple wycisnęła ze mnie łzy


Trepliev1

Polecane posty

  • 5 months later...
  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

dobra, nie chce mi się czytać 3 stron tekstu, ale a propo apple moja rozmowa z kolegami z wczraj:

idę w poniedziałek na rozmowę o pracę do firmy X, gdzie pracuje kolega 1. Zdecydowana większość w firmie X pracuje na sprzęcie Apple. Kolega 2 bardzo się wyśmiewa z użytkowników apple. Często mu wtóruję, szczególnie ostatnimi czasy. Wiedząc, że idę tam w poniedziałek na romowę, zaproponował coś takiego

-wejdź tam gdzie siedzą na open-space, zobacz że mają sprzęt apple i zawołaj "haha, macie MACi! Cioty!" i wyjdź.

bardzo kusząca propozycja. Druga wyglądała tak.

wchodzisz na rozmowę, widzisz, że rekruter ma MAC'a. Pytasz "to MAC?" on na to, że tak, na co ty wstajesz i wychodząc mówisz "a to pi****ę tę robotę".

tl;dr = nigdy nie miałem sprzętu Apple bo byłem za biedny i śmieję się z ludzi, których 'stać'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem kłótnie z dyrem, bo chciał załatwić nam nowe stacje na informatykę, macbooki.

4 godziny się z nim kłóciłem, że za połowę tej ceny można złożyć solidnego blaszaka i postawić na nim linuxa, ale kiełbacha był uparty i zamiast tego zezwolił mi pracować na moim własnym laptopie.

Warto było, nawet mój słaby sprzęt na Lucid puppy działa lepiej niż macbooki reszty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...