Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum i CDA ZDEMASKOWANE!

Polecane posty

Teoria kopernika mówi o tym, że ziemia nie jest centrum czyli ma podważyć fakt, że jest najistotniejszym elementem. Co podważył ostatnio jakiś saudysjki uczony-duchowny twierdząc, ze ziemia się nie obraca.

Nie wiem kto z Kopernika robił satanistę, ale chciałbym się od niego uczyć kreatywności.

Serio, podaj mi jeden powód, dla którego to, że Ziemia nie jest w centrum wszechświata podważa istnienie Boga.

Czytałem już teorię że tak naprawdę żyjemy we wnętrzu Ziemi, a NASA nas okłamuje że Ziemia jest okrągła, więc chyba już nic mnie nie zdziwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria kopernika mówi o tym, że ziemia nie jest centrum czyli ma podważyć fakt, że jest najistotniejszym elementem. Co podważył ostatnio jakiś saudysjki uczony-duchowny twierdząc, ze ziemia się nie obraca.

Nie wiem kto z Kopernika robił satanistę, ale chciałbym się od niego uczyć kreatywności.

Serio, podaj mi jeden powód, dla którego to, że Ziemia nie jest w centrum wszechświata podważa istnienie Boga.

Czytałem już teorię że tak naprawdę żyjemy we wnętrzu Ziemi, a NASA nas okłamuje że Ziemia jest okrągła, więc chyba już nic mnie nie zdziwi.

Widzisz manipulujesz, to że ziemia jest w centrum nie znaczy, że nie jest okrągła. Bo gdyby ziemia byłą w centrum uznalibyśmy się za najważniejsze istoty we wszechświecie, a tak wierzymy, że jesteśmy nic nie znaczącymi mikronami oczekując na kontakt obych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak szczerze, to jestem zawiedziony. Nikt cię jeszcze nie zbanował, dali ci szansę wypowiedzi, my zadaliśmy kilka ciekawych pytań na temat twoich teorii w nadziei, że naprawdę trochę rozwiniesz swoje chaotyczne wypowiedzi, a w zamian dostajemy "nie mogę powiedzieć nic więcej, bo nic więcej nie wiem". Powiedzieć, że to rozczarowujące to mało. Jak chcesz żeby ta zabawa kręciła się trochę dłużej to radzę ogarnąć większy zapas szokujących faktów i detali na ich temat. Wtedy będziesz miał szansę stać się jakimś ciekawym dziwakiem, albo napiszesz książkę. A tak to będą cię tylko raz za razem banować z każdego forum, na którym się z tym pojawisz. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...