Skocz do zawartości

[SPOILERY] Star Wars: The Rise of Skywalker [JESZCZE WIĘCEJ SPOILERÓW]


SilentBob

Polecane posty

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Grała ponoć w Grze o Tron i Igrzyskach Śmierci (nie oglądałem Igrzysk, a GoT tylko pierwszy sezon, więc się nie wypowiem), zatem może twórcy stwierdzili, że przyciągnie uwagę swoim nazwiskiem (jeśli tak było, to są trochę dziwni, skoro sądzą, że Star Wars potrzebuje jeszcze więcej atencji).

Albo tak, jak mówiłem - była ważną postacią, ale 3/4 scen jej usunęli i wykorzystają ich zamysł dopiero w kolejnej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dużą nadzieję, że w kolejnej części rozwiną jej wątek jakoś szerzej albo niech przynajmniej ma coś ciekawego do zrobienia. Bo po zapowiedziach myślałem, że to będzie taki kobiecy Boba Fett, tylko że Phasma będzie oddana sprawie Imperium Najwyższego Porządku.

No i szkoda, że ta ładnie wyglądająca srebrna zbroja nie ma okazji pokazać się na ekranie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok so przez weekend obejrzałem sobie i jest to generalnie najlepszy Gwiezdny Wars od czasu Imperium. Jedynym mankamentem jest Rey, jej charakteryzacja jest strasznie niekonsekwentna i zmienia się prawie co scenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się Rey właśnie podobała. Jedna z lepszych ról kobiecych w całej sadze. Portman była mocno meh w prequelach, a Carrie Fisher, cóż, średnio mi leżała od pierwszego obejrzenia Nowej Nadziei, ale są różne gusta. Może mi dlatego tak się spodobała, bo strasznie uwielbiam brytyjski akcent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...