Skocz do zawartości

Polecane posty

Dobry soundtrack, choć dziwi mnie fakt, że tak mało rapu jest... A ten co jest, średnio trafia w moje gusta...

malo? dwie stacje (tyle samo bylo w san andreas), w tym jeden track ekskluziw dla gta iv od samego Nasa, a i "we celebrate" tez chyba specjalnie dla gry ghostface robil

Edytowano przez sieah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest piosenek specjalnie "dla" GTA.

The Rapture nagrało "No sex for ben", a Greenskeepers "Vagabon". Szczególnie to drugie sobie ukochałem, a to przez ten mruczący bas na początku. Wszystko jest na płycie "The Music of GTA IV". Była dodawana razem z edycją kolekcjonerską.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo? dwie stacje (tyle samo bylo w san andreas), w tym jeden track ekskluziw dla gta iv od samego Nasa, a i "we celebrate" tez chyba specjalnie dla gry ghostface robil

Niby nie mało, ale tak na prawdę dopiero przed chwilą zauważyłem, że druga w ogóle istnieje. Zawsze omijałem ją z myślą, że to jakis popowy chłam tam serwują. O ile w San Andreas rap był na jak najwyższym poziomie, tak tutaj wole sobie włączyć reggae.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak juz jest

san andreas to poczatek lat 90-tych wiec i okres najlepszy zdecydowanie dla samego rapu.

ale jednak jak popatrzec na kawalki ktore serwuje dj premier w swojej stacji to ja nie mam ale, wiekszosc znakomita.

nowoczesniejsze kawaliny z the beat tez fajne, nie ma tu zadnego obciachu, choc zwolennikowi klasyki i zlotej ery moze nie podejsc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i sądzę, że "czwóreczka" nie jest warta splunięcia. To już nie jest stare poczciwe Gta. Rozumiem, że nowe części serii trzeba zmienić, ale "czwórka" poszła tak daleko w przód, że straciła te dawne "cuś" , poza tym te chore wymagania sprzętowe... Gra umie przycinać się na kompie, który przewyższa kompa z zalecanych wymagań. Z tego powodu, gra dostała ode mnie na wejściu kopa w tyłek (oczywiście drogi, bo żeby "przywalić takiego kpa" trzeba zapłacić ok 120zł).

Czyli podsumowując, moim zdaniem w nowej części brak dawnego czaru. Ja swoją wersję rzuciłem w kąt...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też ,a zagram ponownie jak NASA będzie rozdawać komputery za free to może taki mi pociągnie tę grę

a poza tym straciło nowe GTA swój urok jaki miał SA i (moja ulubiona część) VC

w III grałem tylko z godzinkę u kolegi więc się nie wypowiem ,ale wyglądało fajnie

najgorszy cios poza optymalizacją to obowiązkowa rejestacja na Games For Windows Live(problemy powszechnie znane)

aczkolwiek GTA4 ma fajną fizykę i postacie(z tych które poznałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu.. i patchów.. i sterowników od karty graficznej - muszę powiedzieć, że GTA IV to kawał solidnej roboty. Konwersja miała bardzo ciężki start w świecie PC - sam też narzekałem. Ale po kilku update'ach kiedy już bez skrzywionej miny można zasiąść do gry - ujawnia się jej prawdziwe piękno i to do czego przyzwyczaił nas R* - interesująca fabuła, charakterystyczne postaci, olśniewająca grafika (no pomijając te nieszczęsne cienie na Radeonach :P), mnóstwo rzeczy do robienia i wiele wiele innych. Nawet można przeżyć to, że gra nie działa 50+ fps const. Kto jeszcze nie kupił, a ma kompa, który da radę - polecam jak najbardziej.

Co tu dużo mówić - Blizzard i R* to firmy, które zawsze kojarzyły mi się ze świetną jakością - i mimo średniej konwersji GTA - nadal tak pozostanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za upgrady należy podziękować wiernym fanom, którzy podnieśli GTA4 do stanu grywalności za pomocą różnych tricków i fixów. R* po prostu olał nas, czyli graczy PC, wydali co prawda jeden w miarę dobry patch, który niestety wprowadzał nowe bugi itp. To prawda, fabuła bardzo fajna, wciągająca jak głębokie bagno, nawet całkiem miło by się grało gdyby nie te 25FPS:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czuję się olany xD Of kors wkurzały mnie te zapory i musiałem postawić od nowa system (i tak już trochę latek miał) ale jak już zagrałem to o tym zapomniałem. Po za tym, grałem płynnie na średnich, więc satysfakcja murowana :P A na najwyższych nie ma dużej różnicy jeśli o grafikę chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zawsze kochałem w GTA i kocham to nadal to fakt, że mogę świetnie się bawić nawet po przejściu głównego wątku.

Ot wsiadam sobie w samochód i jeżdżę przepisowo zatrzymując się na światłach i to w dodatku na prawidłowych pasach (na przykład nie czekam na pasie do jazdy na wprost kiedy chcę skręcić :P ), łapię taksówki i robię wycieczki po mieście z perspektywy pasażera, wchodzę sobie na Empire State Building, jeżdżę metrem i kit, że żadnej rozróby nie robiłem itp. coś takiego na prawdę daje mi frajdę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś też właśnie w różnych grach lubiłem sobie jeździć z 'przepisami' :)

znudziło mi się kiedy zdałem prawko i sam zacząłem śmigać po naszych pięknych drogach - dostrzegłem jak niewielki ułamek realizmu prowadzenia samochodu zawarty jest w grach. Kiedyś nawet moim marzeniem było, żeby powstała gra pokroju Flight Simulatora - tyle że prowadziłoby się samochody :)

Driving Simulator X ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś byłoby cholernie nudne. "Zmień bieg, patrz w lewo, uważaj nie masz tu pierwszeństwa, nie jedź więcej niż 30 bo się rozbijesz". Co w tym ciekawego, samochodem każdy jeździć może a być pilotem nie i w tym tkwi siła takich symulatorów. Edytowano przez Arzotino
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a żebyś wiedział, że TDU mam i też tak robię.

No panowie trochę offtopem już zajeżdża :)

Sądzę jednak, że gdyby w GTA istniał widok zza kierownicy to taka zabawa byłaby wtedy jeszcze lepsza. Samo jeżdżenie taksówką po mieście zostało fajnie wykonane więc i taki widok by się też przydał.

Ponoć istnieją już mody dające taki efekt ale nie próbowałem ich jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. faktycznie:) Ja też od czasu do czasu lubie sobie pojeździeć z przepisami, nie mam jeszcze prawa jazdy ale jeżdziłem pare razy po polnych drogach autem taty i mi sie spodobało ;) Jakby w GTA był widok z za kierownicy i duuużo wyścigów w mieście, to by dopiero była gra(oczywiście były by to tylko dodatkowe i nieobowiązkowe misje) ... Jako że GTA4 jest prawdopodobnie najlepszą i najbardziej rozbudowaną grą na świecie, to z całą pewnością by sie taka opcja przydała. Gdyby tak było, zainteresowali by sie tą grą także gracze samochodówek i wzrosła by sprzedaż.. Dla nas był by to plus, a dla producenta większy zysk. Uważam że to dobry pomysł :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ale z tym zyskiem, to by też doszło zaprojektowanie wnętrza samochodów z realistycznymi zegarami itp. co kosztuje i to razy x bo jakby każde wnętrze samochodu było identyczne to zamiast radości byłyby narzekania więc nie wiem czy (IMO) argument "dla zysku" ma tu miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) Jakby w GTA był widok z za kierownicy i duuużo wyścigów w mieście, to by dopiero była gra(...)

Problem w tym, że widok z za kierownicy jest już dostępny od dłuższego czasu dzięki pracy modderów ;)

Filmik prezentujący moda można zobaczyć TU.

Wnętrza nie wyglądają najlepiej, ale GTA IV nie jest przystosowane z myślą o takim widoku.

Niestety wraz z najnowszym patchem 1.03 większość modów nie działa. Zapewne za pare dni modderzy wypuszczą program umożliwiający grę z modyfikacjami jak i same uaktualnione mody, ale narazie pozostaje nam tylko popatrzeć ;p

Jak chcecie możecie zaglądnąć na gtaforums.com - jest to forum zrzeszające fanów całej serii gta i zawiera obszerną baze modów do 'czwórki' jak i reszty części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...