Skocz do zawartości

Polecane posty

To akurat jest najmniejszym problemem. Nigdzie nie jest powiedziane, że podejmując się misji - nie możesz po drodze wejść do sklepu i zaopatrzyć się w kamizelkę i trochę pestek. Wpadłem na ten koncept w SA, kiedy wypadało się z zestrzelonego helikoptera do zatoki i zostawał tylko nóż w garści. Zawracałem wtedy do brzegu, zaliczałem zakupy i kończyłem misję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komu chce się biegać z północy na południe ;)

W SA był taki trik.. Jesteś na strzelnicy. W tym momencie gdy już z niej schodzisz trzeba klikać spację wielokrotnie. I pokazuje nam się, że z 200 nabojów do m16 zrobiło się 400 itd. Kilka razy ta trza zrobić i mamy nieskończoność.

*Mogłem coś źle powiedzieć, wszak stosowałem ten trik ze 3 lata temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe ale gta 4 chodzi mi płynnie na low

NA MOIM KOMPUTERZE

aż żal mi tych co mają np.najnowsze karty graficzne ,dwurtdzeniowe procesory i 4 GB RAM-u czyli w sumie dwa razy lepsze od mojego blaszaka i pytają się co u nich żle działa

ps. mój sprzęt podany w sygnaturce(zdziwieni że działa?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się! Uruchomiłem GTA 4 po tygodniu męki! Oczywiście dopiero format pomógł, więc polecam każdemu kto ma problemy z GTA :). Powiem jedno - jestem Z-A-C-H-W-Y-C-O-N-Y!! Ta gra jest niesamowita, mimo wielu bugów, problemów z zainstalowaniem/uruchomieniem i wymaganiami sprzętowymi. Przez 3h zapomniałem o świecie i przez chwilę zamieszkałem w Liberty City pomagając Romanowi. Nie miałem jednak okazji postrzelać, ani polatać helikopterem, jednak obie rzeczy robiłem u kolegi i muszę powiedzieć, że jest dobrze. Grafika, mimo wymagań sprzętowych nie jest oszałamiająca. Ale już z audio jest o wiele lepiej. Radia są najlepsze z całej serii. Do modelu jazdy też nie mam zastrzeżeń. Świat gry zachwyca rozmachem z jakim została stworzona gra, jednak nie porobimy tutaj takich "jaj" jak w San Andreas. Największa wada to wymagania sprzętowe gry, na mojej konfiguracji nie mogę grać płynnie, chyba, że wszystko ustawie na minimum, ale wtedy każdy wie jak wygląda gra.

Plusy:

+Świat.

+Przechodnie.

+Telefon.

+Model jazdy.

+Wszystko inne.

Minusy:

-Wymagania sprzętowe.

Ocena ogólna: 9+/10 ze znakiem jakości :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia lubi się powtarzać ;) Ja miałem niemal identycznie, tyle, że zajęło mi to 2 tygodnie, format i nowa karta graficzna. Tym bardziej mnie to wkurzało, gdyż rozgrywało się to podczas świąt, gdzie było 2 tygodnie na granie. Był nawet pomysł zakupu konsoli ;) Ale nie licząc tego, myślałem, że jak juz zainstaluję, to już z górki. Tymczasem rejestracje dobiły mnie drugi raz. A potem właśnie, jak już sie wejdzie, to się wysiąść nie chce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić, żeby chodziło mi lepiej GTA IV?

Wyniki z Benchmarku:

Statistics

Average FPS: 20.34

Duration: 37.36 sec

CPU Usage: 87%

System memory usage: 72%

Video memory usage: 97%

Graphics Settings

Video Mode: 800 x 600 (56 Hz)

Texture Quality: Low

Render Quality: Medium

View Distance: 22

Detail Distance: 31

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Dodatek Service Pack 3

Video Adapter: NVIDIA GeForce 8600 GT

Video Driver version: 181.20

Audio Adapter: Realtek HD Audio output

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+

File ID: benchmark.cli

----------------------

Statistics

Average FPS: 22.99

Duration: 37.37 sec

CPU Usage: 87%

System memory usage: 70%

Video memory usage: 98%

Graphics Settings

Video Mode: 1024 x 768 (60 Hz)

Texture Quality: Low

Render Quality: Medium

View Distance: 1

Detail Distance: 14

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Dodatek Service Pack 3

Video Adapter: NVIDIA GeForce 8600 GT

Video Driver version: 180.84

Audio Adapter: Realtek HD Audio output

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+

File ID: benchmark.cli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka za offtop, ale mam takie pytanko czy odświeżanie ma jakiś wpływ na oczy? I ogólnie jakie ustawienia mają. Bo jestem w tym kompletnie zielony a chciałbym swoje oczy jak najbardziej oszczędzać.

No to teraz na temat. Wie ktoś jaką powierzchnie ma teren z 4 a jaki ten z SA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie koniec gry, a ani razu polaka nie usłyszałem ;) Podobno można usłyszeć takie texty "Przepraszam","Moje auto","Jesteś głupi" oraz "Co to ku$%^ jest?". Ponoć w południe do radia Vladivostok dzwoni też niejaka Krystyna i krzyczy "Ja uwielbiam tę radiostację! Vladivostok FM, Vladivostok FM".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...