Skocz do zawartości

GTA IV


wies.niak

Polecane posty

Jeśli chodzi o lokalizację, to imo Cenega zrobi to w taki sposób jak z Bioshockiem tj. oryginalna wersja + patch PL. Dla każdego coś miłego. W kwestii ceny, myślę że za GTA zażyczą sobie 129 zł. Nie bałbym się powtórki z badziewnym Halo i myślę, że nie zafundują nam replaya sytuacji z SA.

W sprawie wersji na current geny. Grałem na X0 i za nic nie mogłem przyzwyczaić się do obsługi GTA za pomocą pada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Obyśmy tylko nie musieli czekać na premierę dwa, albo trzy miesiące bo Cenega ciężko pracuje nad polonizacją. Powinni wydać grę po angielsku, a po jakimś czasie spolonizowaną. Chociaż pewnie w szybkim tempie powstaną jakieś amatorskie polonizacje. Jak napisał Stuntman Greg cena będzie w przedziale 99-120 złotych, kwestią czasu będzie jak sieci typu Saturn i Media Markt obniżą cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm od kad przeszedlem GTA III, zadna nastepna czesc nic w sobie "ciekawego"(jak dla mnie) nie miala az do teraz !! :D:D:D

Gralem u kumpla wczoraj na xboxie + LCD TV 36' no i masakra jest, w ta IV czesc bym z checia pogral na PCecie, ale za slaby PC mam, wiec pozostaje mi tylko konsola u kumpla :P

Nie podoba mi sie "noc" jakos takos sie grafika brzydka robi, za to w dzien pieknie wszystko wyglada.

W sumie nigdy nie patrze na gre w ktora gram pod wzgledem graficznym tylko pod wzgledem grywalnosci i GTA 4 ja ma + bardzo przypomniala mi sie stara GieTkA 3czka :)

Zawsze sie mozna do czegos przeczepic ze jest beee to, tamto, ale jak dla mnie rewelka :) szczegolnie jak sie z baru wychodzi i jest effekt pijaka, hahaha o kraweznik sie przewraca, chodzic sie nie da bo go chwieje ... i gleba, a co dopiero jak sie za kolko wsiadzie to jest jeszcze lepszy effekt, samochod sam czasem skreca + takie fajne rozmycie (psychodeniczne - jakby tak na dluzsza mete jezdzic naje*anym to mozna oczoplasu dostac :F). Ogolnie jazda samochodami jest bardzo interesujaca :)

POLECAM bierke :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o lokalizację, to imo Cenega zrobi to w taki sposób jak z Bioshockiem tj. oryginalna wersja + patch PL. Dla każdego coś miłego. W kwestii ceny, myślę że za GTA zażyczą sobie 129 zł. Nie bałbym się powtórki z badziewnym Halo i myślę, że nie zafundują nam replaya sytuacji z SA.

Wreszcie ktoś racje powiedział, też tak myśle, ze cenega da patch polonizujący a cena nie przekroczy 150 zł wkońcu muszą jakoś zarobić, a napewno tego nie uczynią stawiając takie wysokie kwoty. Wiem napewno ktos powie "no dobrze ale jeśli ktoś będzie chciał kupić to to uczyni niezależnie od ceny" dobrze ale mówie tu o takich graczach których nie stać wydać na jeden tytuł ponad 150 zł gdzie za podobną cenę dostaną kolekcjonerke jakiejś innej gry i będą sasysać GTA IV na torrentach... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wymagania ma (będzie miała) "czwórka"? Bo google ma dużo nie sprecyzowanych odpowiedzi.

Jeśli Mr Google czegoś nie wie, nie wie tego nikt.

Jeśli czegoś nie ma w Googlach, to tego w ogóle nie ma :P

btw. nie porównujcie ceny IV do SA, bo SA wyszło 3 lata temu, a trochę ceny gier spadły, oprócz tam Halo3 to raczej nie przekraczają 129zł :/ No i lepiej będzie się opłacało pre-order na gram.pl czy jechać w dzień premiery do MM :> jak myślicie :P W sensie gdzie szybciej a gdzie taniej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gry Cenegi aby na pewno mozna zakupić na gram.pl ?Swoją drogą, wersja na pewno nie będzie spolonizowana, bo istnieją zapewnienia, że premierę będziemy mieli razem ze światową... Pozostaje tylko czekać.

To będzie najdłuższe półtora miesiąca w moim życiu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lepiej będzie się opłacało pre-order na gram.pl czy jechać w dzień premiery do MM :> jak myślicie :P W sensie gdzie szybciej a gdzie taniej :)

To zależy czy gram będzie wysyłało na parę dni przed premierą i czy firma kurierska/poczta nie nawali. Istnieje też możliwość, że w MM będzie na parę dni/dzień przed premierą. A w obu przypadkach cena może być taka sama, ewentualnie taniej w MM. A co do filmiku to mam wrażenie, że gameplay pochodzi z konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lepiej będzie się opłacało pre-order na gram.pl czy jechać w dzień premiery do MM :> jak myślicie :P W sensie gdzie szybciej a gdzie taniej :)

To zależy czy gram będzie wysyłało na parę dni przed premierą i czy firma kurierska/poczta nie nawali. Istnieje też możliwość, że w MM będzie na parę dni/dzień przed premierą. A w obu przypadkach cena może być taka sama, ewentualnie taniej w MM. A co do filmiku to mam wrażenie, że gameplay pochodzi z konsoli.

Założę się, że premiera wyjdzie jak zwykle na piątek i na preordery będziecie musieli jeszcze przez weekend poczekać :D

BTW.

Świetny trailer, świetna muzyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie spieszy z kupnem, doświadczenie nauczyło mnie, że warto poczekać jakiś czas z kupnem gry. Poza tym gra nie zając nie ucieknie :P

Najbardziej podobała mi się reklama gdzie pokazany jest idący Nico na tle zmieniających się miejsc. Tutaj jest podobnie tylko biegnie i pokazany jest z boku. Po kolejnym obejrzeniu, przyznaję się do błędu-rzeczywiście film pochodzi z PC-towej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie spieszy z kupnem, doświadczenie nauczyło mnie, że warto poczekać jakiś czas z kupnem gry. Poza tym gra nie zając nie ucieknie :P

Ja na taka ascezę się nie piszę :P Nie mam w sobie tyle samozaparcia, żeby móc usiedzieć w domu wiedząc, że na półce w sklepie za rogiem stoi nowiutkie zafoliowane pudełeczko z GTA w środku. Zresztą - sądząc po wielu wypowiedziach - takich "napaleńców" jak ja, którzy odliczają dni do premiery jest naprawdę sporo. No i są też i tacy, którzy z utęsknieniem wypatrują pojawienia się pierwszych torrentów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie spieszy z kupnem, doświadczenie nauczyło mnie, że warto poczekać jakiś czas z kupnem gry. Poza tym gra nie zając nie ucieknie :P

Ja na taka ascezę się nie piszę :P Nie mam w sobie tyle samozaparcia, żeby móc usiedzieć w domu wiedząc, że na półce w sklepie za rogiem stoi nowiutkie zafoliowane pudełeczko z GTA w środku. Zresztą - sądząc po wielu wypowiedziach - takich "napaleńców" jak ja, którzy odliczają dni do premiery jest naprawdę sporo. No i są też i tacy, którzy z utęsknieniem wypatrują pojawienia się pierwszych torrentów...

Blee... :D Tu mi już nie chodzi o piractwo bo i tak nie piracę ale o to, że większą satysfakcję mam z trzymania w dłoni pudełka z oryginałem ze świeżo pachnącą drukiem instrukcją i ewentualnymi dodatkami a po przeczytaniu CDA wiem, że wersja podstawowa na pewno nie będzie skąpa. Nie ma to jak zapach nowinki o poranku :D.

GTAIV będę się napawać oj będę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli filmik jest z wersji PC to grafika jest praktycznie taka sama.... ale to nie obraza grafika na x360 jest wyśmienita, wedlug mnie tylko na PC moze byc poprawiony zasięg widzenia i szybsze wczytywanie sie tekstur bo na xboxie zauwazylem czasami takie drobnostki,a co do reszty... da sie jeszcze lepszą grafike z wieksza liczba smaczkow i detali:o:D:D? a co do gry radzę kupowac odrazu bo gra jest prze-świetna ...ta fabuła,detale, dialogi.......... :rolleyes::rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, jak wyjdzie GTA4 to od razu jadę do Warszawy i kupuję w Saturnie. :]

Na razie odkładam kasę na tą gierkę póki co... za to nadal dobrze się bawię przy GTA: San Andreas. :D

Zawsze gdy wrócę do tej gry to ona mnie nie nudzi... ciekawe nie? :lol: :D

Jestem też ciekawy, czy multi poszerzą do GTA4 bo w SAMP'ie to mogło być na serwerze nawet 200 osób... ale i tak będę się dobrze bawił grając w tą gierkę, szczególnie jak ma być lepsza grafa.

Co mogę jeszcze dodać... jestem też ciekawy, która gra będzie lepsza: Grand Theft Auto 4 czy Saints Row 2? Saints Row 2 może być niezłą konkurencją... <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie spieszy z kupnem, doświadczenie nauczyło mnie, że warto poczekać jakiś czas z kupnem gry. Poza tym gra nie zając nie ucieknie :P

Ja na taka ascezę się nie piszę :P Nie mam w sobie tyle samozaparcia, żeby móc usiedzieć w domu wiedząc, że na półce w sklepie za rogiem stoi nowiutkie zafoliowane pudełeczko z GTA w środku. Zresztą - sądząc po wielu wypowiedziach - takich "napaleńców" jak ja, którzy odliczają dni do premiery jest naprawdę sporo. No i są też i tacy, którzy z utęsknieniem wypatrują pojawienia się pierwszych torrentów...

To, że mnie się nie spieszy z kupnem nie znaczy, że się nie złamię i nie polecę do sklepu (wola nie zawsze silną jest):D

Gra jest warta kupna i swojego miejsca na półeczce, a nie pośród stosu porozrzucanych płyt. No i zawsze można do niej wrócić po jakimś czasie i choćby polatać nad miastem słuchając muzyczki z radia (co czynię w przypadku GTA:SA).

Co mogę jeszcze dodać... jestem też ciekawy, która gra będzie lepsza: Grand Theft Auto 4 czy Saints Row 2? Saints Row 2 może być niezłą konkurencją... dry.gif

Po obejrzeniu tego filmiku jak dla mnie Saints Row 2 się nie liczy w tej rywalizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, że cierpliwie czekam na to co usmażą w konwersji panowie z Rockstar, bo to, że swojej roboty nie schrzanią nie ma co się obawiać. ^_^ Bynajmniej nie dziwi mnie wymaganych 18GB, bo do powszechnego użytku wchodzą coraz to większe dyski twarde (obecnie na tym, na którym trzymam gry mam łącznie ~300 z kawałkiem GB a wolnych jeszcze 270 :D ). Jednocześnie jedyne czego wymagam aby poprawili i czytając najnowszy numer CDA wiem, że to zrobią to poprawiony multi a szczególnie przeglądarkę serverów... nie powiem, na PS3 było to idiotycznie zrobione i ciężko było znaleźć jakąś większą i fajniejszą ekipę a akcje naprawdę mocne odchodzą... kumpel opowiadał jak grali Team Mafia Work po 10 ludzi na team... Ragnarok czasami się przy tym chował :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie muszę martwić, że będzie problem z dostępnością w Media Markt w dzień premiery (a na bank będzie popyt masakryczny) i sobie zarezerwowałem już jedno pudełko.

Dowiedziałem się też, że te 139zł to nie jest jeszcze do końca pewna cena gdyż cenega non stop się zastanawia nad nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...