Skocz do zawartości

Polecane posty

A ten nowy patch to wogóle poprawia stabilność gry ? Bo nie wiem czy się opłaca pobierać? :happy: :happy:

Czytałem na innych forach, że po wyłączeniu z nim cieni gra dostaje nieziemskiego kopa.

Niestety sam nie mam tego jak zweryfikować, bo nie mam już gry na dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że GTA IV jest przedewszystkim najbardziej realne z całej serii i bardzo mnie to cieszy, wkurzało mnie w GTA SA jak koleś latał sobie Hydrą bez maski tlenowej i skakał ze spadochronu w bluzie raperskiej. Chociaż i tak wg mnie "czwórka" nie jest idealna, przedewszystkim MASA bugów, niedociągnięcia graficzne, strasznie idiotyczne zabezpieczenia (chyba z 3 godziny zajęło mi włączenie normalnej gry). Dla mnie ocenka 9/10. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kapuje o jakie problemy z zabezpieczeniami chodzi wszystkim co narzekają. Jak dla mnie jedyny ból to instalacja, która trwa lekko ponad 1,5h chyba. A zabezpieczenia ? GFWL i Rockstar club, instalacja 2 aplikacji to chwila czasu + rejestracja z 5 min dla obu programów (ale mowa tu o oryginale oczywiście)

jak dla mnie Liberty City to najlepiej odzwzorowane miasto i społeczeństwo w dziejach gier. Można z ciekawości nawet obserwować przechodniów i ich zachowania. Blędy graficzne ? Ja zbyt wielkich nie widziałem, jedynie tekstury ubrań nie wczytują sięczęsto do końca na filmikach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginał, ale po prostu nie chciało mnie zarejestrować od początku, musiałem się nagrzebać z tym. Poza tym miałem problem z bujającą się kamerą (musiałem ściągnąć patcha). To nie wszystko - często po 3 razy pod rząd instalują mi się głupie aktualizacje jak zaloguje się do GFWL. Nie dość, że nic nie dają, to tracę na nie czas. Często tak po prostu wywala mnie do pulpitu, nagle spadają klatki. Pod względem optymalizacji jest to najgorsza gra, w jaką grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO San Andreas jest o niebo lepsze, ale to i tak wspaniała gra! Muzyka z radia jest wspaniała, szczególnie ze stacji Electro Choc, Liberty Rock i L.C.H.C. Grafika jest ładna, ale... ponura jak noc. Czemu kolor bordowy udaje czerwień? Jestem jednym z Wybrańców, którym udało się zainstalować grę bez przeszkód... :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liberty City zawsze było i będzie ponurym miastem i właśnie za to mi się podoba. Gra jest fajna, ale nie podoba mi się model jazdy. W San Andreas i Vice City można gdzieś było dojechać i szybko i bez wgnieceń, z kolei w "czwórce" można tylko szybko:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Andreas lepsze ? hah. Tam jest zbyt dużo zbędnych bajerów, dajmy na to te elementy RPG - upchane w grę na siłę, nie mają najmniejszego sensu, nie przemyslane i zrobione aby były.... Nurkuj sobie debil pol godziny, żeby zrobić jedną z głównych misji ... Albo te "egzaminy" na prawko. Mogli się pprzynajmniej postarać i zrobić coś normalnego a nie, zaparkowac między 2 samochodami, skakć samochodem ... Jaki to ma sens ? IMO R* upchało w SA za dużo zbędnych bajerów.

IV jest dopracowane prawie pod każdym względem, nie ma tutaj miejsca na cos zbędnego. Ponure Liberty City ? A jakie ma być skorumpowane miasto opanowane przez gangi ? I to już nie gangi uliczne znane z San Andreas, tylko rodziny mafijne, To miasto ma swój klimat i urok ;) Ja nieraz nie mogłem się napatrzeć, jak dopracowani są nawet głupi przechodnie, dzwonią po policję, gadaja przez telefon, ze sobą, biegają w parku, itp tid... Nareszcie dopracowany system waki, wszystko może pasłużyć za osłonę, fajnie, że mozna się "przykleić" do wszystkiego i wychylać tylko gnata. Szkoda, że nie zrobili samolotów, ale nie jaichś wojskowych myśliwców, po prostu jakieś awionetki dla urozmaicenia ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gta SA lepsze od IV Reksio coś ty???

W żadnym wypadku chociażby dlatego, że w SA było o wiele mniej "życia" niż w IV, niektóre tereny były opustoszałe, lokacji było za dużo i nie dawały takich emocji jak te w najnowszym GTA, rozumiem można byłoby się kłócić o to czy trójka pod względem grywalności może dorównać IV, ale zapewne Twoje stwierdzenie jest nie trafne, fakt gra się tnie i tak dalej, ale i z tym jest o niebo lepsza od poprzedniczki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie dziś drugi raz GTA4 i wczytałem starego sejwa i jeździłem z pół godziny po mieście ... czasem to warto dla takich smaczków grę włączyć. Przy okazji testowałem nowego patcha (1.03) i gra działa jeszcze lepiej, ale trochę do super płynności nadal brakuje.. no to czekamy na 1.04 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie dziś drugi raz GTA4 i wczytałem starego sejwa i jeździłem z pół godziny po mieście ... czasem to warto dla takich smaczków grę włączyć. Przy okazji testowałem nowego patcha (1.03) i gra działa jeszcze lepiej, ale trochę do super płynności nadal brakuje.. no to czekamy na 1.04 :D

Nie narzekaj...

U mnie wogóle GTA IV nie chce chodzić. Mam dobry sprzęt. Mimo to zawsze musi być jakieś ale :verymad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam piszę, że po przejściu "czwórki" gdy włączyłem SA i chwile pograłem to wybuchnąłem śmiechem jak ostatni wariat. :biggrin: WEDŁUG MNIE te gry dzieli ogromna przepaść we wszystkim!!! Najpierw jeżdziłem godzinkę w IV i robiłem różne rzeczy, a potem to samo tylko w SA. Naprawdę widać fenomenalny postęp jaki występuję w najnowszej odsłonie. GTA IV bije SA w każym najmnijeszym szczególe. Chociażby w SA w ulewe ludzie chodzą na golasa a w czwórce już otwierają parasole itp,itd. Również rozjeżdzanie przechodniów daje w IV dużo większą frajdę i czuc ich wagę na masce :biggrin::biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten najnowszy patch skopał sprawę, gra się bardziej tnie u mnie, na GTA site pisali, że update do GFWL poprawia te błędy w pachu do gry, zainstalowałem go ale gry jeszcze nie odpalałem. A przy okazji mam pytaie o multi - dlaczego jak wyszukuje sobie jakiś serv, jest powiedzmy 12 osob, klikam, pisze, że gra się wczytuje i po chwili wywkakuje mi ten ekran tworzenia servera .... ? :/ Przez to żadko gram w multi, bo musze czekać, aż ktos się do mnei dołączy ... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei tak (tzn. czekałem), i,jak się okazało,słusznie!Samo wspomniane poruszanie się po mieście to przyjemne zajęcie nawet na godziny!O ile ktoś jest cierpliwy tudzież nie chce przejść gry "na szybko,szybko",by się potem tym chwalić w gronie przyjaciół.Ale takie granie w GTA IV powinno być karane prawnie,bo toż to przecież prawie zbrodnia! :biggrin: Chociaż faktem jest,że optymalizacja leży,a to jedna z ważnych składowych grywalności!Ech,wciąż się otrząsnąć nie mogę-GTA IV była pierwszą grą,która na mym kompie cięła się i blokowała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! To tylko moje skromne zdanie, że wolę SA. Czy ja Wam piszę "IV lepsze od SA, no coś ty?" :smile:

Ok ja nie mam nic do Ciebie, luz każdy ma swoje zdanie, ale w tym przypadku, jak wspomniał LARRY:

A ja wam piszę, że po przejściu "czwórki" gdy włączyłem SA i chwile pograłem to wybuchnąłem śmiechem jak ostatni wariat. :biggrin: WEDŁUG MNIE te gry dzieli ogromna przepaść we wszystkim!!!

Gry dzieli wielka różnica klas, więc o to mi głównie chodziło ;)

A tak poza tym nie wiedziałem, że jest nowy patch, muszę odpalić grę i zobaczyć jak chodzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam piszę, że po przejściu "czwórki" gdy włączyłem SA i chwile pograłem to wybuchnąłem śmiechem jak ostatni wariat. :biggrin: WEDŁUG MNIE te gry dzieli ogromna przepaść we wszystkim!!!

GTA 4 bije SA we wszystkim, poza jednym- grywalnością. W chwili premiery, gdy SA nie straszyło jeszcze grafiką, grało się w nie co najmniej równie przyjemnie, jak teraz w "czwórkę". Nie ma sensu porównywać tych dwóch gier. GTA 4 jest znacznie nowsze, więc logiczne, że będzie ładniejsze i bardziej zaawansowane technicznie niż, co by nie mówić, nieco podstarzałe SA. Gdyby ktoś mnie zapytał, która z tych gier sprawiła mi, swego czasu, więcej radości nie byłbym wcale pewnien, czy wybrałbym właśnie "czwórkę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA ukończyłem każdą część GTA poza SA właśnie. Nie wiem czemu ale tak wyszło. Jeżeli chodzi o grywalność to czwórka dla mnie też wymiata, również VC jest według mnie lepsze w klimacie niż SA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Chodzi o to ,że jest nowa aktualizacja live i kiedy mi się instaluje staje na 90% ;/. Nie wiem o co chodzi.Ściągałem ręcznie ale i tak nic z tego ;/. Jeśli ktoś ma jakąś radę to z chęcią jej wysłucham. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...