Skocz do zawartości

GTA IV


wies.niak

Polecane posty

Ech... Ale juz lepiej że mówią to teraz niż mielibyśmy się dowiedzieć 2 dni przed premierą. Chyba lepiej zniose dodatkowe 2 tygodnie będąc na nie gotowy niż jakby walnęli wiadrem zimnej wody tuż przed premierą... :)

PS. Wymagania zamierzają podać dopiero na pudełku gry czy co? ;)

Jeśli chodzi o wymagania, to będą te co podano na oficjalnej stronie GfW, raczej na diametralne zminy nie można liczyć... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłem na diametralne zmiany. :) Niepotrzebne mi bo czekam na nowego PieCa więc raczej jestem pewien że mi ruszy ;)

Acha rozumiem, myślalem, że masz gorszego kompa i liczysz na mniejsze wymagania...sam jestem po wymianie paru części, więc nie mam obaw o wymagania, gorzej z ceną :lol: ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie.

Szykuje się najgorszy port z konsoli.

I pierwsza gra, która wymaga Quad Core'a w rekomendowanych.

Przy okazji także potwierdzenie opóźnienia premiery na 2 grudnia.

http://pc.ign.com/articles/925/925515p1.html

I preview z IGN:

http://pc.ign.com/articles/925/925105p1.html

I z IGN UK:

http://pc.ign.com/articles/925/925457p1.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie.

Szykuje się najgorszy port z konsoli.

I pierwsza gra, która wymaga Quad Core'a w rekomendowanych.

Przy okazji także potwierdzenie opóźnienia premiery na 2 grudnia.

http://pc.ign.com/articles/925/925515p1.html

I preview z IGN:

http://pc.ign.com/articles/925/925105p1.html

I z IGN UK:

http://pc.ign.com/articles/925/925457p1.html

Hmm nie jest tak źle.

Poza jednym punktem jakim jest Core 2 Quad to moja maszyna spełnia wszystkie warunki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakompleksiony, powiedz mi - gdzie Ty znalazłeś oficjalne rekomendowane wymagania GTA IV? Myślę, że to dobre pytanie... bo takich wymaga jeszcze nie udostępniono.

A, i jeszcze drugie. Po czym wnioskujesz, że premiera jest na pewno przeniesiona, skoro R* tego jeszcze nie skomentował? Bo o tym newsie każdy wie, szczególnie, że ktoś wklejał link już wczoraj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagań.

Tekst w artykule nic ci nie mówi?

Jakbyś przeczytał, to byś wiedział.

http://pc.ign.com/articles/925/925515p1.html

Rockstar has delayed the PC version of Grand Theft Auto IV to December 2.

W tym samym linku są OFICJALNE wymagania:

To take advantage of these new visual upgrades, Rockstar has released the official system requirements for the game.

Minimum System Requirements

* OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

* Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz

* Memory: 1.5GB, 16GB Free Hard Drive Space

* Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

Recommended System Requirements

* OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

* Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz

* Memory: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista)

* 18 GB Free Hard Drive Space

* Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

Ale mądrzyć to się musisz, za to z czytaniem kiepsko.

I ciekawi mnie, jak ktoś newsa już wcześniej wklejał, skoro był on napisany dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podałem link do informacji, w której była poruszona kwestia, że premiera prawdopodobnie zostanie przesunięta, a kolega zakompleksiony wkleił link do newsa z potwierdzeniem tej informacji. Co do wymagań to trochę przesadzili z tym core quadem. Myślę, że z przyzwoitą kartą graficzną i dobrym dwurdzeniowcem gra będzie śmigać na wysokich, o ile silnik będzie dobrze zoptymalizowany, w przeciwnym razie nawet quad nie pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zwracam honor. Powierzchownie tylko przejrzałem te linki.

Ale z tymi wymaganiami przecież nie jest tak źle, Quad 2,4GHz jest w rekomendowanych, a niekiedy nowe C2D są od niego lepsze, więc ;p...

Wymagania to teoria, to jak będzie działać w praktyce jest najważniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zwracam honor. Powierzchownie tylko przejrzałem te linki.

Ale z tymi wymaganiami przecież nie jest tak źle, Quad 2,4GHz jest w rekomendowanych, a niekiedy nowe C2D są od niego lepsze, więc ;p...

Wymagania to teoria, to jak będzie działać w praktyce jest najważniejsze.

Masz racje Andy, nie ma co robić wielkiej afery Zakompleksiony, co z tego, że jest Quad wiesz jak będzie w praktyce??? nie więc się nie wymądrzaj jakbyś był alfa i omega, znalazłes newsa, chwała Ci za to, ale nie rób afery jakby nie wiem co się stało... <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko tyle, że się cieszę z opóźnienia. Tak nie mylą was zmęczone oczy. :P Sprawa jest prosta, gdyby premiera była 21 listopada, to na próbną maturę, która ma się odbyć 26, 27 i 28 mógłbym równie dobrze wysłać mojego psa, bo poziom wiedzy pewnie reprezentowalibyśmy podobny. Także dzięki Ci R*, wiedzcie, że jest choć jedna osoba, która się cieszy z opóźnienia premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbna matura to jedna wielka ściema, od tego zacznijmy. Ja jakoś dwa dodatkowe tygodnie wytrzymam, bardziej mnie martwi to, że 2 grudnia wypada we wtorek co może mieć dwie konsekwencje. Pierwsza - środek tygodnia więc noc poświęcona na grę raczej nie wchodzi w rachubę, druga (i chyba bardziej prawdopodobna) - Cenega może przesunąć premierę na piątek, czyli 5 grudnia. Sam nie wiem co gorsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, zobaczysz Goryl co znaczy matura 1 maja :) (na szczęście mam to za sobą).

Wracając do tematu to ja jednak wolę troszkę dłużej (2 miesiące max) poczekać, żeby gra miała mniej błędów i była lepiej zoptymalizowana. Nie przepuściłem żadnego GTA na PC i tego też nie zamierzam, bo gra ma ciekawą fabułę z bratem słowianinem w roli głównej :) . Co do Cenegi to kiedyś przesunęli premierę LEGO: Indiana o.... 4 miesiące :o (co tam tak dużo było do tłumaczenia???)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy informacja o przesunieciu premiery sie potwierdzila wpadlem w prawdziwy RAGE, ale po wewnym czasie ustapil on Euphorii trwajacej od zapowiedzi gry na PC :D

Po zobaczeniu wymagan stwierdzilem,co wczesniej nie mialo miejsca, ze mam stary komputer... wymagania rekomendowane zaczynaja sie zblizac do mojego zestawu, a niektore sie juz z nim (bez skojarzen) pokrywaja- RAM. Gdy spojrzalem na potrzebny procesor, a takze na jego srednie ceny, pogodzilem sie z gra na srednich.

Premiera w polsce pewnie, jak napisal Goryl, bedzie 5 grudnia, ale nie z widzi misie Cenegi tylko ustalenia takiej w Europie... Tak jak wczesniej: 18-USA, 21-Europa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maturę mam już dawno za sobą, dla tego się tak mądrze :P Z tego co wiem GTA IV PC było już w fazie gold (choć mogę się mylić) więc na jakiekolwiek poprawki raczej nie ma co liczyć. No chyba że opóźnienie wynika z tłoczenia dodatkowej płytki z pachem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego ,co kojarzę to w moim LO próbną maturę będziemy mieli pod koniec stycznia więc mam luzzzik. :P Do tego czasu pogram i potem jakoś napiszę ten próbny egzamin.

Ludzie 2 tyg to tylko 14 dni więc na pewno jakoś to przetrzymamy. Najwyżej tego 2 grudnia we wtorek po powrocie z MM rozchoruję się i będę "skazany" na kurację z GTA IV :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w TheClubie nie mogłem pograć :D tak offtopowo zupełnie możesz dać gg do kumpla ? sry, że nie na PM ale akurat posta pisałem :D

Co do GTA, to 2tyg to strasznie długo :s Już czuję co będzie działo się na torrentach/warezach/youtubie skoro już teraz pojawiają się linki do beta-wersji :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...