Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie zdziwiłbym się gdyby polonizowali i stąd wynikało to przesunięcie. Dowód. Oby nie przesunęli na styczeń, z Cenegą wszystko jest możliwe. Nie rozumiem ich "polityki". Jak wychodziła wersja X-Box'owa to nic nie stało na przeszkodzie aby wypuścić grę w dniu światowej premiery. Ale widocznie mają gdzieś graczy PC-towych.

Edytowano przez alien0406
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że z tym grudniem to nieprawda. Premiera AC była przekładana i gdy ja miałem jeszcze tydzień do godziny zero, to mój kolega juz dawno przeszedł pirata. Sama myśl o tym skręcała mnie w środku. Wiecie jak się czułem? Jak ostatni frajer, który zpłacił i jeszcze musiał czekać. W ostatnie dni jak narkoman na głodzie myslałem by pożyczyć od niego pirata, ale szkoła pozwoliła mi na chwilę zapomnieć. Jeśli wydawcy myślą, że przesuwając premierę bardziej napalą graczy, to są głupi bo część z nich poprostu ją ściągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli gra wyjdzie w wersji PL, to w Polsce gry nie kupię. Zapłacę 2 razy więcej za przewóz ze stanów albo z UK, ale trudno. Cenega jak ssała tak ssie nadal. Czy naprawdę jest osoba powyżej 18 roku życia(bo tyle trzeba teoretycznie mieć, żeby GTA IV kupić), która nie zrozumiałaby tekstów po angielsku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na ultimie i jak na razie nie ma tam żadnej wzmianki o przesunięciu premiery. Jak byk jest 21.11.2008.

Tu się zgadzam z Dropsheepem, taka polityka mało daje a tylko zwiększa popyt na piraty.

---

No niech tylko spróbują spolonizować.

Już to widzę jak gracze będą po nich jechać.

Sugerowałbym zorganizowanie pikiety pod centrum cenegi "Nie polonizujcie GTA" <_<

Edytowano przez Ruhisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech tylko spróbują spolonizować.

Już to widzę jak gracze będą po nich jechać.

Sugerowałbym zorganizowanie pikiety pod centrum cenegi "Nie polonizujcie GTA" <_<

GTA IV "Shut the f%*k up you son of a bitch... motherf&$er..."

GTA IV PL "Zamilcz w końcu głupcze... ja z nim normalnie nie mogę..."

Edytowano przez Dropsheep
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera w grudniu? <_<

W planie wydawniczym Cenegi "GTA IV" jest w "dalsze premiery" - na listopad jest już plan...

W CDA było napisane, że polska premiera ma się odbyć w tym samym terminie co światowa (oby!).

Nie siać plotek o wersji PL "GTA IV" :P

W katalogu gier Cenegi wyraźnie jest napisane "Gra w oryginalnej wersji językowej" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie taka nonszalancka postawa Cenegi; przecież ci goście doskonale wiedzą, jakie emocje wywołuje GTA i ilu ludzi na jej pojawienie sie czeka, a tymczasem oni sobie grają na nosie graczom. No chyba że to jest zamierzona taktyka wymyślona przez jakąs wielka głowe od marketingu, że podgrzać atmosferę (tylko czemu w taki sposób...?). Jakby robili wszystkim wielką łaskę, że w ogóle grę wydają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Anglii znalazłem preorder za 24.99 F, wychodzi koło 110zł, nie będzie różnicy czy kupie tam czy tu chyba prawda :)?

Dolicz do tego koszty przesyłki i wyjdzie ci drożej niż w Polsce.

Co nie zmienia faktu, że będzie to jedyna droga grania w GTA jeśli Cenega ją spolonizuje.

Pomyśl o tym, że pół Polski jest w Anglii, w tym np. moja siostra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech tylko spróbują spolonizować.

Już to widzę jak gracze będą po nich jechać.

Sugerowałbym zorganizowanie pikiety pod centrum cenegi "Nie polonizujcie GTA" <_<

GTA IV "Shut the f%*k up you son of a bitch... motherf&$er..."

GTA IV PL "Zamilcz w końcu głupcze... ja z nim normalnie nie mogę..."

Wcale nie musi tak być. Cenega przy Kane and Lynch pokazała że umie polonizować nie bojąc się przekleństw. Pozatym to nie ważne, ważniejsze żeby tekst był przetłumaczony i mam nadzieje bez dubbingu. Ale polonizacja musi być. Bo jednak ja wole zrozumieć z gry wszystko niż większość czy tylko troche

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... TAK! Mój tata na przykład, który napewno z chęcią popykałby sobie w GTA :P. Po za tym nie każdy jest asem z angielskiego nawet po osiemnastce. Załóżmy, że np. będzie jakieś trudne zdanie, a Nico jeszcze pojedzie swoim akcentem i d*pa- nic nie rozumiem.

Edytowano przez Slowik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico jeszcze pojedzie swoim akcentem i d*pa- nic nie rozumiem.

A o napisach pan słyszał? :P Ja jestem wzrokowcem i podobnie jak EGM łatwiej mi rozumieć tekst pisany od słyszanego.

A zdaje mi się, że osoby po 40 nie są głównym targetem Rockstaru. ^_^

Poza tym młoda osoba(~18 lat), która wkrótce wybiera się na studia i chce robić coś innego niż zmywanie garów w Anglii lub kopanie rowów w Pcimiu Dolnym MUSI znać angielski na poziomie B1 IMHO.

Edytowano przez zakompleksiony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...